dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 69
  1. #21

    Domyślnie

    Płyty z betonu nadają się do dowolnej aranżacji pomieszczeń. Z powodzeniem możesz obłożyć nimi kominek oraz ścianę telewizyjną.Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad montażu. Nie można ich tak po prostu przykleić. Zamieszczony przez nas film nie jest materiałem instruktażowym więc nie pokazuje wszystkich istotnych szczegółów. Izolatorem będą marnym. Stosujemy je na kominkach ciepłych, doskonale się sprawdzają więc nie są materiałem izolacyjnym. Malowanie ich to kiepski pomysł, będą wyglądać sztucznie. Płyty występują czterech kolorach białym i trzy odcienie szarości. Koszt materiału to ok 250zł/m2. + system montażowy + montaż. Cena montażu będzie różna im większa powierzchnia tym taniej, istotne jest również podłoże (z czego wykonana jest ściana), wielość elementów, sposób łączenia narożników i wiele innych...

  2. #22
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Płyty z betonu nadają się do dowolnej aranżacji pomieszczeń. Z powodzeniem możesz obłożyć nimi kominek oraz ścianę telewizyjną.Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad montażu. Nie można ich tak po prostu przykleić. Zamieszczony przez nas film nie jest materiałem instruktażowym więc nie pokazuje wszystkich istotnych szczegółów. Izolatorem będą marnym. Stosujemy je na kominkach ciepłych, doskonale się sprawdzają więc nie są materiałem izolacyjnym. Malowanie ich to kiepski pomysł, będą wyglądać sztucznie. Płyty występują czterech kolorach białym i trzy odcienie szarości. Koszt materiału to ok 250zł/m2. + system montażowy + montaż. Cena montażu będzie różna im większa powierzchnia tym taniej, istotne jest również podłoże (z czego wykonana jest ściana), wielość elementów, sposób łączenia narożników i wiele innych...
    Bardzo dziękuje i zaczynam śledzić temat.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Mam swój pogląd na zamieszczanie informacji, pokazywanie zdjęć i potem robienie dziwnych min. Po co pokazywać, szczuć forumowiczów, skoro potem się nabiera wody w usta a odpowiedzi unico? Trudno ze zdjęć powiedzieć jednoznacznie jaki to materiał, ale od pewnego czasu na rynku mamy np PROMAFOUR do identycznych zastosowań.

    http://blog.kominki-batura.pl/zdunstwo-bardzo-nowoczesne-3/
    Może Promafour, może Farmacel, Cerampiu, Brula lub Ortner, a może jeszcze inne... Nie ważne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wie gdzie nas szukać, u nas w firmie wszystkiego się dowie. Nie czarujmy się, każda wypowiedź na tym forum osoby związanej z branżą jest pośrednio lub bezpośrednio związana z reklamą, krypto reklamą lub antyreklamą. Ja jestem na tym forum, bo lubię to co robię. Ogień to moja pasja. Jednak nie ukrywam, że moim celem jest również reklama mojej firmy, oferty i tego co potrafimy zrobić. Gdyby nie to, to nie wykupiłbym płatnego profilu. Dobrze wiesz, że zdobycie tej wiedzy słono kosztuje. Wyjazdy na targi, szkolenia, konferencje, nie rzadko po 1000-1500 km, wiąże się z konkretnymi i niemałymi wydatkami. Forum czytają również "fachofcy", którym nie chce się ruszyć d... z domu, aby zdobyć choć odrobinę wiedzy na temat tego co robią. Sądzą, że w internecie dowiedzą się wszystkiego i nauczą się budować kominki. Po różnych mniej lub bardziej przyjemnych doświadczeniach nauczyłem się jednego. Za nim wprowadzę coś do oferty sprawdzę to na "własnej skórze" w naszym laboratorium, aby odróżnić szumny bełkot marketingowy potężnych korporacji od rozwiązań godnych uwagi. Gtv to również platforma reklamowa, jednak w tym przypadku nie tylko mojej firmy. Chciałbym, aby skorzystała na tym projekcie cała nasza branża. Będziemy wskazywać i promować nowe kierunki i technologie, korzyść oczywista dla branży, jak również przyszłych użytkowników kominków. Na forum doświadczeniami wymieniają się właściciele kominków. Niestety ale jak widać ich wypowiedzi jest jak na lekarstwo. Dlaczego tak się dzieje, też mam swoją opinię. Może nie będę o tym pisał, aby nikogo nie urazić...

  4. #24

    Domyślnie

    Ja tu gadu, gadu a na Gtv kolejne materiały.
    Tym razem obszerna relacja ze stoisk: UNICO.

  5. #25

    Domyślnie

    Spartherm:

  6. #26

    Domyślnie

    Riwal - Polski producent kafli:


    Wkrótce LECHA, materiał się montuje.

  7. #27
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Spartherm:
    Mario padliśmy jak Pan ....powiedział o Kombi Fajer ,nazwę przekręcam ale chodzi nam o dwa w jednym czyli gaz plus drewno.Mając KZPŁW-Aquaterm 24kW, zamieniając go na taki model prezentowany w filmie jest szansa ,że u mnie to zadziała?Nie czaję tej fuzji gaz plus drewno.Możesz mi to wyjaśnić i mojej Pani.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Może Promafour, może Farmacel, Cerampiu, Brula lub Ortner, a może jeszcze inne... Nie ważne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wie gdzie nas szukać, u nas w firmie wszystkiego się dowie. Nie czarujmy się, każda wypowiedź na tym forum osoby związanej z branżą jest pośrednio lub bezpośrednio związana z reklamą, krypto reklamą lub antyreklamą. Ja jestem na tym forum, bo lubię to co robię. Ogień to moja pasja. Jednak nie ukrywam, że moim celem jest również reklama mojej firmy, oferty i tego co potrafimy zrobić. Gdyby nie to, to nie wykupiłbym płatnego profilu. Dobrze wiesz, że zdobycie tej wiedzy słono kosztuje. Wyjazdy na targi, szkolenia, konferencje, nie rzadko po 1000-1500 km, wiąże się z konkretnymi i niemałymi wydatkami. Forum czytają również "fachofcy", którym nie chce się ruszyć d... z domu, aby zdobyć choć odrobinę wiedzy na temat tego co robią. Sądzą, że w internecie dowiedzą się wszystkiego i nauczą się budować kominki. Po różnych mniej lub bardziej przyjemnych doświadczeniach nauczyłem się jednego. Za nim wprowadzę coś do oferty sprawdzę to na "własnej skórze" w naszym laboratorium, aby odróżnić szumny bełkot marketingowy potężnych korporacji od rozwiązań godnych uwagi. Gtv to również platforma reklamowa, jednak w tym przypadku nie tylko mojej firmy. Chciałbym, aby skorzystała na tym projekcie cała nasza branża. Będziemy wskazywać i promować nowe kierunki i technologie, korzyść oczywista dla branży, jak również przyszłych użytkowników kominków. Na forum doświadczeniami wymieniają się właściciele kominków. Niestety ale jak widać ich wypowiedzi jest jak na lekarstwo. Dlaczego tak się dzieje, też mam swoją opinię. Może nie będę o tym pisał, aby nikogo nie urazić...
    Za dużo filozofujesz.... Mamy bardzo podobne podejście do forum i do tego by sprawdzić najpierw materiały na własnej skórze a nie w agencji PPP... Zresztą, nie pierwszy i nie ostatni raz się nie zgadzamy, co jak zwykle nie będzie miało wpływu (mam nadzieję), na naszą zażyłość.

  9. #29
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Mario patrz na licznik odwiedzin .Moi znajomi już zatrybili.Pytają dlaczego wcześniej nie było takich pokazowych filmów?Lubelskie patrzy na twoje rewelacyjne pokazy techniczne.

  10. #30

    Domyślnie

    Interesujące materiały. Wątki kominkowe są dla mnie jednymi z najciekawszych. Rozdziawiam buzię patrząc na te piękne wkłady i niesamowite zabudowy, zwłaszcza ciepłe z tymi wszystkimi kształtkami i bez strasznych dziur nawiewno-wywiewnych

  11. #31
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Fajny materiał z targów .
    Szkoda tylko że wzory kafli które były tam zaprezentowane praktycznie nie znajdują nabywców w naszym kraju .
    Dolne spalanie .....ciekawe określenie , zdaje się że stosowane tylko przez jednego producenta.
    Darek B

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mario padliśmy jak Pan ....powiedział o Kombi Fajer ,nazwę przekręcam ale chodzi nam o dwa w jednym czyli gaz plus drewno.Mając KZPŁW-Aquaterm 24kW, zamieniając go na taki model prezentowany w filmie jest szansa ,że u mnie to zadziała?Nie czaję tej fuzji gaz plus drewno.Możesz mi to wyjaśnić i mojej Pani.
    Pierwsze palenisko na gaz i drewno Spartherm zaprezentował juz w ubiegłym roku. Z tego co wiem, to w Polsce jest znikome zainteresowanie tym produktem. Póki co, nie ma rozwiązania z płaszczem wodnym, moze kiedyś kto wie? W Wels pojawiły sie nowe modele, wiec firma rozwija ten kierunek. Zobaczymy, w marcu odbędą sie duzo większe targi ISH we Frankfurcie, tam zapewne bedzie wiele więcej nowości. Juz teraz zapraszam na naszą relację

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    . Zresztą, nie pierwszy i nie ostatni raz się nie zgadzamy, co jak zwykle nie będzie miało wpływu (mam nadzieję), na naszą zażyłość.
    Oczywiście

  14. #34

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie opublikowaliśmy krótką zajawkę z targów ISH we Frankfurcie nad Menem, które odwiedziliśmy w poszukiwaniu nowości i inspiracji do działania.


    Pierwsza nowość, która powaliła nas na kolana, to gazowe kominki firmy DRU. Tak naturalnego ognia z gazu jeszcze nie widziałem. Zobaczcie sami:
    https://www.youtube.com/watch?v=TQhdsItrlPk

  15. #35

    Domyślnie

    Własna, mała elektrownia z kominka - czemu nie ...
    https://www.youtube.com/watch?v=JK4EvOuIAAo

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Oprócz Bonarskiego (Spartherm), ktoś jeszcze Cie sponsoruje? Nudno i tendencyjnie się robi

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Oprócz Bonarskiego (Spartherm), ktoś jeszcze Cie sponsoruje? Nudno i tendencyjnie się robi

  18. #38
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Nie jesteś sam mnie także.

  19. #39
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Oprócz Bonarskiego (Spartherm), ktoś jeszcze Cie sponsoruje? Nudno i tendencyjnie się robi
    Baturka lubię cię.ja gdybym miał układ to bym go za sponsorował z mojego Hugo Boss to jeszcze by pachniało

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Oprócz Bonarskiego (Spartherm), ktoś jeszcze Cie sponsoruje? Nudno i tendencyjnie się robi
    Może trudno w to uwierzyć, ale nikt nas nie sponsoruje... Na ISH zaproszeni byliśmy również na wiele innych stoisk (MCZ, Poujoulat, Lechma, Bef, i inne), niestety brakło czasu, na dłuższe odwiedziny. Spartherm pokazał wiele niesamowitych i innowacyjnych rozwiązań, dziwne byłoby gdybyśmy ich nie zaprezentowali. Gdybym miał sponsora, to we Frankfurcie spędziłbym kilka dni, bo w ciągu jednego, ciężko zwiedzić całe targi, nie mówiąc o nakręceniu czegokolwiek.
    Myślę, że ten materiał jest mniej tendencyjny:
    https://www.youtube.com/watch?v=Iu1SDO3B6Kc

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony