dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ranko

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    1

    Domyślnie Duży potorfowy STAW - jak pogłębić ?

    Witam serdecznie. Noszę się z zamiarem zakupu działki marzeń... Jest do duża kilkuhektarowa działka ze stawem o powierzchni około 1Ha. Staw z tego co udało mi się ustalić znajduje się w miejscu gdzie kiedyś - w latach 50-60 poprzedniego wieku wydobywano torf. Średnia głębokość stawu wynosi ok 50cm. Chciałbym zorientować się w jaki sposób można taki staw pogłębić, jeśli w ogóle można i jaki byłby przybliżony koszt takiego przedsięwzięcia. Wymiary tego stawu to 65m szerokości i 150 m długości. Jestem totalnym laikiem w tej tematyce, więc prosiłbym o wytłumaczenie wszystkiego jak dziecku Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  2. #2
    Konto usunięte_12*
    Guest
    Konto usunięte_12*

    Domyślnie

    Ja tez jestem w tym temacie laikiem, ale tyle wiem, że do pogłębiania stawu potrzebne jest urządzenie zwane pogłębiarką
    Na twoim miejscu poszperałbym w necie, poszukał fachowca z takim urządzeniem i zapytał, czy to będzie możliwe, a jeśli tak, to ...za ile(?)
    Pozdrawiam
    P.S. Są dwa znane mi portale z usługami. Jeden masz tu zareklamowany na Forum. Drugi mogę podać na priv (aby mnie moderator nie ochrzanił za reklamę ).
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte_12* ; 11-12-2015 o 21:03

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony