dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    malka w dzienniku coś skrobnij

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragasia
    malka to postukaj jutro
    wszystko odłóż na jutro a postkaj dzisiaj

  3. #23

    Domyślnie

    Juz bylam na budowie i jestem po rozmowach z tesciem Nawet nie bylo tak zle. Ustalilismy ze on robi stan surowy, paleta sie tam jeszcze caly przyszly rok a potem my robimy po swojemu. A no i bylismy u sasiada, ale powiedzial ze bedzie sprzedawal dopiero w ciagu 3 lat

    Ja odbrze wiem, ze on jest spieprzony i co trzeba zrobic. Trzeba dobudowac boczek i tam zrobic kuchnie i salon z wyjciem na poludnowy taras Schody, ktore on zbudowal w przedpokoju wyburzyc. Jak mu powiedzialam zeby sie nie wysilali bardzo, bo one sa do rozwalenie to cisnienie mial chyba 200/300

  4. #24

    Domyślnie

    Tak sie zastanawim ze z czasem ten watek bedzie mozna przerobic na dziennik

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dragasia - sorki wielkie ,ze Ci się ni z gruchy (gruche mam na czwartek do fundamentów ) ni z pietruchy w wątek wstrzeliłam - ja myślałam ,ze w RW jestem - no bo logika mówi - gdzie Dragasia tam RW
    a co do zepsutego domku - zrobisz to co ja - wywalisz wszystko w piguły.
    I urządzisz po swojemu - w czasie odpowiednim

  6. #26

    Domyślnie

    Nie gniewam sie wlasnie maz stwierdzil ze to bedzie duzo kosztowalo i zeby zostawic jak jest WARIAT!!!!

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    malka w dzienniku coś skrobnij
    Nie chce mi się - nerw mi opadnie to coś skrobnę - teraz za duzo emocji i mogłabym nakląć jak szewc.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Cytat Napisał aniawmuratorze
    malka w dzienniku coś skrobnij
    Nie chce mi się - nerw mi opadnie to coś skrobnę - teraz za duzo emocji i mogłabym nakląć jak szewc.
    cierpliwa ze mnie bestia poczekam i się przypominać będę

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragasia
    Nie gniewam sie wlasnie maz stwierdzil ze to bedzie duzo kosztowalo i zeby zostawic jak jest WARIAT!!!!
    to sie go zapytaj gdzie był, jak koszty szły na psucie?
    ja się też zastanawiam, gdzie był kierownik budowy i czy był powiadamiany o tak istotnych robotach na budowie jak np. schody. Ja mam pół rodziny budowlańców i szwagier m.in. pełni na wielu budowach ta funkcję, ale gdyby inwestor pozwolił sobie na niezgłoszenie zbrojenia schodów do odbioru, to szwagier natychmiast kończy współpracę i zgłasza to do nadzoru budowlanego. A jeszcze schody, których nie ma w projekcie???
    Ja tu nie widzę innego wyjścia, tylko to co napisałaś jako ad.3., czyli inwentaryzacja i przeprojektowanie pod potrzeby.
    przy czym, żebyśmy się dobrze zrozumieli: to nie wszystko musi być drogą urzędową i w formie oficjalnej inwentaryzacji i zmiany projektu. Większość tego zamierzenia jest przewaznie w stanie wykonać kierbud nawet bez architekta i to on powie co może wprowadzić, a co nie. Tyle, że to musiałby być kierbud z jajami, a nie figurant.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał dragasia
    Nie gniewam sie wlasnie maz stwierdzil ze to bedzie duzo kosztowalo i zeby zostawic jak jest WARIAT!!!!
    to sie go zapytaj gdzie był, jak koszty szły na psucie?
    ja się też zastanawiam, gdzie był kierownik budowy i czy był powiadamiany o tak istotnych robotach na budowie jak np. schody. Ja mam pół rodziny budowlańców i szwagier m.in. pełni na wielu budowach ta funkcję, ale gdyby inwestor pozwolił sobie na niezgłoszenie zbrojenia schodów do odbioru, to szwagier natychmiast kończy współpracę i zgłasza to do nadzoru budowlanego. A jeszcze schody, których nie ma w projekcie???
    Ja tu nie widzę innego wyjścia, tylko to co napisałaś jako ad.3., czyli inwentaryzacja i przeprojektowanie pod potrzeby.
    przy czym, żebyśmy się dobrze zrozumieli: to nie wszystko musi być drogą urzędową i w formie oficjalnej inwentaryzacji i zmiany projektu. Większość tego zamierzenia jest przewaznie w stanie wykonać kierbud nawet bez architekta i to on powie co może wprowadzić, a co nie. Tyle, że to musiałby być kierbud z jajami, a nie figurant.
    Cholera - Retro -Twój szwagier jest chyba moim kierbudem - ten typ (ale ja własnie takiego szukalam )

  11. #31

    Domyślnie

    Retro mysmy sie na razie nie wtracali do budowy, bo na razie szlo wszystko z planem. Czyli uciecie tych dwoch pokoi i dobudowanie garazu. Ale widze ze niektorymi sprawami trzeba sie zainteresowac bedzie blizej Tak naprawde to nas nie interesowal ten dom, dopoki sie nie okazalo ze byc moze to jest jedyna dzialka na ktorej mozemy sie budowac. Mamy jeszcze 2 rolne,ale na razie rolne i nic nie wskazuje na to zeby sie staly budowlane

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    OK. Paniatno.
    No to teraz trochę trzeba pointeresowac się papierkologią. Np. chociażby kto jest kier. budowy i z nim pogadać. I w ogóle sprawdzić, czy papierkowo jest wszystko kompletne, coby nie było niespodzianki. Nie sugeruję złej woli teścia, ale widzę, że po prostu niezbyt się pewnymi sprawami przejmował, więc mógł to zlekceważyć.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  13. #33

    Domyślnie

    Znalazlam projekt, do ktroego bede dazyc Nazywa sie adela i tez jest z archetonu

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    exn321

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    ładna, przestronna, może być, chodź można też coś innego wybrać z Archetonu...

    A tu link dla potomnych
    http://www.archeton.pl/projekt-domu-..._54_opisogolny

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony