Witam wszystkich tych którzy będą odwiedzać to moje forum i pozostałych również
Mam na imię Ania i mam 29 lat mieszkam w Mielcu na podkarpaciu
W tamtym roku dowiedziałam się od mamy że mam możliwość dostania działki pod budowę domu a więc z mężem stwierdziliśmy że będziemy się budować gdyż marzyło nam się to już od dłuższego czasu Zaczęły się poszukiwania odpowiedniego projektu, mnóstwo przepatrzonych katalogów i stron internetowych gdyż nasz domek będzie miał wejście od południa wiec chcieliśmy aby salon był z przodu domku. Aż w końcu trafiliśmy na domek z muratora M157a i byliśmy prze szczęśliwi gdyż spełniał nasze kryteria ( salon na przodzie domu i przynajmniej 3 sypialnie).
I zaczęło się. Papiery zaczęłam załatwiać w kwietniu 2014 roku, coś strasznego ta papierologia Pierw warunki zabudowy, potem przepisywanie z mamy na mnie (notariusz), nastepnie mapka do celów projektowych, wszelkie zmiany w projekcie, przekształcanie działki i wkońcu dnia 4.03.2015 roku złozyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę i czekamy mam tylko nadzieje że wkońcu przyjdzie bo ciągnie mi się to niesamowicie, oczywiście po drodze różne przeszkody typu tego pana nie było a to zapomnieli i takie tam, no ale...

PS. Liczę na wszelkie komentarze i podpowiedzi ze stron odwiedzających