dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Bardzo dziękuję :)

    Tyle przyjaźni, ciepła i życzliwości w jednym miejscu to obecnie rzecz niezwykła.
    Bardzo dziękuję za spotkanie wszystkim, których zdążyłam wyściskać i tym, których wyściskać nie zdążyłam.
    Dziewczyny wypiękniały, panowie wyprzystojnieli - upływ czasu się Was nie ima

    Następnym razem może uda mi się zostać z Wami dłużej j
    Dzięki i do zobaczenia za rok
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    danielosmachos

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Dębe Wielkie
    Kod pocztowy
    05-311
    Posty
    43

    Domyślnie

    Ja również bardzo dziękuję że mogłem być pierwszy raz na spotkaniu i poczuć Waszą siłę. Dziękuję za rozmowy i porady.
    Pozdrawiam serdecznie!

  3. #3

    Domyślnie

    Dołączam się do życzeń Nefer i składam całej Redakcji i wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego spotkania i w tak niezwykłym miejscu wielki BRAWA!!!
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Dziękuję Redakcji za organizację spotkania a Wam wszystkim za wspaniałą atmosferę.
    Mam nadzieję, że teraz podobne spotkania będą odbywać się częściej.
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  5. #5

    Domyślnie

    Ja również dziękuję! Bardzo fajne, bogata pod każdym względem impreza. Pozdrawiam!

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Dziękuję za wspaniałą życzliwą atmosferę oraz możliwość poznania Was

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.140
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Jestem pod wielkim wrażeniem rodzinnej, ciepłej atmosfery.
    Spotkanie pozwoliło mi spojrzeć na kreatorów Forum i kontynuatorów jego idei jako na zwartą grupę bardzo wartościowych i zżytych postaci.
    To bardzo cenne, że jesteście tacy jacy jesteście.

    Nie ulega dla mnie najmniejszej wątpliwości, ze Forum motywuje wątpiących we własne siły, uruchamia kreatywność, pomaga skutecznie rozwiązywać pozornie nierozwiązywalne problemy.

    Wiele satysfakcji Wam życzę i permanentnej, twórczej obecności w świadomości wszystkich inwestorów a także dalszych ważnych społecznie inicjatyw.

    Dziękuję Wam.

    Pozdrawiam serdecznie
    Bogusław
    Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein
    Multi multa sciunt, nemo omnia - Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Mimo, że dekadę na forum już jestem - na zlocie byłam pierwszy raz. I żałuję, że dopiero pierwszy. Fantastycznie było poznać znane tylko z nicków osoby. Ogrzać się w atmosferze wzajemnej życzliwości, przyjrzeć się wielu autentycznie zaprzyjaźnionym grupkom forowiczów, poznać przesympatycznych pracowników Redakcji. Było to naprawdę świetnie zorganizowane spotkanie. Warto było przemierzyć te 350 km w jedną stronę, aby w nim uczestniczyć. Dziękuję. No i czekam na forumową aukcję dla Tomka. Miotła musi być moja
    Ostatnio edytowane przez anSi ; 27-09-2015 o 11:53 Powód: w....brak w


  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Nie zapominaj koleżanko, że miotła jest moja, musisz wylicytowac sobie drugą hehehe. Wszystkim dziękuje za spotkanie, było bardzo fajnie. Spotkać tych których znalismy wcześniej i tych których poznalismy wczoraj. Redakcji za wspaniałą organizację. Tak jak obiecywali było co zjeść czym popic i przy okazji się pozbawić. Czekam na info kiedy moja miotła do mnie doleci no i dalsze instrukcje. Dzięki.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu własnym i towarzyszących mi osób Redakcji za zorganizowanie wspaniałej imprezy, profesjonalną, ale jednocześnie spontaniczną oprawę konferansjerską, pyszny poczęstunek oraz wypasione souveniry i oczywiście Wam Kochani za wyśmienite towarzystwo i stworzenie niezapomnianej atmosfery. Jak zawsze bardzo żałuję że wspólny czas tak szybko minął ale z drugiej strony powstały piękne wspomnienia, które w pewnym etapie życia zaczynamy doceniać bardziej niż marzenia. Do najrychlejszego zobaczenia na kolejnym zlocie no i oczywiście on-line.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Tarciu - co dwie miotły pod trójmiejskim niebem, to nie jedna. Będziemy sobie latać. Ty już swoją masz, ja na swoją liczę


  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Będziemy oblatywaczkami na dzielni

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cóż tu można dodać,
    wszyscy napisali tak pięknie i prawdziwie,
    że wystarczy się jedynie pod wszystkimi słowami podpisać.
    Było mi niezmiernie miło po raz kolejny brać udział w tak fantastycznej imprezie,
    pełnej ciepła, życzliwości, serdeczności.
    Ta nasza forumowa społeczność jest naprawdę wyjątkowa.
    Dziękuję Redakcji, za wskrzeszenie po przerwie tradycji corocznych spotkań forumowiczów.
    Za atmosferę spotkania, na którym wszyscy czuli się bardzo swobodnie.
    A wszystkim uczestnikom...że Wam się chciało chcieć, że pokonaliście
    duże odległości,
    aby się zobaczyć, uściskać i pobyć ze sobą.
    Mam nadzieję, że wszystkim obecnym wczoraj uda się przyjechać za rok,
    a tym, którym zabrakło motywacji...nie zabraknie jej następnym razem
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    I jeszcze poprosze redakcję by nie zapomniała o kokardce na mojej miotle i może jakas dedykacja się znajdzie ps. Czy jest jakas instrukcja obslugi do nauki latania?

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Ja również bardzo dziękuję.
    Redakcji za możliwość udziału w tym spotkaniu - za różnorodność organizacyjną, za wypasiony bufet, za fajne pamiątki , za Dyplom ... i za możliwość spaceru z Panem przewodnikiem po Starówce. W Warszawie jestem zawsze "w biegu" - więc taki spokojny spacer wieczorem po "nocnie" oświetlonym Starym Mieście to piękne przeżycie
    Forumowiczom za to że poznali i pamiętali, za ciepłe przyjęcie, za moc uścisków i przytuleń, za dobre słowo, za rozmowy i dyskusje, za to że mogłam znowu po latach czerpać pozytywną energię i napaść oczy i uszy
    Tomkowi i Majce za moc wzruszeń na prezentacji [tu powinna byc emota pokazująca łzę ocieraną w kąciku oka] . Dużo wszystkiego dobrego Kochani
    Wspaniale było spotkać po latach "stare ryje" i poznać kilka nowych .
    Dziękuję
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Wielkie dzięki Szanownej Redakcji za zorganizowanie tak wspaniałego pod każdym względem spotkania!

    Cieszę się, że mogłam na własne oczy zobaczyć tych, których do tej pory znałam tylko z avatarów i z wypowiedzi na forum.
    Miło było poczuć "ducha forum" i na żywo uczestniczyć w tym wydarzeniu.
    Serdecznie pozdrawiam z południowych rubieży kraju i już czekam na następne spotkanie

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Co można więcej napisać ??
    Po prostu dziękuję Wam Wszystkim, za wspólny śmiech, świetną zabawę, za całą moc ciepłych słów i serdecznych uścisków. Dziękuję też za chwile wzruszeń i refleksji.
    Nelka - trzymam mocno kciuki by "termin" Święta Bożego Narodzenia się ziścił
    Mirku - każdego dnia dokonujecie cudu. Jesteście bezapelacyjnie WIELKĄ PIĄTKĄ
    Tomku - czekam na znak, że wino gotowe, bo wierzę, że będzie

    Edziu - melduję wykonanie zadania - nalewka wypita za zdrowie Tomka i jak na pałac przystało uczyniliśmy to po królewsku - z przytupem. Kto nie kosztował, niech żałuje

    Dziękuję Redakcji za zorganizowanie zlotu - noooo Drodzy Państwo, rozmach macie trzeba przyznać

    Dziękuję

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Trochę mi ciężko w tej chwili ubrać myśli w słowa oddające w pełni różnorodność wrażeń wyniesionych ze spotkania. Napiszę więc tylko może zwyczajnie: Dziękuję.
    Było to kilka wspaniałych, radosnych godzin, tym bardziej niezapomnianych, że ostatnich przed nadchodzącymi trudnymi chwilami ...ot po prostu taka normalna życiowa nieprzewidywalność zdarzeń. Obiecywałem sobie powrót na forum, ale będę z tym musiał jeszcze zaczekać.
    Jednak nie mogę choć krótko nie wspomnieć trzech osób, które miałem przyjemność po raz pierwszy poznać w realu, a które dla mnie pozostaną symbolem tegorocznego spotkania (zapewniam, że o pozostałych nie zapominam, tylko, że... no przecież wiecie - noc byłaby zbyt krótka...)
    Tomku - wszystko, co o Tobie słyszałem i czytałem znalazło potwierdzenie w pogodnych oczach i ciepłym uścisku dłoni.
    Edzia - twój więznący w gardle głos był cenniejszy i bardziej wymowny od najbardziej kwiecistych strof.
    Tola - cały czas pamiętam kilka szczególnych wpisów i rozmów tel. - może nawet nie tyle słowa, a raczej klimat, jaki nimi malujesz. Mam nadzieję, że choć w drobnym fragmencie będę umiał coś z tego wykorzystać. Nie przestawaj pisać.

    Możliwość poznawania właśnie takich osób to prawdziwa i ponadczasowa wartość forum. Budowa to przecież zwykle tylko stosunkowo krótka przygoda i choć dla Bocianków najcenniejsze są obecnie porady gdzie znaleźć tani i dobry materiał czy technologię, to Stare Ryje wiedzą, że dzięki Forum powstaje często coś znacznie cenniejszego i zupełnie niemożliwego do oszacowania...

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    To ja także dołączę się do podziękowań. DZIĘKUJĘ!

    A że źle nie było, niech świadczy chociażby wrażenie szybko umykającego czasu, bo zaledwie przyszłam, a już musiałam wychodzić I to pomimo przedłużenia imprezy wycieczką po starówce, za którą to możliwość także pragnę podziękować

    No i cieszę się, że w końcu udało mi się wyrwać na taki zlot, na którym mogłam poznać przynajmniej część osób, z którymi klikałam na forum.
    I przyznaję się bez bicia, że imion wielu nie spamiętałam (z kilkoma wyjątkami), za to niektóre twarze będę już kojarzyła z nickami

    P.S.
    A miejscówka piękna była (pomimo, że w Warszawie)
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  20. #20
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy za udział w Spotkaniu Forum. Ogień zapłonął pełnym blaskiem, Waszym blaskiem. A jako podsumowanie piękny wiersz wygłoszony przez Forumowiczów na scenie:

    Choć się tyle w życiu zmienia
    Zawirowań moc, fermenty
    To po ludzku pozostają
    Muratora fundamenty

    Tutaj samych masz znajomych
    Wszyscy są tu tacy nasi
    Każdy marzy by się spotkać
    W oranżerii naszej Rasi

    Ile cegieł ma budynek
    I jak jest nas tutaj wielu
    Tylko ty nas tu zrozumiesz
    Z Muratora przyjacielu

    Dinozaury kibicują
    Gdy budują się Bocianki
    Ewka, Edzia, Kleo,Tola
    To budowy weteranki

    Kleo, Tomek oraz Cezarr
    Kibicują nowym wiernie
    I z redakcją Muratora
    dzielnie dzierżą berło-kielnię!

    Wkrótce nasze zdjęcia i filmy. Jeśli robiliście zdjęcia, prosimy o wstawienie...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony