dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 42
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 830
  1. #181
    Guest

    Domyślnie

    Twoje dzisiejsze doświadczenia wskazują jak cennym dla całej gospodarki "zwierzątkiem" jest inwestor. Od ust sobie odjemie a da zarobić innym, bo musi . Policz, ile to już dziś dzięki Tobie zarobili operatorzy telefonów ?!

  2. #182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ...jak Ja bym chciala byc na takim etapie....mysle ze w nowym domku, bedzie sie Wam wspaniale mieszkało...i tego Wam Zycze..

  3. #183
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Teska - ale to już tylko "rzut beretem" - została ci hydraulika i wylewki i już jesteś na etapie malowania, kafelkowania, osadzania drzwi, itd... itp...

    Ja ostatnio wpadłem sobie do kilku salooonów łazienkow_kuchenno_kafelkowo_drzwiowo_kominkowo_i _co_tam_jeszcze i się przeraziłem. Do tej pory wybory były proste - góra dziesięc możliwości - ale wykończenwka to istny sajgon. Kafli setki, kibelków od metra, szafek kuchenny multum, farb całe zagony. Można na to stracić lata świetlne i jeszcze się nie zdecydować.

    Zielona: najbardziej zazdroszcze Ci porządku i czystości jakie już masz - my jesteśmy na tym etapie, ze le by się nie sprzątało to wszystko upaprane A Ty już możesz sprzątnąć łazieneczkę, zamknąć drzwi i do jutro powinno być tak samo

    BTW. Milusia ta łazienka dla dzieciaków - będą miały brzdące używanie w wanience Nasze chłopaki na wanne nie zasłużyły - na razie będą mieli tylko prysznic - bo prysznic służy do mycia, a wanna do zabawy

    PS. A kominek masz prima-sort. My jak na razie nie mamy żadnej koncepcji jak wykończyć nasz Na rustykalny nie mam ochoty, a na nowoczesny (jak Twój) nie mamy pomysłu. Zaczynamy powoli zauważać, że drzwi, kuchnia, kominek, kanapa i cała reszta tego bajzlu nie są osobnymi elementami tylko muszą jakoś ze sobą współgrać. To za dużo jak na mój biedny "ścisły" umysł
    Jasiu

  4. #184
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Zielona, to po prostu super! Juz niedlugo bedziesz mieszkac w swoim domku
    A gdyby inni byli tak regularni w uzupelnianiu dziennika jak Ty, to codziennie byloby duuuzo ciekawego do czytania

  5. #185

    Domyślnie

    Teska, mbz – dzięki za ciepłe słowa.

    Jasiu – z tymi wyborami w wykończeniówce to masz rację. Oczopląs, burza mózgów, ciągłe nowe pomysły, co jeden to lepszy. Trzeba mieć przede wszystkim wizję całości, przynajmniej kolorystyczną. Przed godziną zero jest trochę nerwowo, ale zasada najważniejsza: JEŻELI COŚ JUŻ WYBRAŁEŚ I NIE DA SIĘ WYMIENIĆ, NIE ŻAŁUJ JAK ZOBACZYSZ COŚ ŁADNIEJSZEGO!!!

    Ja jestem bardzo praktyczna, więc czasami się to odbywa tak. Marek mówi: „... może w łazience jakieś półeczki przy lustrach ...”, ja na to „... żadnych otwartych półek, kto to będzie sprzątał ...” i zostały wszystkie rzeczy zamknięte w szafkach pod umywalkami, to samo w kuchni, żadnych rzeczy zbędnych na wierzchu.

    A apropos „porządku i czystości” to nie jest tak całkiem jak myślisz. Ciągle się okropnie kurzy, jeszcze jest mnóstwo kurzu budowlanego i przy tej pogodzie bardzo dużo wlatuje przez okna.

    A jeszcze jedno. Może nie uwierzycie, ale nie mam pojęcia jaki w końcu piec z zasobnikiem wybraliśmy VAILANT czy VIESSMAN. Zajął się tym Marek, ja stwierdziłam, że mi obojętne, więc on się skupił na piecach. Ja za to skupiłam się na wykładzinach, bo on stwierdził, że mu obojętne jakie będą. Nie da się wszystkiego razem konsultować.
    On załatwia instalacje, ja umawiam się ze stolarzem od schodów, itd. itp.
    I cud: odbywa się to wszystko bez zgrzytów, na razie jemu podobają się moje wybory, a mnie jego.

  6. #186
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    bez zgrzytow - no to swietnie i oby tak dalej

  7. #187
    Guest

    Domyślnie

    Tak, gdy przychodzi moment, kiedy już nie masz siły sprawdzać kto będzie producentem Twojego kotła, to niechybny znak, że siedzisz na walizkach .
    I NICZEGO nie żałować !

  8. #188

    Domyślnie

    Zielona, ofiary muszą być...
    Poważnie mówiąc, fantastycznie że juz mieszkacie - ale zadbaj teraz trochę o siebie . Wszystko na zdjęciach wygląda super! Gratulacje!
    Przed Wami teraz nowe wyzwania: pierwsze lato walki z własnym ogrodem !

  9. #189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Oj ty bidulko zdrowiej szybciej
    Zazdroszczę Ci, że już mieszkasz w nowym domu
    Właśnie oglądałąm zdjęcia. Gdzie kupiłaś takie ekstra mebelki do kuchni i jaki to kolor? Kominek jest extra Pokoje dla dzieci super Czy sami układaliście wykładziny?

  10. #190

    Domyślnie

    Magmi, Maluszek - dzięki za ciepłe słowa.

    Meble do kuchni robił nam znajomy wg mojego projektu.
    Jest to drewno fornirowane, kolor olcha jasna.
    Wykładziny położyłam razem z moim ojcem, a kolana to mieliśmy jak po pielgrzymce na klęczkach do Częstochowy.

  11. #191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Czy znajmowy robi mebelki tylko w małoposce czy może robi też na export

  12. #192

    Domyślnie

    Raczej w małopolsce i okolicach. Czasami robi np. w Warszawie, ale raczej większe zamówienia, nie takie małe kuchenki jak moja.
    Sprzęt do zabudowy też miałam załatwiany po znajomościach (znajomi znajomych) czyt. po kosztach.

  13. #193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    To szkoda bo mebelki bardzo mi się podobają

  14. #194

    Domyślnie

    Zielona domek cudny, w Środku jak w bajce.GRATULUJĘIIIIIIIIIII

  15. #195

    Domyślnie

    Zielona domek cudny, w Środku jak w bajce.GRATULUJĘIIIIIIIIIII

  16. #196

    Domyślnie

    Gratuluję i szczerze podziwiam.

  17. #197
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Zielona - gratulacje !!!! Ja czekam z niecierpliwoscia na dzień kiedy będzie juz można zamieszkać w domku - oby tylko bez perypetii szpitalnych . Tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowia i nieskończonej ilości miłych pogaduszek przy kominku

  18. #198

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim

    Dziś czuję się już lepiej, słońce pięknie świeci, dzisiaj ma być przewożona ostatnia partia mebli ze starego domu.
    A w pierwszej połowie sierpnia jadę z dzieciakami na wczasy nad jeziorko, mam nadzieję, że w końcu będą miały mamusię TYLKO dla siebie. A Marek w tym czasie będzie pilnował fachowców od parkietu i schodów.

    Super się wprowadzić w środku lata.
    A ogród leży odłogiem ... może po ogrodzeniu ....

  19. #199

    Domyślnie

    Cześć Zielona!
    Widzę, że u Was też jutro przeprowadzka. My już dużo rzeczy przewieźliśmy, jutro meble (cóż za nazwa!) czyli stół, łóżka, parę krzeseł, cztery szafki kuchenne i trzy półeczki.

    Jak tam kocioł? U nas dzisiaj grzały już kaloryfery i leciałą ciepła woda z kranu. Ale też mieliśmy kłopoty z zaworkami, nie było gazu na kotle.

    Pozdrawiam serdecznie, idę pakować dalej.

    PS Od jutra przez bliżej nieokreśloną ilość czasu nie będę miała dostępu do internetu, ale TPsa dała nam nadzieję - dziś wytyczali słupy. Będzie telefon, nie wiadomo tylko, czy będzie SDI. Bo jak modem, to nie będę często zaglądać .

  20. #200

    Domyślnie

    Hej Pyza
    Ja już jestem po PRZEPROWADZCE, co nie znaczy, że wszystkie rzeczy znalazły już swoje docelowe miejsce w nowym domu. Jeszcze parę pudeł (kurtki zimowe, buty, książki, itp) czeka na meble.
    Piec jeszcze nie działa, może we wtorek. Kąpiel to grzanie wody dla całej czwórki, ale nie jest źle. Gorzej gdybym się przeprowadziła w zimie i były takie jaja z piecem.
    Na razie.

Strona 10 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony