dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 42
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 830
  1. #161

    Domyślnie

    Maluszek
    W profilu masz USUŃ OBRAZ i wyślij info.

  2. #162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Usuń obraz mam, ale co z wyślij info? Może coś robię nie tak

  3. #163

    Domyślnie

    Maluszek
    Robisz dobrze. Przez chwilę ten obrazek się pojawił, ale taki raczej wielki a nie "maluszek".

  4. #164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    No właśnie. Mam same duże obrazki i chciałabym je zmniejszyć ale nie wiem jak i nie wiem gdzie jest to 'wyślij info'

  5. #165

    Domyślnie

    a gdzie znajde takie smieszne obrazki?

  6. #166

    Domyślnie

    Pozwól mi dołączyć do grona osób będących pod wrażeniem tempa Twoich postępów w budowaniu.
    Buduję w woj.małopolskim (okolice Trzebini/Chrzanowa) i właśnie wczoraj skorzystałam z Twojego "przewodnika" po krakowskich hurtowniach ceramiki. Jestem bardzo zaintrygowana drzwiam wewnętrznymi (na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie). Bardzo proszę o namiar na wykonawcę i Twoje pierwsze wrażenia jako użytkownika.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów, Marbo

  7. #167

    Domyślnie

    Marbo
    Miałam przesłać Ci na priva namiar na wykonawcę drzwi, ale zrobię to tutaj, ponieważ jestem naprawdę zadowolona.
    Zakład w Skrzydlnej tel. (01 33 31 034, najpierw musisz jechać obejrzeć, wybrać coś, potem robią wycenę, przyjeżdżają na pomiar, ok 4 tygodni trzeba czekać i przyjeżdżają montować. 1 komplet (ościeżnica, szkrzydło z szybkami, listwy maskujące, bez klamek) kosztował ok. 1000 zł. bez rachunku.

  8. #168

    Domyślnie

    Dzieki za odzew.
    Dzwoniłam już. nawet godziny pracy mają ludzkie.
    Ościeżnica - na jaką szerokość w tej cenie?

  9. #169

    Domyślnie

    Marbo
    ok. 14 cm.
    Trzeba się trochę potargować.
    Wzięliśmy 11 szt. drzwi wewnętrznych i 1 szt. zewnętrznych. Więc o cenę walczyliśmy ostro.

  10. #170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Piekny kominek , naprawde jestem pod wrazeniem, i jak super z tymi poleczkami po bokach!

  11. #171
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Zielona- tak jak pisałam kiedys wczesniej, nie bardzo podobaja mi się nowoczesne kominki - jest jednak wyjątek - Twój jest piękny !!!!

  12. #172

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że są osoby, którym oprócz mnie i Marka kominek się podoba. Mój tata i teściu co przechodzą koło niego to kręcą wymownie głową.
    Może na zdjęciach tego nie widać (no może na tym z holu) ale nad kamieniami zamontowaliśmy 2 delikatne lampeczki, które oświetlają kamień (takie jak się stosuje do podświetlania obrazów), narazie są okryte folią.
    Na stronie 2 i 3 w albumie są też zdjęcia łazienek. Moim rodzicom bardziej się podoba dziecięca (pomarańczowa), ja jestem zakochana w oliwce.

  13. #173
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    mnie podoba się bardziej pomarańczowa - u siebie chcę też taką - może ciut jaśniejszą - lub pomieszana z delikatnym zółtym.
    A kominek jest rzeczywiscie ładny- aż sama się zastanawiałabym jak by wygladał u mnie

  14. #174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    kominek bardzo fajny, tez zastanawiałm sie jak by pasował u mnie
    Powiedz jaki to kamien ? i jeszcze powiedz jakie masz parapety znaczy z jakiego drewna?

  15. #175

    Domyślnie

    ciekawy kominek, podoba mi sie, lazienka oliwkowa jest b.b.b ladna, lubie podobne tony, u mnie bedzie chyba cos w szarosciach, ale jeszcze nie zdecydowalismy, wszystko zalezy od lukswerow jakie kupimy ..

  16. #176

    Domyślnie

    Teska
    Parapety są z tego samego drewna co okna: mahoń meranti, kolor lakieru Sikkens Alt Kiefer 073, takie sam kolor mają drzwi.
    Parapety są dość delikatne i wszystko co będę na nich stawiać musi być na serwetkach (bardzo łatwo się rysują)
    Najlepiej całość okna widać na tym zdjęciu.
    http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.h...dom&k=5&nxt=18
    Jedyne umyte okna w całym domu.

    A kamień na kominku to Kastylion (ściągany z Francji) takie sprasowane muszelki. Czasami robi takie samo wrażenie jak odkrywka na żwirowniach. Widać poziome pasma.

  17. #177

    Domyślnie

    Oliwkowa łazienka jest przepiękna, ja planuję też oliwkę, ale trochę ciemniejsze płytki i połączone z jasnożółtymi.
    Dawno już chciałam Ci powiedzieć, ze Twój emblemacik jest prześliczny i uroczy

  18. #178
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mAgnes

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witaj Zielona!
    Serdeczne gratulacje, domek jest piekny.
    Szalenie mi sie podoba Twoj kominek. Jest taki wyjatkowy, a te poleczki po bokach, moje marzenie. Czy ten pomysl jest opatentowany, bo jesli pozwolisz to moze "sciagne" cos od Ciebie
    Czy mozesz mi napisac gdzie zamawialas ten kamien?

  19. #179

    Domyślnie

    Alanta.
    Mój emblemacik odzwierciedla obecny mój stan ciała i ducha. Skaczę i miotam się by się „wykończyć”, może tylko nie skaczę w miejscu.

    mAgnes
    Z kominkiem było tak. Zobaczyłam podobny w czasopiśmie, kilka tygodni zajęło mi znalezienie podobnego wzoru. Wszyscy dystrybutorzy wkładów SUPRY powinni mieć w katalogu obudowę o nazwie ALTAIR (jak chcesz to mam namiar na krakowskiego dystrybutora, tylko trochę się skomplikowała sytuacja prawna firmy, bo zmarł właściciel) Kamienie KASTYLION ściągają je z Francji dystrybutorzy wkładów kominkowych Supry.
    Półeczki po bokach i lampki oświetlające kamień to mój pomysł, wymaga precyzyjnego wykonania izolacji i nie jest tani.

  20. #180
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Zielona - ależ masz dzień !!! dobrze że istnieje ta mordka
    pozdrawiam serdecznie z życzeniami szybkiego wyjasnienia wszystkich spraw

Strona 9 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony