dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Oddam ziemie, lub potrzeny namiar na wywoz ziemi

    Tak jak w temacie, musze sie pozbyc ziemi z wykopow pod fundament, bedzie tego okolo 6 ton, czarna z Zacisza - Warszawy.
    Jesli nie ma nikogo chetnego z forumowiczow, to bardzo prosze o jakis namiar na kogos kto wywiozl by mi ta ziemie, tanio.
    Budowa mnie wykancza...

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo chętnie przyjmę,ale na poludnie Warszawy pewnie nie będzie chciało Ci się wieść.potrzebuję sporo ziemi
    Cezar

  3. #3

    Domyślnie

    Myslalam rzczej o tym, ze jesli ktos potrzebuje to przyjezdza do mnie i sobie bierze, bo jesli sama mam zalatwiac sobie transport i placic za niego, to wybacz, ale nie bede jeszze stawiac wymagan gdzie ona ma jechac.
    Budowa mnie wykancza...

  4. #4

    Domyślnie

    "przyjmę" nie zawsze oznacza, że za darmo-oczywiście liczę się z jakimiś kosztami-tylko jakimi?
    Cezar

  5. #5

    Domyślnie

    Sluchaj Cezar, ja nie mam kompletnie, zadnego namiaru na ciezarowke, nie wiem ile to moze kosztowac, dlatego napisalam tego maila. Dzisiaj jade do skladu i pogadam z gosciem ktory ma mi przywiesc piach, cos wspominal, ze wzial by na wymiane, ale nie wiem czy ta transakcja dojdzie do skutku, dlatego napisalam mojego posta. Jesli masz jakis transport, to moze podzielimy sie kosztami, tylko jeszcze dochodzi do tego zaladunek... Nie wiem jak to rozwiazac.
    Budowa mnie wykancza...

  6. #6

    Domyślnie

    hmm, w takim przypadku najtaniej będzie Ci znależć kogoś w Twojej okolicy potrzebujacego ziemi. faktycznie dochodzi cieżarówka i koparka... i przestaje się to opłacać.
    Cezar

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony