dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 50
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 987
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    tak se siedzę, ... Was czytając ... i se myślę: dlaczego do kurwy nędzy, zes zwykłym steak'iem taki problem ?
    unde venis et quo tendis

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Mięsa ni ma .

  3. #63
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    tak se siedzę, ... Was czytając ... i se myślę: dlaczego do kurwy nędzy, zes zwykłym steak'iem taki problem ?
    Taki problem, to mały problem. Ale pytanie aktualnym pozostaje Hello Chefie Jestem, podczytuję, ino czasu nie mam. Jak to we wrześniu. Taki job

    PS.
    Podoba mi się ekspresja słowna twa


  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    tak se siedzę, ... Was czytając ... i se myślę: dlaczego do kurwy nędzy, zes zwykłym steak'iem taki problem ?
    Brak bydlątek właściwych. Z ich braku próbuje się sprzedawać bydlątka niewłaściwe. Zamawianie pocztą steków to jest jakieś rozwiązanie ale raczej nie jest to normalne.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Zamówić przesyłkowo można: udziec antylopy afrykańskiej, wołowinę z Kobe (oryginalną) lub biały caviar
    ... wołowina (nawet ta w najlepszym gatunku) powinna być raczej dostępna w sklepach.

    Z tego co mnie wiadomo istnieje w Polsce hodowla bydła rasy mięsnej

    ps - ostatnio byłem w Polsce ponad 3 lata temu, mam rodzinę w Poznaniu a zakupy spożywcze robię w sklepach "Piotr i Paweł" (steak'ów tam wprawdzie nie kupowałem ale wszystko raczej mają w dobrym gatunku i świeże)
    unde venis et quo tendis

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    W Piotrze i Pawle jest całkiem przyzwoita polędwica wołowa.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #67
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Generalnie wołowina w PL polega na tym że krowa juz nie daje mleka i trzeba coś z nią zrobić.

    Jadałem cudownego steka na restaurant day w jednym garażu w Milanówku. Mięso dojechało z jakiejs farmy spod Częstochowy. Tam tylko bydlaki ida na mieso. Boskie było.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Generalnie wołowina w PL polega na tym że krowa juz nie daje mleka i trzeba coś z nią zrobić.

    Jadałem cudownego steka na restaurant day w jednym garażu w Milanówku. Mięso dojechało z jakiejs farmy spod Częstochowy. Tam tylko bydlaki ida na mieso. Boskie było.
    Restaurant day w garażu w Milanówku.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  9. #69
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Restaurant day w garażu w Milanówku.
    Miał haluny.Jak widzisz wszystko dojeżdża ale nikt i on nie pisze jak to obrobił termicznie.
    Mięso dojechało z jakiejs farmy spod Częstochowy

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Restaurant day w garażu w Milanówku.
    ano... Garaż trochę ładniejszy niż moja chałupa. Jakoś to zniesłem
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  11. #71
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    perm.............

    walczymy o stek by każdy miał smak i powonienie..............Jeśli nie to mnie popraw.

  12. #72
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ano... Garaż trochę ładniejszy niż moja chałupa. Jakoś to zniesłem
    Jak impra!!!!!!!!

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qubic
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.520

    Domyślnie

    perm jesteś wielki...i odważny za tak obszerne testy w temacie nam wszystkim bliskim.
    chef paul tym zdjęciem marmurka to jesteś okrutny bo u nas w sklepach jeszcze takiego nie widziałem.
    jeśli chodzi o ligawę to najlepiej nadaje się na składową tatara.tatar jest wtedy najlepszy dla mnie.
    sezon 2014/15 DEVI 1162 kWh PC JULA 2679/7738 kWh(zużycie/produkcja)
    sezon 2015/16 DEVI 2390 kWh PC JULA 2260 kWh

    We wszystkim trzeba zachować umiar.
    Z umiarem włącznie.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    perm.............

    walczymy o stek by każdy miał smak i powonienie..............Jeśli nie to mnie popraw.
    Dokładnie! Przyznam liczyłem na łatwiznę. Do sklepu, na ruszt i mniam, mniam. Nie u nas. Jak za dawnych czasów steka trzeba sobie upolować.
    Canteen. Pierwsza nowoczesna restauracja o profilu "fresh casual fast restaurant". Powstała w konkretnym celu - aby jednoczyć miłośników dobrego jedzenia oraz inspirować do odkrywania nieznanych kulinarnych doznań.
    Kluczowe dewizy firmy to profesjonalizm, budowanie społeczności pasjonatów dobrej i zdrowej kuchni oraz pasja tworzenia. Canteen umożliwia swoim gościom aktywny udział w komponowaniu ulubionych dań, które zostają przygotowane na ich oczach przez doświadczony zespół frontmanów. Canteen to miejsce przeznaczone dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość, smaczne dania w przystępnej cenie, nowoczesny i profesjonalny sposób obsługi oraz nietuzinkowy wystrój.
    Jedna ze specjalności - steki. Kucharz pytany z czego te steki odpowiada: " z wołowiny". "A wołowina skąd?" Odpowiedź "doświadczonego frontmana". Z Makro. Już nie ryzykowałem.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał qubic Zobacz post
    perm jesteś wielki...i odważny za tak obszerne testy w temacie nam wszystkim bliskim.
    chef paul tym zdjęciem marmurka to jesteś okrutny bo u nas w sklepach jeszcze takiego nie widziałem.
    jeśli chodzi o ligawę to najlepiej nadaje się na składową tatara.tatar jest wtedy najlepszy dla mnie.
    Witamy w gronie miłośników steków.

    p.s. Byłem nie dawno w Londynie i chciałem coś w miarę szybko. Napatoczyła się serwująca amerykańskie papu "Coast To Coast". Ze stekami . "The, best, sirloin, 28 day aged, distinctive flavoured, guaranteed to melt in your mouth". Slinka mi ciekła jak czekałem. Przyjechał suchy kapeć, wysmażony na podeszwę, grubości może 1 cm. Na moje pytanie co mu się przydarzyło, że jest w takim stanie kelnerka wzruszyła ramionami i powiedziała, że to ich "best choice" czy jakoś tak, bo nagle zaczęła mamrotać. Po prostu wstałem i wyszedłem.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  16. #76
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qubic
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.520

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Panie Darku "nie róbmy z tego zagadnienia"
    hehehe lubię taki "dosadyzm" czyli spokojnie acz dosadnie powiedziane
    no to "Panie Darku nie róbmy z tego zagadnienia" i wklejaj dalsze fotki
    sezon 2014/15 DEVI 1162 kWh PC JULA 2679/7738 kWh(zużycie/produkcja)
    sezon 2015/16 DEVI 2390 kWh PC JULA 2260 kWh

    We wszystkim trzeba zachować umiar.
    Z umiarem włącznie.

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    i kolejny obiecany test
    T-Bone Steak z rozdbefu z kością z polędwicą /PL/ - cena za kg = 66 zł. Zakup Auchan.
    Krótko.
    Szkoda klawiatury. Omijać szerokim łukiem. Zelówa bez smaku.
    PS.
    Zdjęć z widoczkami, "podkreślającymi efekt", nie wklejam, mimo dość sprawnego posługiwania się internetem i wyszukiwarkami. Nie jest to temat krajoznawczy.

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    i kolejny obiecany test
    T-Bone Steak z rozdbefu z kością z polędwicą /PL/ - cena za kg = 66 zł. Zakup Auchan.
    Krótko.
    Szkoda klawiatury. Omijać szerokim łukiem. Zelówa bez smaku.
    PS.
    Zdjęć z widoczkami, "podkreślającymi efekt", nie wklejam, mimo dość sprawnego posługiwania się internetem i wyszukiwarkami. Nie jest to temat krajoznawczy.
    Shit z kością. . Byłem dziś w Piotrze i Pawle zapytać o steki. Pani chciała odkroić mi z antrykotu. "Patrz pan, taki ładny, bez tłuszczu." W Almie mają tylko z Sokołowa. Sprawdzę jeszcze raz ten Sokołów, może za pierwszym razem miałem pecha?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  19. #79
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qubic
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.520

    Domyślnie

    dzisiaj rozbudzony wątkiem odruchowo zakupiłem w biedronce carpaccio wołowe master beef. cieniusieńkie, na 2 osoby,świeże ale raczej bez wyrazu z gotową marynatą cytrynową.
    sezon 2014/15 DEVI 1162 kWh PC JULA 2679/7738 kWh(zużycie/produkcja)
    sezon 2015/16 DEVI 2390 kWh PC JULA 2260 kWh

    We wszystkim trzeba zachować umiar.
    Z umiarem włącznie.

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    [QUOTE=niktspecjalny;6609893

    Choć z masłem ale po brazylijsku.Jedliśmy w knajpie.

    Odchodząc stąd poszliśmy na michę.Na te u góry.[/QUOTE]


    W sieci tez trzeba umieć szukać. Ten drewniany "pomost" na Iguazu jest po stronie argentyńskiej.
    Brazylia graniczy z północnym brzegiem Iguazu i do samych wodospadów ma dużo dalej.
    A po stronie argetyńskiej nie sprzedają brazylijskich steków.
    Z tego co pamiętam to w ogóle nie sprzedają żadnych steków w Parku Narodowym Iguazu.

    Kupiłam dzisiaj w Biedronce Stek kruchy z Rostbefu - Sokołów.
    Czy był już próbowany ?
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

Strona 4 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony