dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 267
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 5324
  1. #281
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    a przypuszczenie ze listonosz tata? lol.
    wydaje ci się to zabawne?
    R-290 pod strzechy

  2. #282
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Vld ... wlasnie czytaj ze zrozumieniem.
    TB zaklada post zwracajac sie do uzytkownika, ktory nie wybral rozwiazania TB - ktory to oczywiscie uznaje ze jedynie jego zdanie jest prawdziwe i sluszne. Prowokuje do tego spor.
    Gdy dyskusja sie rozwija - zarzuca swojemu niedoszlemu byc moze klientowi braki w wiedzy, i pomyslunku... no to juz lekka przesada....

    Reasumujac: TB nie moze pogodzic sie ze strata klienta, moze juz Suspenser byl w jaskini TB i TB juz byl w ogrodku, juz wital sie z gąską... a tu niestety - klient wybral rozwiazanie inne czego TB przezyc nie moze i po wybraniu innej (konkurencyjnej) oferty pojawia sie na FM, publicznie obraza uzytkownika,.. i malo tego - jeszcze mu kibicujesz, idac droga TB - o teoriach spiskowych - moze jestes z nim w zmowie?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 27-11-2014 o 10:19
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #283
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    A mi on się podoba
    natomiast ten Pan nie

    jak widać 2h minęło i nikt z modów nie zareagował
    CZEMU?
    BO do diabła, nikt z modów nie przegląda KAZDEGO posta. Nikt z modów nie siedzi tu 24 godziny, by podziwiać wasze słowne utarczki. Czy to tak trudno zrozumieć?
    Tak trudno kliknąc TRÓJKĄT Z WYKRZYKINIKiEM, który przekierowuje do danej wypowiedzi?

  4. #284
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Vld ... wlasnie czytaj ze zrozumieniem.
    TB zaklada post zwracajac sie do uzytkownika, ktory nie wybral rozwiazania TB - ktory to oczywiscie uznaje ze jedynie jego zdanie jest prawdziwe i sluszne. Prowokuje do tego spor.
    Gdy dyskusja sie rozwija - zarzuca swojemu niedoszlemu byc moze klientowi braki w wiedzy, i pomyslunku... no to juz lekka przesada....

    Reasumujac: TB nie moze pogodzic sie ze strata klienta, moze juz Suspenser byl w jaskini TB i TB juz byl w ogrodku, juz wital sie z gąską... a tu niestety - klient wybral rozwiazanie inne czego TB przezyc nie moze i po wybraniu innej (konkurencyjnej) oferty pojawia sie na FM, publicznie obraza uzytkownika,.. i malo tego - jeszcze mu kibicujesz, idac droga TB - o teoriach spiskowych - moze jestes z nim w zmowie?
    Jest to twoja nadinterpretacja.

    Obserwuje od poprzedniego sezonu zresztą coraz częstsze chwile refleksji co do sposobu ogrzewania. Coraz więcej mówi się o szkodliwości i uciążliwości palenia węglem, oraz coraz częściej najzacieklejsi forumowi obrońcy węgla zaczynają przyznawać, że teraz podjęli by inną decyzję co do ogrzewania swojego domu. Choć i nadal nie brakuje tych co właśnie budują czy już zbudowali 100-150m2 i wpadają na forum z pytaniem jaki kocioł do nowego domu.
    Prawda jest taka, że wielu jak ja czy suspenser niepotrzebnie wpakowaliśmy się w węgiel i należy mieć odwagę to przyznać.
    R-290 pod strzechy

  5. #285
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    BO do diabła, nikt z modów nie przegląda KAZDEGO posta. Nikt z modów nie siedzi tu 24 godziny, by podziwiać wasze słowne utarczki. Czy to tak trudno zrozumieć?
    Tak trudno kliknąc TRÓJKĄT Z WYKRZYKINIKiEM, który przekierowuje do danej wypowiedzi?
    Nie nie trudno.
    Właśnie tak zrobiłem i mimo to NIC
    R-290 pod strzechy

  6. #286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem, on napisał wprost "Dlaczego. Nie wierzę Panu, że to tylko braki w wiedzy i pomyślunku!" - Ma prawo wierzyć, lub nie, to jego sprawa.
    "Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ktoś musiał Panu kit wcisnąć." - tego to chyba nikt nie kwestionuje. Kity wciskają na potęgę i przy sprzedazy kotła i rekuperatora i PC - tak po prostu jest. Jeden nie zna się, drugi chce sprzedać i zarobić. Rzadko który powie, nie kupuj u mnie tego, bo lepiej wyjdziesz na czymś innym czego ja nie mam w ofercie.
    Bardziej bezpośrednio już się nie da:
    Cytat Napisał Brzęczkowski
    Zapytałem, bo bardzo interesuje mnie czy to marketing czy tylko ludzka głupota?
    jakie ma intencje "mistrz"? Albo głupi, bo zaufał sprzedawcy albo głupi, bo głupi.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #287
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Jest to twoja nadinterpretacja.

    Obserwuje od poprzedniego sezonu zresztą coraz częstsze chwile refleksji co do sposobu ogrzewania. Coraz więcej mówi się o szkodliwości i uciążliwości palenia węglem, oraz coraz częściej najzacieklejsi forumowi obrońcy węgla zaczynają przyznawać, że teraz podjęli by inną decyzję co do ogrzewania swojego domu. Choć i nadal nie brakuje tych co właśnie budują czy już zbudowali 100-150m2 i wpadają na forum z pytaniem jaki kocioł do nowego domu.
    Prawda jest taka, że wielu jak ja czy suspenser niepotrzebnie wpakowaliśmy się w węgiel i należy mieć odwagę to przyznać.
    No to napisz, że jesteś głupi, tak jak chce tego Brzęczkowski. Co to znaczy "niepotrzebnie? Jak podejmowałeś decyzję miałeś inny wybór? 7 lat temu?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #288
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Jest to twoja nadinterpretacja.

    Obserwuje od poprzedniego sezonu zresztą coraz częstsze chwile refleksji co do sposobu ogrzewania. Coraz więcej mówi się o szkodliwości i uciążliwości palenia węglem, oraz coraz częściej najzacieklejsi forumowi obrońcy węgla zaczynają przyznawać, że teraz podjęli by inną decyzję co do ogrzewania swojego domu. Choć i nadal nie brakuje tych co właśnie budują czy już zbudowali 100-150m2 i wpadają na forum z pytaniem jaki kocioł do nowego domu.
    Prawda jest taka, że wielu jak ja czy suspenser niepotrzebnie wpakowaliśmy się w węgiel i należy mieć odwagę to przyznać.
    Moze i tak jest w sensie wegiel vs alternatywne sposoby ogrzewania.
    Ale TB nie jest wg mnie autorytetem w zadnej dziedzinie, udowodnil juz swoja ignorancje wiele razy. I teraz - nawet, gdy napisze cos, gdzie ma racje - jest to raczej dzielo przypadku.
    Ponadto posunal sie tu w relacjach handlowych za daleko.
    To tak jak ja bym ludzi, ktorzy, wybieraja produkt konkurencji wyzywal od idiotow.
    A tak robi TB.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #289
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Powinno jednak się moderować posty w których wypisuje głupoty i zwracać uwagę, że kłamać nie wolno. .
    Forum nie jest moderowane merytorycznie. Wyłącznie elementy kultury osobistej, off-topy i treści niezgodne z prawem.

    A Brzeczkowski, w przeciwieństwie do swoich oponentów jest kulturalny.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-11-2014 o 10:40

  10. #290
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Nie nie trudno.
    Właśnie tak zrobiłem i mimo to NIC
    Bo dopiero co weszłam na forum? Nawet nie zdązyłam odebrac zgłoszeń do moderacji.
    A ty wymagasz reakcji w dwie godziny po zgłoszeniu!
    BTW. żadnego dzisiejszego zgłoszenia od ciebie nie znalazłam w poczcie.

  11. #291
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Forum nie jest moderowane merytorycznie. Wyłącznie elementy kultury osobistej, off-topy i treści niezgodne z prawem.
    A wprowadzać w błąd można?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  12. #292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    perm - a kto ma oceniać czy ktoś pisze prawdę czy nie? A co, jeśli moderator merytoryczny zatrudniony przez Muratora, bedzie miał inną opinię niż ty? Ma usuwac twoje wpisy, bo się z nimi merytorycznie nie zgadza i uważa, że kłamiesz?

  13. #293
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Bo dopiero co weszłam na forum? Nawet nie zdązyłam odebrac zgłoszeń do moderacji.
    A ty wymagasz reakcji w dwie godziny po zgłoszeniu!
    BTW. żadnego dzisiejszego zgłoszenia od ciebie nie znalazłam w poczcie.
    Ok. W takim razie pytanie. Czy jak w okienku raportu nie wpisze się żadnej treści, to raport jako taki po zgłoszeniu jest odrzucany (tzn nie istnieje)?
    R-290 pod strzechy

  14. #294
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    No to napisz, że jesteś głupi, tak jak chce tego Brzęczkowski. Co to znaczy "niepotrzebnie? Jak podejmowałeś decyzję miałeś inny wybór? 7 lat temu?
    Jak poczujesz się lepiej, to proszę. Jestem głupi, że 4 lata temu wpakowałem 15tyś w kotłownie, jestem głupi, bo bałem się że mi kocioł 22 kW będzie za slaby na niemal 180 użytkowej, jestem głupi, że nie zrobiłem 100% podłogówki itd. Mądry stałem się dopiero jak zamontowałem ciepłomierz i zobaczyłem co z moim domem robi 6 kW i że rocznie potrzebuje tylko 11-12 tys kWh

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Moze i tak jest w sensie wegiel vs alternatywne sposoby ogrzewania.
    Ale TB nie jest wg mnie autorytetem w zadnej dziedzinie, udowodnil juz swoja ignorancje wiele razy. I teraz - nawet, gdy napisze cos, gdzie ma racje - jest to raczej dzielo przypadku.
    Ponadto posunal sie tu w relacjach handlowych za daleko.
    To tak jak ja bym ludzi, ktorzy, wybieraja produkt konkurencji wyzywal od idiotow.
    A tak robi TB.
    niezależnie od tego jak jego i jego treści oceniasz - on ma prawo na istnienie i pisanie swoich poglądów.
    Nie musisz się z nimi zgadzać, nie musisz je krytykować, a nawet czytać.
    R-290 pod strzechy

  15. #295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Jak poczujesz się lepiej, to proszę. Jestem głupi, że 4 lata temu wpakowałem 15tyś w kotłownie, jestem głupi, bo bałem się że mi kocioł 22 kW będzie za slaby na niemal 180 użytkowej, jestem głupi, że nie zrobiłem 100% podłogówki itd. Mądry stałem się dopiero jak zamontowałem ciepłomierz i zobaczyłem co z moim domem robi 6 kW i że rocznie potrzebuje tylko 11-12 tys kWh
    ...
    Vid, przestań. Nie to było moją intencją. Nie widzisz po co Brzęczkowski założył ten wątek? On udowadnia, że jest mądry a inni to głupki. Pisze to wprost. Nie jest głupotą to co zrobiłeś. To brak wiedzy. Jaka twoja wina? Sugeruje Brzęczkowski, że Suspenser jest głupkiem, bo 7 lat temu nie zrobił tego co on teraz uważa za dobre. Nie domyślasz się po co to robi? On mądry - inni głupi. Takich powinno się tępić a nie rozmawiać z nimi.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  16. #296
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    perm - a kto ma oceniać czy ktoś pisze prawdę czy nie? A co, jeśli moderator merytoryczny zatrudniony przez Muratora, bedzie miał inną opinię niż ty? Ma usuwac twoje wpisy, bo się z nimi merytorycznie nie zgadza i uważa, że kłamiesz?
    Łatwe to nie jest ale można zwrócić mu uwagę, by podawał źródła na których się opiera, nie na zasadzie, że "ktoś powiedział" lub niezrozumiałe teksty w egzotycznych językach tylko konkretnie - link, opracowanie, cokolwiek. Pisze, że gładka rura sama z siebie wydaje dźwięki? Niech poda link do źródła tej informacji. Ja bym sobie z tym poradził, choć modem być nie zamierzam (chyba, że tylko dla Brzęczkowskiego ) Nie ma linka, kasujemy informację. Może też pisać "ja sądzę, że" zamiast "cały świat tak robi" albo "wg mnie to..." zamiast "fachowcy tak nie robią" lub "nie da się...". To by wystarczyło.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #297
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie


    Mam dynstans do siebie i nie mam problemu przyznać się do błędu
    W założonym wątku TB widzę tego typu pozytyw, że INNI czytając go wyciągną odpowiednie wnioski.
    Też w pierwszej chwili po zobaczeniu tytułu myślałem, że będzie to personalny najazd, ale nic takiego tam nie znalazłem.
    R-290 pod strzechy

  18. #298
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Vid, przestań. Nie to było moją intencją. Nie widzisz po co Brzęczkowski założył ten wątek? On udowadnia, że jest mądry a inni to głupki. Pisze to wprost.
    Ale TB to jest straszny dyletant. Jego mozna bardzo latwo lapac na pisanu bzdetow. Potraktuj to jak sport.
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  19. #299
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Ok. W takim razie pytanie. Czy jak w okienku raportu nie wpisze się żadnej treści, to raport jako taki po zgłoszeniu jest odrzucany (tzn nie istnieje)?
    Nie wiem, nigdy tak nie robiłam.
    Ale nie dostałam zgłoszenia od ciebie. Może zapomniałeś wysłać?

  20. #300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Nie ma linka, kasujemy informację. .
    Przecież tę zasadę musiałabym stosowac do każdego na forum. Jak to sobie wyobrażasz - ośmiu moderatorów kilkających w linki kilkdziesięciu postów co godzinę i sprawdzajacych ich merytorycznosć.

Strona 15 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony