dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pokrycie dachowe EuroFala

    Co sądzicie o pokryciu dachowym euro-fala? Czy spełni swoją rolę na domku jednorodzinnym? Czy jest ono godne polecenia i jest dobrą alternatywą do blacho-dachówki? Chce tym pokryciem dachowym zastąpić eternit, który mam obecnie na swoim domu i z tego co czytałem to pokrycie jest możliwie najtańsze i najsolidniejsze.
    Liczę na Wasze opinie.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar eryk16
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-196
    Posty
    154

    Domyślnie

    Witam jak dla mnie nie do przyjęcia na domku , w którym mieszka się . Chyba bardziej jest to odpowiednie na jakimś chlewie czy bud gospodarczym , ale na domu hmm.....Dałbym mimo wszystko jakąś lepszą blachodachówkę, jakoś bardziej ludzko to wygląda i polecam przedtem odeskować, lub położyć osb i papa = spokój na lata Pozdrawiam i życzę rozsądnego wyboru.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Euro-fala nie jest złym rozwiązaniem. Są wszystkie akcesoria do dachu. Jest wybór kolorów natomiast kształt to już rzecz gustu. Moim zdaniem jest ona znacznie efektowniejsza niż blacha trapezowa. Jak Ci się podoba to nic ne stoi na przeszkodzie aby nią pokryć dach. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk16 Zobacz post
    Witam jak dla mnie nie do przyjęcia na domku , w którym mieszka się . Chyba bardziej jest to odpowiednie na jakimś chlewie czy bud gospodarczym , ale na domu hmm.....Dałbym mimo wszystko jakąś lepszą blachodachówkę, jakoś bardziej ludzko to wygląda i polecam przedtem odeskować, lub położyć osb i papa = spokój na lata Pozdrawiam i życzę rozsądnego wyboru.
    a czym sie niby rozni od blachodachowki falistej, czesto spotykanej na domach? A blacha to blacha dudni, od sniegu sie gnie (jesli ma niską falę), w ogole te plaskie blachodachowki to pomsta do nieba, cienkie jak papier, latem nagrzewa i rozszerza, zimą kurczy. Wcale nie jest tania, jesli wezmiesz lepszego rodzaju powloke. Tansza powolka potrafi stracic kolor lub sie rozwarstwic po paru latach.

    Eurofala wytrzymuje uwaga 500kg! jest nawet film na YT o tym, najbardziej mnie ciekawi ilewytrzymuje kolor, bo trwaloscia raczej bym sie nei martwil.

    Aha no i nie skrapla sie tak woda jak na blaszce.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony