dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Wszamanka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    110

    Domyślnie garaż "na zgloszenie"

    Wiem, że o garażach było już sporo, ale szukam aktualnych informacji, a nawet takich wybiegających w przyszłość
    Planuję postawić na działce garaż drewniany wolnostojący, nie spieszy mi się więc poczekam do czerwca żebym mogła zrobić to na podstawie zgłoszenia. Moje pytanie dotyczy tego, gdzie w obrębie działki mogę postawić garaż. Panie w urzędzie odsyłały mnie jedna do drugiej, żadna nie udzieliła mi informacji na podstawie czego będę mogła wyznaczyć miejsce dla garażu.
    Są jakieś określone odległości od granicy działki dotyczące konkretnie garaży? W planach jest garaż 5x6m plus wiata, dłuższym bokiem do granicy działki.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wszamanka Zobacz post
    Wiem, że o garażach było już sporo, ale szukam aktualnych informacji, a nawet takich wybiegających w przyszłość
    Planuję postawić na działce garaż drewniany wolnostojący, nie spieszy mi się więc poczekam do czerwca żebym mogła zrobić to na podstawie zgłoszenia. Moje pytanie dotyczy tego, gdzie w obrębie działki mogę postawić garaż. Panie w urzędzie odsyłały mnie jedna do drugiej, żadna nie udzieliła mi informacji na podstawie czego będę mogła wyznaczyć miejsce dla garażu.
    Są jakieś określone odległości od granicy działki dotyczące konkretnie garaży? W planach jest garaż 5x6m plus wiata, dłuższym bokiem do granicy działki.
    Na garaż musi być projekt, przepisy są jasne w tej kwestii wystarczy poszukać.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Nowe PB umożliwiać będzie postawienie wolnostojącego garażu, o powierzchni do 35m2 na zgłoszenie.

    Odległość od granicy (wg. § 12 Rozporządzenia w sprawie WT ....) może wynosić 3m, 4m, 1,5m lub nawet w granicy.

    Ale dla garażu drewnianego zgodnie z wymaganiami § 271, minimalna odległość od granicy to 4,5m dla ściany bez otworów drzwiowych (okiennych) lub 6m dla ściany z otworami.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony