dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Brudny tynk

  1. #1

    Domyślnie Brudny tynk

    Gąsienice pożarły krzew, który rósł bezpośrednio przy ścianie domu. Krzew wycięłam, ale po gąsienicach zostały szare plamy na tynku przypominające plamy z pleśni. Próbowałam to zmyć szczotką i gorącą wodą z płynem uniwersalnym do czyszczenia. Bez efektu. Może jakiś pomysł? Tynk jest akrylowy, żółto-zielony, a ściana frontowa.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Miałam ślad po ślimaku, też ciężko było to zmyć. Na koniec zastosowałam magiczną gąbkę Jana Niezbędnego - dziś nic nie widzę na ścianie

  3. #3

    Domyślnie

    To jest baranek. Trudno będzie gąbką. Szczotka nic nie dała. Plamy wyglądają tak, jakby ktoś grafitowym sprayem prysnął gdzieniegdzie. Szukałam już na stronach biologicznych, jaki jest skład tej wydzieliny gąsienic. Bez skutku niestety.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Też nie mam gładkiego tynku. Spróbuj jeszcze szarym mydłem - ono cuda czyni - miękką szczoteczką zamydl mydło i takim rozpuszczonym posmaruj plamy i zostaw na jakiś czas, potem wypłucz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony