dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1

    Exclamation Opinia o New-House Sp. z o.o.

    Witam

    Przymierzam się do budowy swojego domu.
    Szukam profesjonalnej firmy, która wybuduje mi dom od A do Z.

    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą New-House Sp. z o.o. Sp.k. ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa, właściciel p. Robert Skulimowski?

    Pozdrawiam

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar _unnamed
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kąty Węgierskie
    Posty
    269

    Domyślnie

    Bez problemu znajdziesz opinie na temat tej firmy na forum (tym i innych). Poszukaj też pod hasłem Wellmade oraz Dombud 3.

  3. #3

    Domyślnie

    Opinia na temat New House nigdy nie będzie miarodajna. Nigdy nie wiesz jaka ekipa do Ciebie trafi...

  4. #4

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    czytałem wątki zarówno o dombud jak i wellmade. Nierzadko są to posty sprzed dosłownie 10 lat.
    Proszę o świeże informacje - jak teraz wygląda sytuacja z inwestycjami realizowanymi przez NEW-HOUSE? Z tego co się dowiedziałem, są to ich własne ekipy, które śpią w kontenerach mieszkalnych na budowie.
    Czy ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z tą firmą?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał ew_Ho Zobacz post
    Zachęcam do kontaktu z właścicielem Robertem Skulimowskim- tel. 501-131-233, który udzieli panu wszystkich informacji oraz wizyty w biurze. Możliwe jest też spotkanie z byłymi klientami oraz odwiedzenie ich budów. Wellmade i Dombud3 to nieistniejące już firmy z zupełnie inną strukturą właścicielska i niezwiązane kapitałowo z New-House, działające w innym modelu biznesowym. W nich Robert Skulimowski przez pewien czas pełnił funkcje prezesa.
    Na stronie www.new-house.com.pl są dostępne rekomendacje otrzymane od klientów.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Proszę się nie ośmieszać. Takie posty tylko odrzucają. Pytam o opinie KLIENTÓW a tutaj zostaję zaproszony ewidentnie przez pracownika/właściciela do wizyty w biurze. Co ona mi da? Pan Robert powie, że raz dobrze budują a raz źle?

    Proszę również nie wprowadzać w błąd. Niestety mimo moich próśb bezpośrednio z pracownikiem zajmującym się wyceną, otrzymałem odpowiedź, że ze względu na ochronę danych osobowych (albo zakrywanie się za tym), NIE MA MOŻLIWOŚCI zobaczenia budów.

  6. #6

    Domyślnie

    Myślę że nie ma możliwości bo aktualnie firma nie prowadzi budowy "pokazowej". Mam na bieżąco kontakt z kilkunastoma firmami budowlanymi (kilka profesjonalnych ekip + reszta ekip mniej profesjonalnych, może bez ściany dyplomów ale fachowcy pierwsza klasa), żadna z nich nie robi takich cyrków, oczywiście trzeba wykonać telefon do właściciela czy się zgadza bo to jego budowa i można podjechać oglądać co się chce. Jeszcze nie spotkałem inwestora który by zabronił pooglądania budowy, większość jeszcze przyjeżdża na miejsce, oprowadza i doradza w takiej sytuacji

  7. #7

    Domyślnie

    Odświeżam temat - muszę podjąć jak najszybciej decyzję o wyborze wykonawcy. Czy ma ktoś świeże doświadczenia z NEW-HOUSE?

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    voyager00

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    7

    Domyślnie New-house wrażenia z budowy

    Cytat Napisał rawores Zobacz post
    odświeżam temat - muszę podjąć jak najszybciej decyzję o wyborze wykonawcy. Czy ma ktoś świeże doświadczenia z new-house?
    ja również poszukuje opinii osób budujących niedawno z new-house

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Przypominam sobie, że firma ta wysłała mi wycenę. Jak się zorientowałem to wysyłają dużo wycen w odpowiedzi na oferty inwestorów umieszczanie na popularnych serwisach. Z tego co się zorientowałem to firma podnajmuje lokalnych wykonawców, tym samym nie ma gwarancji ani powtarzalności. Mogą to być zupełnie przypadkowe osoby. Zdecydowanie lepiej wynająć lokalną firmę budowlaną działającą w tym samym systemie. To, że firma nie pokazuje swoich budów to jakiś absurd. ...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  10. #10

    Domyślnie

    Witam,
    Ja nie miałem do czynienia z tą firmą ,wykonali mi tylko ofertę ale to było dojść dawno.Nie wybrałem jej ponieważ , nie było możliwości zobaczenia budowy .Jak dla mnie to absurd jakiś.Skoro jeśli ktoś komuś powierza swoje oszczędności to chciałby zobaczyć co i jak.Wybrałem firmę z polecenia i się udało.Teraz zaczynam niebawem drugą budową z innej strony warszawy i ta sama firma będzie budowała mi.Jestem realistą i chcę wiedzieć za co się płaci.pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Z tego co się zorientowałem to firma podnajmuje lokalnych wykonawców, tym samym nie ma gwarancji ani powtarzalności. Mogą to być zupełnie przypadkowe osoby.
    Czy to są aktualne, potwierdzone dane?

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał rawores Zobacz post
    Czy to są aktualne, potwierdzone dane?
    Zadzwoń do firmy i zadaj pytanie skąd pozyskują wykonawców. Czy posiadają swoich wykonawców i potwierdzisz sobie dane.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Zadzwoń do firmy i zadaj pytanie skąd pozyskują wykonawców. Czy posiadają swoich wykonawców i potwierdzisz sobie dane.
    Praktycznie kazda firma bierze podwykonawcow, jedynie wyjatkami sa firmy gdzie robi wlasciciel z kilkoma ludzmi, a jak wlasciciel jest od buirowej roboty to zawsze bierze robot ile sie da i leci lodwykonawcami, ot cala tajemnica
    wybudowałem: http://pracownia-projekty.dom.pl/d5_...garazem_ce.htm
    powiększony do powierzchni 178m 2(140m mieszkalne)
    mury 25cm porotherm + 15 cm wełny fasrockk
    strop drewniany 30cm wełny megarock
    fundamenty 10cm xps
    posadzka 10cm eps
    ogrzewanie gazowe, piec viessmann vitodens 100

  14. #14
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar _PM_
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    41-106
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam
    Dla mnie budują w Katowicach - jakby co służę inf. na privie.

  15. #15
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mir98

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    96-111
    Posty
    3

    Z czystym sumieniem mogę zarekomendować New-House jako solidną, w pełni przygotowaną do kompleksowej realizacji zadań budowlanych. Zbudowali nam dom w Łodzi w 8 miesięcy. Byliśmy mile zaskoczeni obsługą klienta, sprawnością obsługi oraz rzetelnością. Wysoka jakość usług, pozytywne relacje z klientem, sprawdzeni fachowcy. Dali nam gwarancje na 10 lat i w jej ramach już poprawili nam dachówki, których kilka spadło po burzy. Pan Tadek- dekarz do rany przyłóż...
    Ostatnio edytowane przez mir98 ; 27-09-2016 o 10:35

  16. #16

    Domyślnie

    Co prawda dachówki spadły po burzy, ale pan Tadek - dekarz do rany przyłóż... OMG LOL!
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  17. #17
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mir98

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    96-111
    Posty
    3

    Domyślnie

    cypryski- lubie takich jak ty!!!
    I piszesz fajnie i mądrze... normalnie super!

  18. #18

    Domyślnie

    Ciekaw jestem dlaczego mój post z negatywną opinią został usunięty?

    Mimo podpisania umowy, new-house wycofał się po uzyskaniu pozwoleniu na budowę, zostawiając mnie na lodzie. Chyba mieli lepszą fuchę i stwierdzili, że szkoda ekipy dla mnie. Przykro, że z podpisania umowy i miesięcznych ustaleń nic nie wyszło.

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spolkaNH

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał rawores Zobacz post
    Ciekaw jestem dlaczego mój post z negatywną opinią został usunięty?

    Mimo podpisania umowy, new-house wycofał się po uzyskaniu pozwoleniu na budowę, zostawiając mnie na lodzie. Chyba mieli lepszą fuchę i stwierdzili, że szkoda ekipy dla mnie. Przykro, że z podpisania umowy i miesięcznych ustaleń nic nie wyszło.
    ------------------------------------
    Odpowiedz:

    Szanowny Panie,

    Nam również jest przykro, że nie udało się rozpocząć prac i pomimo wielu tygodni pracy również po naszej stronie, zmuszeni byliśmy odstąpić od umowy.

    Jedynym powodem rezygnacji był bardzo stromy dojazd na działkę, który okazał się trudniejszy niż zakładaliśmy.

    Żadna z firma dostawczych nie zgodziła się na dowóz towaru na Państwa działkę na standardowych warunkach. Aby nie renegocjować umowy, podjęliśmy decyzję o odstąpieniu od umowy.

    Mam świadomość, że to z pewnością wiąże się dla Państwa z dodatkowymi komplikacjami, za które przepraszamy.

    Z pozdrowieniami,

    New-House
    Ostatnio edytowane przez spolkaNH ; 07-01-2019 o 15:58 Powód: usuniecie nazwiska-RODO

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spolkaNH

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qba30 Zobacz post
    Opinia na temat New House nigdy nie będzie miarodajna. Nigdy nie wiesz jaka ekipa do Ciebie trafi...
    Odpowiedz:

    W przeważającej mierze bazujemy na stałych ekipach, z którymi współpracujemy od lat. Sylwetki szefów tych ekip prezentujemy na naszej stronie www na podstronie "o nas".
    Serdecznie pozdrawiamy

    New-House
    Ostatnio edytowane przez spolkaNH ; 07-01-2019 o 15:59 Powód: RODO- usunięcie nazwiska

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony