dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 58
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Trzy pierwsze świetnie nadają się do stylu, o który lubisz. 2 pozostałe trzebaby postawić np. na tle kamiennej ściany, albo wyklejonej fornirem kamienny, ceglą... Można też poszukać dobrze udających drewno płytek gresowych.

    JOTUL i 400 Harmony w obudowie ze steatytu *wspaniale trzyma ciepło ten kamień
    Nazwa:  Jotul I 400 Harmony-aranzacja2.jpg
Wyświetleń: 117
Rozmiar:  63,6 KB


    JOTUL i 80 maxi Harmony
    Nazwa:  jotul-i-80-maxi-harmony-sklep-kominki-olsztyn.jpg
Wyświetleń: 117
Rozmiar:  34,4 KB


    GODIN Cantou
    Nazwa:  GODIN_CANTOU_680102w.jpg
Wyświetleń: 118
Rozmiar:  93,9 KB


    RONDA CC-RIO00-1X0
    Nazwa:  Ronda-woskowana-ciemna-CC-RIO00-1X0_contentfull.jpg
Wyświetleń: 116
Rozmiar:  48,5 KB


    WESTFIRE
    Nazwa:  Westfire 33-d.jpg
Wyświetleń: 118
Rozmiar:  44,4 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał carbonicum Zobacz post
    chyba fotel znalazlam do salony, piekny!!! chyba chce miec dosc nowoczesny naroznik(tak dla meza musi byc koniecznie naroznik!!!!) i wlasnie zeby zlamac nowoczesnosc taki przytulny fotel....lub ten w kratke, tzn. wzor mi sie podoba bardziej niz fason fotela

    Jak załączasz zdjęcia to musisz koniecznie potwierdzić, czyli najpierw klikasz „insert”, a potem jeszcze klikasz „done”.
    Nazwa:  7.jpg
Wyświetleń: 114
Rozmiar:  83,0 KB


    Wtedy będziesz mogła jak już zdjęcie pokaże się w poście, kliknąć lewym przyciskiem myszy 2 razy na fotkę i wybrać opcję „full size”
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #23

    Domyślnie

    DOM NASZ!!!! uwierze dopiero jak u notariusza podpiszemy....przeprowadzka w maju wiec jeszcze tyle tylko mam czasu

    Pestko, fajne! te dwa rustykalne napewno nie!! no jednak za rustykalnie to chyba u mnie nie bedzie....Coraz bardziej sklaniam sie do przytulnej prostoty-surowosci-przytulnosci

    bylam dzis w takim sklepie co zajmuja sie dekorem scian (same farby, zadne tapety) w sumie mieszkam w malym miescie a tu przed drzwiami (przejezdzam tedy prawie codziennie) taka perelka....

    rozmawialam z milym panem chyba z godzine bo urzekla mnie powierzchnia scian "calce terra", jest to farba wapienna i matowa z fajna struktura....
    tutaj mozna zerknac
    http://wp.mille-deco.de/portfolio/calceterra/

    ma niezla cene ale zawsze moge wrocic do "normalnej" matowej farby

    haha, no przeciez ta firma malowala tez sciany w naszej wystawie lazienek, mamy taka jedna piekna zlota sciane a przy tym wolno stojaca wanna

    musze leciec

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jesteś pewna, że to jest tylko farba, a nie tzw. tynk strukturalny?
    Coś takiego zrobiłam w wiatrołapie. Nie dokładnie to samo, ale zależało mi, żeby ściana nie była gładka jak polerowany gips. Mam nadzieję, że będzie po skończeniu podobne do Tikkurila Special Decor Retro.
    Na razie jest takie
    Nazwa:  sciana w wiatrolapie-IMG_3589w.jpg
Wyświetleń: 114
Rozmiar:  116,0 KB

    Jest białe, ale światło mam ledowe i strasznie kłamie iPhon.

    http://www.fox-dekorator.pl/
    http://www.cameleo.pl/
    http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/produkty/tikkurila_be_special_decor_retro
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #25

    Domyślnie

    pestko, fajna sciana!
    hmmm ta calce terra to jest oczywiscie tez technika nakladania tej farby, sa jej dwie warsty, a i mozna zrobic wariant bardziej gladki i bardziej chropowaty, gladka jest piekna!!!

  6. #26

    Domyślnie

    Pestko, tu jest moj pintrest
    //www.pinterest.com/carbonicum0004/

    nie moge wysylac do nikogo wiadomosci bo podobno nie mam jeszcze znajomych.....jesli chce np. tobie wyslac wiadomosc to pojawia mi sie takie okno, juz sama nie wiem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bildschirmfoto 2015-10-27 um 27.10. KW44 22.08.02.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	8,3 KB
ID:	335584  

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Teżnie mogę tego przeskoczyć. Mam kilka osób zapisanych, ale to są albo znajomi via mail, albo facebook. Napisałam Ci coś na Pintereście
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    A co myślisz o stylu chalet? Bardzo kojarzy się z górami
    TUTAJ w wyszukiwarce
    TUTAJ Pinterest

    Co do ławeczki w jadalni, to przemyśl jeszcze sprawę, bo stół + krzesła nadadzą lekkości temu miejscu. Łatwiejszy będzie też dostęp. Chyba, że masz jakąś cudną ławkę w klimatem, to ok .
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 30-10-2015 o 12:39

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Widzę Ewo, że naprawdę nie masz czasu

    Na poprzedniej stronie pisałyśmy tu o chalet alpejskich i też wklwjałam linki do moich ulubionych
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #31

    Domyślnie

    SebaMat, dziekuja za linka, na pewno sobie obejrze...

    Choc pomalu mam tendencje jednak do tego, ze sobie poradze sama A tym bardziej, ze mam tutaj takie wspaniale wspracie(Pesto, Julis- cmok w buziaka)

    Pestko, Julis, jakos nie moge wyslac wam na pintrescie odpowiedzi......wybieram was jako adresatki i chce kliknac na "weiter" czyli "dalej", ale sie nic niedzieje

    Dom juz jest "nasz", choc termin do notariusza mamy na koniec listopada, przeprowadzka w maju. Jak juz bedzie wszystko na papierku to wam przedstawie zdjecia tego domu, teraz jeszcze nie chce tego robic


    Julis, dzieki za linki!!! Bede grzebac, choc domu tak calkiem goralskiego nie chce i nie bede mogla miec, bo no nie jestesmy jednak w gorach poza meblami nie ma np. zadnych elementow drewnianych itd. Ale na pewno bede sie pozyczac czegos z tego stylu

    Kolo stolu jadalnego musi byc jednak lawka, krzesla bylyby wgniecione pod sciane lub pod stol. Stol z krzeslami jednak ladnie wyglada jak jest wolno stojacy. Ta sciana ma 3,45m. Stol bedzie mial zapewne od 90 do 100cm szerokosci, plus po drugiej stronie jakas "zabudowa meblowa....Jak dam zdjecie prawdziwe jak tam teraz jest to zobaczycie, ze krzesla tam nie bardzo.....
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bildschirmfoto 2015-10-30 um 30.10. KW44 15.16.30.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	7,4 KB
ID:	335640  

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    To odkryłam Amerykę
    Ha, ha - czasu nie mam wcale, ale poczułam z Małgosią więź (rówieśniczą ) i przypomniały mi się moje początki z marzeniami na FM, więc trzymałam mocno kciuki za kupno domu
    Proszę o wyrozumiałość



    Gratuluję z całego serca zakupu domu, a teraz musisz nam napisać wymiary i scharakteryzować potrzeby . Nie przeraź się, bo często proponujemy przestawianie ścian I nierzadko tym się kończy , ale za to pełna satysfakcja z dobrych zmian

    I pewnie, że sobie poradzisz

    Edit:
    a co do Pinterest, to spróbuj zrobić tak jak napisałam, czyli wejdź na moją lub Pestki stronę. Wybierz koło zębate po prawej stronie i kliknij "wyślij wiadomość".
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 30-10-2015 o 16:02

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie wiem cz yCi się spodoba, ale pokażę Ci dom, którego wnętrza – salon, kuchnia – kocham Najwięcej, spośród obejrzanych przeze mnie domów, ma pomysłów, które żywcem przeniosłabym do siebie. Niestety nie wszystko mogę, bo mój dom już stoi i wnętrza mają wygląd, który ogranicza adaptowanie pomysłów z domu w Coogee, Australia. Subtelne połączenie nowoczesności z ciepłem tradycyjnych elementów.

    W Australii warto wśród nowych projektów szukać inspiracji bardziej niż gdziekolwiek na świecie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Waterfront-House-Australia-Living-Room-Fireplace-Sofas.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	335659 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Waterfront-House-Australia-Living-Space-Wooden-Coffee-Table.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	335660 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Coogee-House-07-1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	335656 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Coogee-House-09-1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	335657 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Waterfront-House-Australia-Hall.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	335658

    Więcej http://www.homedsgn.com/2012/02/28/waterfront-house-coogee-by-mpr-design-group/
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 18-11-2015 o 22:38
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #34

    Domyślnie

    ale skaczesz Julis
    Jedno jest pewne: zadna sciana nie bedzie przesuwana vel burzona!!! bo nie ma jak i nie ma po co. Ten dom ma 12 lat i normalnie mozna do niego sie wprowadzac bez zadnych zmian. Jest w perfekcyjnym stanie!
    Ja lazienke na gorze np. chcialabym przebudowac....ALE pozyje jeszcze pare lat w takiej
    Jedyne co napweno bedzie zrobione to w "piwinicy" jest lazienka, nam nie potrzebna i z tego pomieszczenia bedzie zrobiony moj pokoj (pokoj do sportu i biblioteka, moje refugium)

    dziewczyny, no a teraz jest zagwozdka, bo np. gdzie szukac np. takiego cudownego fotela?

    Pestko, ide ogladac....dzis meczacy dzien za mna to sie odpreze troche

    milego weekendu!!!

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Jeśli dasz radę, to spróbuj pokazać rzuty domu. Łatwiej będzie się zorientować co i gdzie. Dziewczyny na FM mają świetny zmysł i jeszcze lepsze pomysły. Nie chodzi o to by na siłę coś burzyć, ale czasem niewielka zmiana robi dużą różnicę. Nie musisz też wszystkiego co przeczytasz realizować, ale na pewno poszerzy się Twoje myślenie o potencjale Twojego domu .
    Ja sama odrzuciłam pierwszą propozycję mojej łazienki, jaką dostałam na wizualizacjach. Zrobiłam sobie kilkanaście innych układów i... wróciłam do tego pierwszego, który z automatu odrzuciłam. Dzisiaj nie wyobrażam sobie inaczej mojej łazienki i cieszę się, że Agnieszka przewróciła nogami moje pomysły .
    To ostateczne moje wizualizacje. W realu ciągle jeszcze w wykańczaniu.





    Co do ławeczki w jadalni, to znalazłam takie - są w rożnych stylach, ale może coś Cię przy okazji zainspiruje:

    Źródło

    Źródło



    Źródło



    Źródło


    A ta inspiracja jest bardzo w moim klimacie

    Źródło i 18 innych ławeczek w różnych stylach


    Źródło


    Źródło



    Źródło i dużo innych inspiracji


    Źródło


    Źródło


    Źrodło


    Źródło


    Źródło i dużo innych


    Źródło


    Źrodło


    Źródło





    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło

    A tu pomysły, by ławeczka pełniła jeszcze dodatkowe funkcje

    Źródło

    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o fotel to na Westwing często są kolekcje w stylu chalet
    Możesz też kupić używany fotel i dać do tapicera.
    TUTAJ coś podobnego
    A TAKI? Inny styl, ale tez ciekawy
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 30-10-2015 o 21:59

  18. #38

    Domyślnie

    Juliiisss! Matko jak ty to robisz z tymi zdjeciami?!?!? Buziaki za tyle pracy i wstawianie!! Az mi glupio! Musze koniecznie, koniecznie isc spac i nie moge sie oderwac od kompa

    Laweczki niektore sa piekne, przelecialam na szybkiego...urzekla mnie ta, choc ten typ drewna to nie moja bajka, ale styl i wykonanie jest boskie! Tym bardziej, ze wlasnie natknelam si na te strone
    http://www.masstisch.de/index.php?gc...FRATGwod3IML0A
    PIEKNE! trzeba rozwinac napis "mobel nach mass" i tam poogladac, robia wszystko z naturalnego drewna, maja chyba 11 roznych dekorow, robi stoly, krzesla, laweczki, sidebordy !! sofy itd.itp.
    no ugrzezlam tam!

    haha, no i wlasnie odkrylam tez westwing!! az sie zameldowalam....

    JULIS, masz przepiekna lazienke!!!!!!!!!!!!!! Ja czytajac twoj watek wlasnie jestem chyba na tym etapie twoich przemyslen i zrewolucjonowania projektu przez Agnieszke. Jesli lazienka jest taka jak na wizualce to jest cudnie!!!

    Rzuty podam, podam tylko jak podpiszemy akt sprzedazy...boje sie zapeszyc. A moj maz fajnie dzis powiedzial, ze robi sie najwieksza inwestycje w swoim zyciu, a czuje sie jakby zamowil kebaba
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	green-glass-top-dining-table-kitchen.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	68,8 KB
ID:	335691  

  19. #39

    Domyślnie

    hmmm chcialam dac rzuty, ale chyba mam za malo postow bo mam limit jesli chodzi o rozmiar zalacznika

    Pestko kochana, napisze ci na priva....

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Limit jest do każdego zdjęcia, które wstawiasz z komputera. fotka nie może mieć więcej niż 2 Mb i nie można wstawić więcej niż 5 w jednym poście
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony