dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 54
  1. #21

    Domyślnie dzieki za przesylke

    to wyglada bardzo zachecajaco. ten projekt coraz bardziej mi sie podoba, choc widze koniecznosc dokonania pewnych zmian. po obejrzeniu zdjec syrrusa chcialoby sie podwinac rekawy i zabierac do roboty!
    grazyna: chcialabym porozmawiac z kims kto budowal swoj dom z silki, sciane trojwarstwowa; jakie sa problemy na etapiebudowynp trudnosci z projektem, ijak sie mieszka w takim domu: czy trudno ogrzac ?

  2. #22

    Domyślnie strop

    i jeszcze jedno; jaki masz strop? drewniany?

  3. #23

    Domyślnie

    Witam, znowu się pochwalę, mamy dach i bramę garażową, tynki i wodę w domu, a z sąsiadami zrobiliśmy dziś drogę na cacy.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał spyrrus
    Witam, znowu się pochwalę, mamy dach i bramę garażową, tynki i wodę w domu, a z sąsiadami zrobiliśmy dziś drogę na cacy.
    gratuluje tempa prac. Obserwuje twoja budowe i mam nadzieje , ze w przyszlym roku u mnie bedzie tak samo. No i Twoje sasiedzkie stosunki dobrze wroza na przyszlosc. Niezla tez macie w tym roku pogode. Oby tak dalej!

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    dwa lata temu po zakupie działki kupiłam katalog Muratora i Bliski C74a wydał mi się ideałem, ale żeby sie tak od razu nie decydować, od tamtego czasu oglądnęłam setki projektów i okazało się, że tak jak mam z ciuchami tak i stało się z projektem = wróciłam do tego, który spodobał się ma początku . W tym roku zamierzamy zacząć budowę, dlatego zalogowałam się do skarbnicy wiedzy budowlanej Muratora, jakim jest forum, żeby korzystać z tego co inni już przeszli.

    Ucieszyłam się, że C74a jest już w realizacji i dlatego mam przeogromną prośbę do spyrrusa o zdjęcia z budowy ( [email protected] ) ,żeby utwierdzić się w moim wyborze -please . Patrząc na jego tempo, to teraz dom jest już chyba gotowy
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie c74aL

    Witam, tempo zostało zwolnione, przybyło tylko kilka nowych elementów.
    1. wentylacja mechaniczna
    2. centralne ogrzewanie - odpalone !
    3. wkład do kominka
    4. straszna ilość materiałów - zakupy zabierają dużo czasu

    teraz suszymy i odpoczywamy za kilka dni budujemy kominek.

    Wszystkim zainteresowanym wysyłam zdjęcia.

    pozdrawiam Tom

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za zdjęcia
    Tempo masz i tak super szybkie i dlatego mam pytanie - nie obawiasz się że coś wyjdzie - typu grzyb za jakiś czas. Chodzi mi o to, że nie schło po każdym etapie przez jakiś czas - nawet w którymś Muratorze pisali, że budowanie w jednym sezonie wymaga zastosowania innych materiałów wykończeniowych - np. typu płyty gipsowe zamiast tynków mokrych w środku. Domek jest już prawie przygotowany do końcowego wykańczania jak widziałam Jak sobie z tym radziliście ?
    Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Witam
    prace trwały od lipca do listopada, w grudniu włączyłem c.o. i wentylację mechaniczną, budynek jest nie docieplony więc wietrzy (suszy) się na zewnątrz i wewnątrz. Sufity są z płyty g-k. Od kilku dni wilgoć nie wykrapla się na szybach okien. Za kilka tygodni najbliższe mokre roboty (malowanie). Mam nadzieję , że wentylacja poradzi sobie z problemem nadmiaru wilgoci.
    Pozdrawiam Tom

  9. #29

    Domyślnie Re: c74aL

    Cytat Napisał spyrrus
    Witam, tempo zostało zwolnione, przybyło tylko kilka nowych elementów.
    1. wentylacja mechaniczna
    2. centralne ogrzewanie - odpalone !
    3. wkład do kominka
    4. straszna ilość materiałów - zakupy zabierają dużo czasu

    teraz suszymy i odpoczywamy za kilka dni budujemy kominek.

    Wszystkim zainteresowanym wysyłam zdjęcia.

    pozdrawiam Tom
    bardzo, sledze twoja budowe caly czas, : prosze o te zdjecia [email protected]
    grazyna: chcialabym porozmawiac z kims kto budowal swoj dom z silki, sciane trojwarstwowa; jakie sa problemy na etapiebudowynp trudnosci z projektem, ijak sie mieszka w takim domu: czy trudno ogrzac ?

  10. #30

    Domyślnie

    Witajcie

    Wszystko wskazuje na to, że my również kupimy ten projekt, mamy już jakąś koncepcję zmian, ale jeszcze nie jesteśmy pewni na 100%.
    Prosimy więc o zdjęcia spyrrusa z realizacji i może jeśli czas pozwoli jakiś komentarz.
    Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi.
    Ponadto zarówno w telewizorach LCD jak i Plazma stosowane są komponenty BGA wymagające specjalistycznego sprzętu. Jako nieliczni na rynku jesteśmy przygotowani na takie rozwiązania techniczne. Posiadamy maszyny do lutowania w technologii BGA niemieckiej firmy Martin, maszyny do reballingu oraz jako jedyny serwis w Polsce profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA.
    Dzięki temu urządzeniu proces związany z lutowaniem lub reballingiem BGA przeprowadzany jest tylko gdy zachodzi taka potrzeba a klient nie płaci za pomyłkę serwisanta związana z postawieniem błędnej diagnozy. Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie.

    Z góry dziękujemy

    Pozdrawiamy

    M.M.
    [email protected]
    Ostatnio edytowane przez mona;* ; 09-05-2013 o 10:26

  11. #31

    Domyślnie

    Witam,
    Już prawie byliśmy zdecydowani na model C77b zręczny, ale wczoraj mąż wyszukał projekt bliski C74 a. Dylemat mamy straszny bo zawsze podobały nam się raczej domy parterowe. Jeśli można też bym zobaczyła jak wygląda dom już w trakcie budowy czy też już wybudowany. Czy mogę prosić o zdjęcia [email protected].
    Z góry dziękuję.

  12. #32

    Domyślnie

    Witam, mieszkam od 29 kwietnia. Pozdrawiam budujących.

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    muti

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    6

    Domyślnie projekty

    czy ktos buduje bliski wariant 1.bardzo lprosze o uwagi i rady .zamierzam zaczac za rok i chce sie dobrze przygotowac.pozdrawiam beti

  14. #34

    Domyślnie C74aL

    Witajcie,

    my właśnie zaczeliśmy budowę C74aL - Bliski - Wariant I, w okolicach Warszawy, z checią wymienimy sie spostrzeżeniami, uwagami i zdjęciami.

    Pozdrawiamy
    MJJ
    [email protected]
    mjjj - monika jarek julia i jas

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ania_C74a

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    4

    Domyślnie Czy ktoś kupił projekt Muratora C74a (Bliski- wariant I)

    Jestem w przededniu zakupu projektu Muratora C74a, Bliski- wariant I. Chciałabym się czegoś o nim dowiedzieć od tych, którzy już go zbudowali, bądź są w trakcie realizacji. Czy warto zakupić ten projekt? Jesteście zadowoleni? Odezwijcie sie, proszę! Pomożecie???

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ania_C74a

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    4

    Domyślnie Bliski bardzo nam bliski

    Myślimy o zakupie tego projektu. Bardzo pomogłyby nam w podjęciu decyzji zdjęcia... Możemy prosić o ich przesłanie na adres: [email protected] ?????? Z góry dziękujemy za serdeczność.

  17. #37
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie Re: Czy ktoś kupił projekt Muratora C74a (Bliski- wariant I)

    Cytat Napisał Ania_C74a
    Jestem w przededniu zakupu projektu Muratora C74a, Bliski- wariant I. Chciałabym się czegoś o nim dowiedzieć od tych, którzy już go zbudowali, bądź są w trakcie realizacji. Czy warto zakupić ten projekt? Jesteście zadowoleni? Odezwijcie sie, proszę! Pomożecie???

    to chyba powinno być w projektach.

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ania_C74a

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    4

    Domyślnie Bliski-wariant I(C74a). Ma go ktoś?Możecie pokazać zdjęcia?

    Jesteśmy w przededniu zakupu tego projektu. Szukamy kogoś, kto już go zrealizował. Pomożecie?

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fornal

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Zdecydowaliśmy się z małżonką na ten projekt i lada moment zaczynamy budowę. Bardzo prosimy o zdjęcia z postępu budowy bo małżonka strasznie sie stresuje Prosimy o zdjęcia szczególnie spyrrus'a i monique_apple na [email protected]

    Pozdrawiamy

  20. #40

    Domyślnie

    Witam ja też zaczynam budowę tego projektu w czerwcu , bardzo proszę o jakieś porady odnośnie tego projektu napewno macie jakies uwagi tego domku które wynikły podczas budowy i prosze o fotki .
    Dzięki jeszcze sie odezwę [email protected]

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony