dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Obicie mebli- mikrofiber

    Potrzebuje pomocy, to znaczy porady. Jak sie sprawuja meble obite materialem
    mikrofibrowym( taki jakby zamsik, sprzedawca rzucil z dumna mina -
    amerykanski mikrofiber, zwarty w watku i osnowie, nie bedzie sie brudzic)).
    Upatrzylam sobie dosc zgrabna kanape naroznik, kolor dosc pasujacy-ciemna
    zielen, ale nie wiem jak bedzie sie sprawowac ten material. Nie ma dzieci i
    zwierzat w domu, ale pan domu ma swoje ulubione, stale miejsce- na
    kanapie.Siedzi na niej dlugooo i bbb czesto. W zwiazku z tym ta kanapa bedzie
    dosc intensywnie pracowac. Dlatego chce sie dowiedziec jak taki material sie
    sprawuje, czy sie bardzo brudzi, wyciera....czy trzeba jakas pasujaca narzute
    dokupic??? Pomozcie dobrzy ludzie i opowiedzcie swoje doswiadczenia z takim
    materialem obiciowym:-)

  2. #2

    Domyślnie

    Pomozcie!!! Czy ktos ma meble z takim obiciem? Jak to czyscic, jak konserwowac, zeby uchronic przed brudem???

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja kupiłam takie meble kanapy...jasny bez

    kupiłam ze wzgledu na kota i inne przypadki...musze powiedziec ze materiał jest ok...kot raz nasikał..ale powstały krople i spokojnie mozna było wytzrec...a teraz siersc schodzi jak z lustra...
    do czyszczenia sa idealne..ten materiał ma w sobie ciut teflonu...

    ja jestem zadowolona.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki, ze odpowiedzialas. Wlasciwie zastanawialam sie nad kupnem ciemnozielonego zestawu, bo balam sie jasnych kolorow. Niestety, narobilas mi ochoty na taki jasny bez, taka jasna kawa z mlekiem, jest b. efektownna ta kanapa rogowa. Tylko sie boje, ze jak sie ubrudzi, to trzeba bedzie kupowac nowa kanape, poniewaz obicia nie da sie zdjac i uprac- jest na stale. Ale teraz mam do myslenia i zastanawiania... hmhmhm co ja mam zrobic?????

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    pytałam..zwykła woda i mydło załatwi sprawe....


    moje kanapki sa w dzienniku budowy...fotki.Pieknie wygladaja w tym jasnym kolorze.

  6. #6

    Domyślnie

    Pobieglam, znalazlam, zobaczylam!!!!
    Teska, o to wlasnie mi sie rozchodzilo. Cos w tym stylu ta rogowka i kolorek chyba taki sam!!!!
    No, kurka wodna Teska:-) a tos mi zrobila kogel mogel w glowie, ja tez chce takie kremowo-mleczne. No teraz to bede myslec a myslec, co dopasowac. Nie jest to latwe, bo a to obrazy-oleje, zaslony, dywan, ozdobki, ma grac zeby sie nic nie pogryzlo. No bede myslec i myslec. Dzieki za odpowiedzi:-))) A wiec zielen butelkowa albo mleczaki, hmhmhm

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony