dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 122
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 2424
  1. #421
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    ja jedynie temat budowlany w głowie mam i zastanawiałam się co Ty z pustakami silki robisz
    a to siłownia, siłka
    miłego i owocnego spalania


    klikalam z tel, a nie mam polskich literek w nim..w sumie tak samo jak w kompie wgralam program ale nie lubie go co chwile przelaczac by miec ś ą ł ó, bo pozniej znaki interpunkcyjne mam gdzie indziej i bladze

    co do kominu to u nas Leier.

  2. #422
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    o fajna ta membrana - połaczenie folii i papy.
    U nas na deskowaniu jest folia - tylko jakaś grubsza niż sie zazwyczaj kładzie.

    rynny jakie mam później sprawdzę - ale u nas kryterium był... kolor. Chcieliśmy w kolorze miedzianym metaliczne.

    a z dachówka jak stoisz. Duże są różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi karpiówkami?

  3. #423
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post


    Proponuje spodnie i płaskie obuwie.
    wychodzi na to, że zawsze jestem ubrana na budowę

    odezwę się, gdybym się zdecydowała


    Emilko szczerze mówiąc jeszcze nie wiem, jaka jest rozpiętość cenowa, nawet nie przyjmowałam najdroższej opcji, bo na razie znam tylko powierzchnię dachu, musiałabym sobie policzyć gasiory i prawe i lewe dachówki, kosze, wentylacyjne, ale jak tylko dostanę 1 wycenę, to porobię sobie samodzielne symulacje

    swoją drogą powiem Wam, że łatwo mi się negocjuje z ludźmi, których nie znam, a jedyny kontakt to mail i telefon, mam większą śmiałość dopytywania się o upusty, śmiać mi się czasami chce, jak idę w zaparte i drążę cenę, choć na co dzień to ze mnie taka sierotka marysia

  4. #424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    bardzo przydatna umiejętność, zwłaszcza, że na budowie to są sumy kilkadziesiąt tysięcy
    u mnie mistrzem negocjowania jest mąż, dom udało nam się taniutko wybudować dzięki temu.

  5. #425
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Emilko z wykonawcą, którego realnie spotkałam nie udaje mi się tak rozmawiać, choć i tak widzę postęp )
    chyba wypożyczę Twojego męża

  6. #426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ooo to moj to tez niezly negocjator
    jak chcesz to Ci swojego upchne..tylko zeby do mnie pozniej wrocil!

  7. #427
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    ha ha ha! widzę, że lekką ręką Ci idzie wypożyczanie męża

    byłam podlać strop na budowie, dzisiaj jakoś tak się poprzyglądałam z każdej strony i mam kilka szczelin między pustakami, raz większe a raz mniejsze, wysłałam zdjęcia do KB, zobaczymy co powie i jak temu zaradzić

    w salonie miałam poszerzoną jedną ścianę, wykonawca miał rozebrać ten kawałek, aby na nowo ją ułożyć, oczywiście tego nie zrobił, zaszpachlował i budował dalej, o się będzie męczył
    przez tę budowę to stracę zdrowie

  8. #428
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    witajcie )

    kilka inspiracji z rana












    co tam u Was ? co planujecie ?

    Mmelisko imprezka będzie
    Ostatnio edytowane przez kjuta ; 30-04-2015 o 09:28

  9. #429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    jesssu jak cudnie !!!!!!!!!!!!!!!!! i nie gadaj, że mężowi się to nie podoba.

    szachownica szara jest fajniutka, elegancka ale nie nachalna bardzo mi się podoba.

    te białe opaski wokół okien są bardzo fajne.


    u mnie nic nowego, nadal ryje w ziemi, 100 drzewek niedługo przyjedzie

  10. #430
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Fajne inspiracje,i zgadzam się z jednym do ciemnych okien wewnątrz tylko białe ściany,a jeżeli jakiś kolor to koniecznie opaski one śliczne są wszystkie.

    Już widzę fachowca od wykończeniówki,Po co to pani......

    Ja z rana na budowie licznik gazu podłączyli instalację napełnili,styropian pod podłogówkę się kładzie....

    Normalnie budowa z czasem nie wyrabiam,ale wolę tak niż kolejne terminowe obsuwy.

  11. #431
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    ta szachownica szara przy czarnym oknie jest fantastyczna, bardzo mi się podoba
    mąż na razie tylko w kontakcie telefonicznym, a nawet jakby był na miejscu, to nawet nie wiem, czy obejrzałby te inspiracje nawet
    myślę o wszystkim na spokojnie, jeśli sama będę pewna swoich wyborów, to myślę, że mogę go jakoś (sic!) przekabacić
    najważniejsze żeby mi się w głowie poukładało, jakkolwiek to brzmi

  12. #432
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Bejaro zdecydowanie masz racje, nie cierpię czekać, łudzić się, że to już już, a tu za chwilę dowiadywać się, że znowu nie dziś, bo wujek/ciocia/babcia/brat umarli/zenia się czy inne kataklizmy

    fajnie, że się dzieje, już podłogówka leci ? super
    wydawało mi się, że mam czas, nie spieszno mi, ale tak jakoś chciałabym przyspieszyć, już nie mogę się doczekać kolejnego etapu, byleby już decyzję w sprawie okien mieć podjętą no i jakiś worek pieniędzy po drodze znaleźć

    czyli masz gaz tak ?
    jaki masz piec ?

    Cytat Napisał Bejaro
    Już widzę fachowca od wykończeniówki,Po co to pani......
    tjaa.... moje ulubione zdanie

  13. #433
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Dostałam doładowania po wstawieniu okien bo nareszcie przeciągi zniknęły.

    Piec będzie Buderus.

    Teraz styropian,jak moich wykonawców szczęśliwie ominą wszelkie kataklizmy to w przyszłym tygodniu podłogówka,jak zalejemy je wylewką to będę mogła powiedzieć że zaczynam wykończeniówkę nareszcie.

    Najdłużej do tego etapu zajęło mi podjęcie decyzji w sprawie okien i drzwi zewnętrznych-jak to będzie za Tobą to z ulgą przystąpisz do dalszych etapów.

    Tynki instalacje wylewki tylko aspektu technicznego wymagają bo nie trzeba ich na późniejszym etapie oglądać.

    Tylko będziesz się zastanawiać gdzie jaki kibelek ma stać to najważniejsze.

  14. #434
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    kibelki, wannę i prysznic mam już zrobiony układ, wiem, co ma gdzie stać, nie wiem, co prawda za ile, ale rozmieszczenie i sprzętów agd i łazienkowych, umywalek, zlewów, lamp, elektryki i reku mam już
    teraz przypomniało mi się, muszę skontaktować się z panem kominkowym znów

    zwróciłyście uwagę na pierwszą inspirację ? ile par rogów wisi nad łożem, ciekawe kto komu i w jakim stosunku

  15. #435
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    mam nadzieję, ze zbierasz inspiracje wszystkie, zbombarduj nimi męża

    rogi są super

  16. #436
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Z moim mężem jest tak jak coś proponuję to muszę mu to pokazać wystarczającą ilość razy w naturze,tak było w przypadku wanny bo mnie podobała się taka
    z cienką ścianką a jemu gruba,za czwartym razem stwierdził że jednak ładniejsza to moja nawet sprawdziliśmy czy ona nie za wiotka.

    Pokazuję mu w realu każdy szczegół uszczelkę łączenie np akrylu na wannie wtedy zazwyczaj dochodzimy do porozumienia.

    Kompromis czasem też wskazany,a najbardziej to to że zaczynamy dostrzegać to co widzi druga osoba a nam umyka,burza mózgów czasem wskazana.

  17. #437
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    z moim trzeba kilka razy podchodzić do tematu. Kiedy pierwszy raz słyszy mój pomysł patrzy na mnie jak na wariatkę, po czasie kiedy przemysli temat zaczynam od początku, bombaduje go inspiracjami, wizkami i rozwiązaniami technologicznymi. Trzeba powoli urabiać jak ciasto drożdzowe, aż sam stweirdzi ze to jego taki genialny pomysł

    narobiłam sie jak dziki osioł nadrobiłam wczorajsze zaległości w kopaniu.

  18. #438
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Mmelisko imprezka będzie
    Och jak chcialabym.. ale kto to dla mnie zrobi? skoro ja prawie caly dzien poza domem dzisiaj..
    powtorka sprzed roku zero prezentow, zero przyjecia..chociaz zyczenia wirtualne mnie pocieszaja

  19. #439
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Mmelisko
    to jest chyba jeden z nielicznych minusów mieszkania na obczyźnie, mam nadzieję, że spędziliście rodzinnie miło czas wczoraj

    zaczynam się zastanawiać nad garażem, jego dociepleniem lub też nie i zrobieniem odpływów, dziewczyny jak to w Waszych garażach wygląda ?

    jeszcze myślę o tarasie, w projekcie mam taras i schody półokrągłe, to pewnie jakieś nawiązanie do tych pseudodaszków okrągłych, ale wydaję mi się, że lepsze będą prostokątne, taras także i myślę o jego powiększeniu, czy na to muszę mieć osobną zgodę jeśli w projekcie mam inaczej ?


    myślałam o wylewanym tarasie i kafelkowanym, mam gdzieś zapisaną inspirację, oo znalazłam, to zdjęcie Kasiorek z tej galerii


    wydaję mi się, że ciut za mały dla mnie, ale czy w takim stylu większy taras będzie dobrze wyglądał ?

  20. #440
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar enedue
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-090
    Posty
    949

    Domyślnie

    Będzie wyglądał, to samograj,jest piękny
    Tak, musisz mieć osobną zgodę, czy tam projekt zamienny, pytanie, kiedy to najlepiej załatwiać, aby budowy nie popsuć.
    Zależy, jaku Ciebie urząd działa

    Pustaki, tzn dziury - zapiankować.

    Łazienka cudna.
    Ostatnio edytowane przez enedue ; 01-05-2015 o 12:02

Strona 22 z 122

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony