dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 151 z 151
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Uwierają mnie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #142

    Domyślnie

    Nie , nie Nefer - Ty jesteś uprzedzona do reniferków, a one chcą dobrze dla Ciebie .
    Ps. OK. koniec tego spamu .

  3. #143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Lol
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #144

    Domyślnie

    A co to są te "reniferki"?
    Bocianki to kojarzę, ale reniferki? Czyżby one były powiązane z bólem dupy?
    Ostatnio edytowane przez Stanowska ; 12-01-2015 o 18:46

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #146

    Domyślnie

    Dzięki, teraz wiem, co to reniferki
    Niby nic, bo mało oprocentowane, ale bolą, jak miesiączka
    Ostatnio edytowane przez Stanowska ; 12-01-2015 o 19:51

  7. #147
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    hahaha
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #148
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Kominek to tylko rzecz gustu, poza tym można zmienić. Z charakterem trudniej.
    Wojenki to na priv, tu akurat popieram Stanowską.
    Wracajmy do tematu.
    Ten duży dom to od jakiej pow. liczyć? Bo tak naprawdę, Ci co mają duże domy, raczej nie pisują na FM. Dla mnie byłoby to tak ok. 300m2.
    Mało jest chyba autentycznych użytkowników, większość postów to tylko dywagacje.
    Żeby nie było że mi brakuje metrów. Obecny dom uważam że mógłby być mniejszy, ale garaż o pow. ok.100m2 (ze strychem), jest po prostu za mały.

  9. #149
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stanowska Zobacz post
    Nie zdecydowałabym się na pewno na kredyt trzydziestoletni - wolałabym w bloku mieszkać. Naprawdę.

    W Poznaniu mieszkanie dla rodziny 2+2 (czyli około 70-80 m2) kosztuje więcej niż dom pod miastem o pow. ok. 120-150 m z działką!

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Byś się zdziwił,znam takiego jednego a nawet dwóch z forum z tematu ekosyfu.
    Swoje "pałace" 300m2 i ponad grzeją syfem węglowym z tego względu,ze ich "nie stać" na cywilizowane źródła ciepła.
    Dla mnie to jest buractwo w najczystszej postaci.
    Na zewnątrz Pałac a w środku jaskiniowce,wieś śpiewa,wieś tańczy.
    Arturku wyluzuj każdy robi jak chce.
    PS mieszkam teraz na wsi ( wprawdzie z tramwajem ale zawsze wieś to wieś ) mam 310m2 dom + 140 m2 strychu i PC PW , nie czuję się ani lepszy ani gorszy od tych co mają inne domy. Też nie lubię jak mi sąsiedzi syfią z kominów ale zachęcać do zmiany a obrażać to dwie różne sprawy.
    Ostatnio edytowane przez surgi22 ; 25-01-2015 o 10:48

  11. #151
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MadziulaPM
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    213

    Domyślnie

    Cytat Napisał torecan Zobacz post
    My z żoną i dzieckiem mieszkamy w sporym domu i mogę zaprzeczyć temu, że w takim domu jest dużo sprzątania. Łatwo utrzymać w nim czystość, duży metraż sprawia, że pomieszczenia nie są zagracone i łatwo się je sprząta. Co do wygody to kwestia przyzwyczajeń do małych bądź większych metraży.
    Oj dziękuję, to mnie na duchu podniosło

    Każdy w okół mi nad uchem brzęczy, będzie dużo sprzątania. Nasz domek, to raczej wg naszych potrzeb średni, ale chyba się wpisujemy w przedział "większych domów". 2+2 + przyszłościowo może nas przybędzie
    160m użytkowej salon, kuchnia, jadalnia gabinet, 3 pokoje dla dzieci i nasza sypialnia /( parter + poddasze) + garaż , garderoby do każdego pokoju ( marzenie, że w garderobie łatwiej porządek utrzymać niż na półkach w szafkach) , spiżarka mała przy kuchni, pralnia, 3 łazienki ( jedna na parterze- gościnno- techniczna , dwie na poddaszu- jedna prywatna i jedna dzieciowa) + 110 m piwnica= pomieszczenia rekreacyjne, sauna, druga spiżarnia, pokój muzycznych prób, kuchnia " przetworowo- serowarska " itp. itd.
    Teraz mieszkamy w małym domku, maleństwo takie, ze ciągły bałagan, bałam się by nie popaść ze skrajnosci w skrajnośc i giganta nie zrobić - tutaj sie po prostu nie mieścimy i przy sprzątaniu muszę co chwila cos przestawić, by do czegos sie dostać. Początkowo myśleliśmy o okołoo 180 użytkowej + gospodarcza, ze względów ekonomicznych zeszliśmy do 160 i dalej słyszymy jęki, ze duży - zwłaszcza od rówieśników którzy za podobną cenę kupili mieszkanie w bloku 60m:/

    W rodzinnym domu było nas 2+4 począktkowo na 120m, potem adaptowane zostało poddasze+ 20 m i było mega ciasno, a róznica miedzy starszą dwójką i młodszą dwójką to około 10-16 lat, więc gdy maluchy podrosły, starszaki na studiach już były, na tej podstawie określaliśmy nasze optimum.

    Domek tak zaprojektowany, że teraz gdy jesteśmy z dziećmi i jesteśmy zdrowi- cały domek w uzyciu bedzie, gdy maluchy pójdą w świat możemy "odciąć" górę i korzystać oraz ogrzewać jedynie parter około 110m plus garaż, no i piwnica Mam nadzieję, ze bedzie sie fajnie mieszkało, choć teraz obserwując rosnace mury mam nieodparte wrażenie, ze jakiś mały ten domek wychodzi
    Ostatnio edytowane przez MadziulaPM ; 05-09-2015 o 23:53

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony