dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 150 z 693
Pokaż wyniki od 2.981 do 3.000 z 13859

Temat: Domy z bali

  1. #2981

  2. #2982

    Domyślnie

    Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić na forum o domach z bali. Tak jak większość z Was zakochałam się w domach drewnianych i teraz już o niczym innym nie potrafie myśleć jak tylko o swoim maleńkim domku. Jestem na etapie szukania firmy, która byłaby w stanie wybudować mi domek.
    Uprzejmie proszę o infrmacje dotyczące solidnych firm budyjących domy z bali, z którymi współpracowaliście i które pomogły Wam w realizacji waszych marzeń, czyli posiadanie własnego domku z bali.
    Bede wdzięczna za wszelkie informacje i rady. A może ktoś z Was budował z firmą Stollux, jak na razie dość poważnie myśle o podpisaniu z nimi umowy.

  3. #2983
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie bale

    WITAJ,
    Stollux jest chyba jedną z bardziej znanych firm budujących "drewniane chaty".
    Nie miałam z tą firmą żadnego kontaktu,... ale i nie słyszałam żadnej negatywnej opini o niej.... przeczytaj strony "balowe" od początku, zobaczysz że to kopalnia wiedzy która posłuży Ci napewno w podjęciu słusznej decyzji..
    pozatym- jeśli zdecydujesz się na firmę blisko miejsca postawienia domku odpadają koszty transportu, firmy najczęsciej do 100km dowożą bezpłatnie bale....., ale oczywiście to nie koszty transportu/lub ich brak powinny zadecydować o wyborze firmy!!- TYLKO TO POWINIEN BYĆ ŚWIADOMY WASZ WYBÓR rozważając wszystkie za i przeciw.....

    firmy o których słyszałam negatywy to: firma z WŁODAWY (1negatyw i 1pozytyw), firma z Janowa Podlaskiego- negatyw, nazwy firmy też nie pamiętam!!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  4. #2984
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Seba7207
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    416
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Drzwi i okna od gościa z Nowego Targu. P Dzioboń Kazimierz. Jest w PKT
    NIGDY NIE JEDZ ŻÓŁTEGO ŚNIEGU!!!
    Dziennik Ala i Seba
    Komentarze do Dziennika Ala i Seba

  5. #2985

    Domyślnie

    Seba 7207 czy moógłbyś podać mi namiary na Pilcha i jego firmę, najlepiej adres www. dziękuje

  6. #2986

    Domyślnie

    jeśli ktoś buduje w okolicy krakowa dom z bali, to uprzejmie donosze, że chetnie nawiąże kontakt i spotkam się z takimi osobami

  7. #2987
    Piotr Wlezień
    Guest
    Piotr Wlezień

    Domyślnie

    Cytat Napisał MODLISHKA
    Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić na forum o domach z bali. Tak jak większość z Was zakochałam się w domach drewnianych i teraz już o niczym innym nie potrafie myśleć jak tylko o swoim maleńkim domku. Jestem na etapie szukania firmy, która byłaby w stanie wybudować mi domek.
    Uprzejmie proszę o infrmacje dotyczące solidnych firm budyjących domy z bali, z którymi współpracowaliście i które pomogły Wam w realizacji waszych marzeń, czyli posiadanie własnego domku z bali.
    Bede wdzięczna za wszelkie informacje i rady. A może ktoś z Was budował z firmą Stollux, jak na razie dość poważnie myśle o podpisaniu z nimi umowy.
    Cześć ja należę do tych co zdecydowali się na Stollux. Natomiast jak będzie wyglądała współpraca z tą firmą powiem Ci dopiero w czerwcu, bo wtedy ma stanąć mój domek

  8. #2988

    Domyślnie

    Cześć ja należę do tych co zdecydowali się na Stollux. Natomiast jak będzie wyglądała współpraca z tą firmą powiem Ci dopiero w czerwcu, bo wtedy ma stanąć mój domek[/quote]

    Dziekuję bardzo, powiedz mi jeszcze gdzie bedziesz budowal, kidypodpisales umowe z nimi, jaka masz powierzchnie uzytkową i na ile Ci wycenili budowe domu w stanie surowym.

    Ja bylam na jednej z ich budów i musze Ci powiedzieć ze dom wyglada solidnie a ekipa jest spoko, porozmawialam z nimi o firmie i ogolnie o budowach jakie realizują, bardzo pozytywnie ich odebrałam i jesli podadza mi konktrna wycene dla mnie do zaakceptowania to bede chciala z nimi podpisac umowe na stan surowy

  9. #2989
    Piotr Wlezień
    Guest
    Piotr Wlezień

    Domyślnie

    Cytat Napisał MODLISHKA
    Cześć ja należę do tych co zdecydowali się na Stollux. Natomiast jak będzie wyglądała współpraca z tą firmą powiem Ci dopiero w czerwcu, bo wtedy ma stanąć mój domek
    Dziekuję bardzo, powiedz mi jeszcze gdzie bedziesz budowal, kidypodpisales umowe z nimi, jaka masz powierzchnie uzytkową i na ile Ci wycenili budowe domu w stanie surowym.

    Ja bylam na jednej z ich budów i musze Ci powiedzieć ze dom wyglada solidnie a ekipa jest spoko, porozmawialam z nimi o firmie i ogolnie o budowach jakie realizują, bardzo pozytywnie ich odebrałam i jesli podadza mi konktrna wycene dla mnie do zaakceptowania to bede chciala z nimi podpisac umowe na stan surowy[/quote]

    info poszło na priw

  10. #2990

    Domyślnie

    Niezłe imprezy masz w domu

    Jak będę w Zielonej muszę podjechać

    PS.
    W jakim rejonie winnego grodu?

    No tak - ma sie duza rodzinke , w tym trzy corki, a one sie potrafia chlapac .

    Co do rejonu - Droszkow.Zapraszam

  11. #2991
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kruszon11
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    357

    Domyślnie

    ma ktoś doświadczenia ze współpracą z firmami z podkarpacia, jak np. firma Sowa, NordLine, Dompol ? Ewentualnie Stollux ?
    Szukam jakiegoś sensownego wykonawcy, przeszukałem internet, znalazłem trzydzieści kilka firm, porozsyłałem wybrany wstępnie projekt domu z prośbą o szacunkowa wycenę. Odpowiedziało mi niecałe 10........

    Podzielcie sie proszę swoimi doświadczeniami z wykonawcami

  12. #2992
    Piotr Wlezień
    Guest
    Piotr Wlezień

    Domyślnie

    Cytat Napisał kruszon11
    ma ktoś doświadczenia ze współpracą z firmami z podkarpacia, jak np. firma Sowa, NordLine, Dompol ? Ewentualnie Stollux ?
    Szukam jakiegoś sensownego wykonawcy, przeszukałem internet, znalazłem trzydzieści kilka firm, porozsyłałem wybrany wstępnie projekt domu z prośbą o szacunkowa wycenę. Odpowiedziało mi niecałe 10........

    Podzielcie sie proszę swoimi doświadczeniami z wykonawcami
    Cześć jeśli chodzi o Stollux to dopiro podpisałem umowę i jeśli chodzi o realizację to dopiero czerwiec, ale wydaje mi się, że postąpiłem rozsądnie. Natomiast jeśli się nie mylę to chyba Wojciech Nitka żle się wypowiadał o tej firmie na forum budownictwo drewniane, ale nie mam pewności. Na pewno w trakcie wyboru producenta słyszałem negatywne wiadomości o NordLine

  13. #2993
    Piotr Wlezień
    Guest
    Piotr Wlezień

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr Wlezień
    Cytat Napisał kruszon11
    ma ktoś doświadczenia ze współpracą z firmami z podkarpacia, jak np. firma Sowa, NordLine, Dompol ? Ewentualnie Stollux ?
    Szukam jakiegoś sensownego wykonawcy, przeszukałem internet, znalazłem trzydzieści kilka firm, porozsyłałem wybrany wstępnie projekt domu z prośbą o szacunkowa wycenę. Odpowiedziało mi niecałe 10........

    Podzielcie sie proszę swoimi doświadczeniami z wykonawcami
    Cześć jeśli chodzi o Stollux to dopiro podpisałem umowę i jeśli chodzi o realizację to dopiero czerwiec, ale wydaje mi się, że postąpiłem rozsądnie. Natomiast jeśli się nie mylę to chyba Wojciech Nitka żle się wypowiadał o tej firmie na forum budownictwo drewniane, ale nie mam pewności. Na pewno w trakcie wyboru producenta słyszałem negatywne wiadomości o NordLine
    Uzupełniam Chodzi o firmę NordLine w kontekście wypowiedzi W. Nitka

  14. #2994

    Domyślnie dom z bali

    Witam

    Mam proszbe - szukam dobrego i taniego architekta stylu goralskiego na terenie Podhala.
    Oraz firme ktora by zrealizowala projekt z bali.

    Znalazlam taka ciekawa stronke http://www.drewniane.com.pl/ czy ktos zna moze ta firme?

    Z gory dziekuje

  15. #2995
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kruszon11
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr Wlezień
    Cytat Napisał kruszon11
    ma ktoś doświadczenia ze współpracą z firmami z podkarpacia, jak np. firma Sowa, NordLine, Dompol ? Ewentualnie Stollux ?
    Szukam jakiegoś sensownego wykonawcy, przeszukałem internet, znalazłem trzydzieści kilka firm, porozsyłałem wybrany wstępnie projekt domu z prośbą o szacunkowa wycenę. Odpowiedziało mi niecałe 10........

    Podzielcie sie proszę swoimi doświadczeniami z wykonawcami
    Cześć jeśli chodzi o Stollux to dopiro podpisałem umowę i jeśli chodzi o realizację to dopiero czerwiec, ale wydaje mi się, że postąpiłem rozsądnie. Natomiast jeśli się nie mylę to chyba Wojciech Nitka żle się wypowiadał o tej firmie na forum budownictwo drewniane, ale nie mam pewności. Na pewno w trakcie wyboru producenta słyszałem negatywne wiadomości o NordLine
    Będzie dużym nietaktem, jeśli zapytam Cię na ile wycenili Twój projekt i co jest zawarte w umowie z nimi ? Zakres robót, transport, zakwaterowanie ekipy itp. itd. ?

  16. #2996
    Piotr Wlezień
    Guest
    Piotr Wlezień

    Domyślnie

    Cytat Napisał kruszon11
    Cytat Napisał Piotr Wlezień
    Cytat Napisał kruszon11
    ma ktoś doświadczenia ze współpracą z firmami z podkarpacia, jak np. firma Sowa, NordLine, Dompol ? Ewentualnie Stollux ?
    Szukam jakiegoś sensownego wykonawcy, przeszukałem internet, znalazłem trzydzieści kilka firm, porozsyłałem wybrany wstępnie projekt domu z prośbą o szacunkowa wycenę. Odpowiedziało mi niecałe 10........

    Podzielcie sie proszę swoimi doświadczeniami z wykonawcami
    Cześć jeśli chodzi o Stollux to dopiro podpisałem umowę i jeśli chodzi o realizację to dopiero czerwiec, ale wydaje mi się, że postąpiłem rozsądnie. Natomiast jeśli się nie mylę to chyba Wojciech Nitka żle się wypowiadał o tej firmie na forum budownictwo drewniane, ale nie mam pewności. Na pewno w trakcie wyboru producenta słyszałem negatywne wiadomości o NordLine
    Będzie dużym nietaktem, jeśli zapytam Cię na ile wycenili Twój projekt i co jest zawarte w umowie z nimi ? Zakres robót, transport, zakwaterowanie ekipy itp. itd. ?
    poszło na priva

  17. #2997
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rencia
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Skąd
    Z Królewskiego Miasta Krakowa na wioskę...
    Posty
    1.014
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał MODLISHKA
    jeśli ktoś buduje w okolicy krakowa dom z bali, to uprzejmie donosze, że chetnie nawiąże kontakt i spotkam się z takimi osobami
    Witam!!!
    Możesz zaglądnąć do mojego dzienniczka - a Stollux odradzam - chore ceny mają.

    Pozdrowionka
    ....bo marzenie się spełniło....
    PORADY GEODEZYJNE

  18. #2998
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kruszon11
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    357

    Domyślnie

    Cytat Napisał rencia
    Cytat Napisał MODLISHKA
    jeśli ktoś buduje w okolicy krakowa dom z bali, to uprzejmie donosze, że chetnie nawiąże kontakt i spotkam się z takimi osobami
    Witam!!!
    Możesz zaglądnąć do mojego dzienniczka - a Stollux odradzam - chore ceny mają.

    Pozdrowionka
    ja wiem, czy chore........ są firmy, które dom ok. 90-metrowy wyceniły mi na ok. 300 tys. .... a Stollux ponad połowę mniej.
    Jeśli znasz firmy, które nie maja chorych cen, a cena nie jest równoznaczna z jakością to czekam niecierpliwie na info

  19. #2999
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rencia
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Skąd
    Z Królewskiego Miasta Krakowa na wioskę...
    Posty
    1.014
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    kruszon11

    A czy Stollux robił Ci wycenę na podstawie Twojego konkretnego projektu czy tylko na podstawie ogólnych danych?

    Mnie Stollux mój dom jakieś dwa lata temu wycenił na prawie 300tys. - nie chcę wiedzieć na ile teraz by mi wycenił, tym bardziej że ceny drzewa też poszły w górę. Nie wiem może coś się zmieniło - fakt że domy budują rzetelnie i pięknie.
    Mnie odstraszyła moja wycena i więcej tą firmą się nie interesowałam.
    Pozdrowionka

    PS. Na priv przesyłam namiary.
    ....bo marzenie się spełniło....
    PORADY GEODEZYJNE

  20. #3000
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kruszon11
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    357

    Domyślnie

    Cytat Napisał rencia
    kruszon11

    A czy Stollux robił Ci wycenę na podstawie Twojego konkretnego projektu czy tylko na podstawie ogólnych danych?

    Mnie Stollux mój dom jakieś dwa lata temu wycenił na prawie 300tys. - nie chcę wiedzieć na ile teraz by mi wycenił, tym bardziej że ceny drzewa też poszły w górę. Nie wiem może coś się zmieniło - fakt że domy budują rzetelnie i pięknie.
    Mnie odstraszyła moja wycena i więcej tą firmą się nie interesowałam.
    Pozdrowionka

    PS. Na priv przesyłam namiary.
    dzięki, odczytałem
    tak, robili mi wycenę na podstawie wskazanego przeze mnie projektu, wybranego spośród propozycji pracowni, z którą współpracują.

    Jak pisałem inne firmy wyceniły mnie nawet na ok 300 tys., ale na zasadzie "taki dom kosztuje tyle..." bez żadnych konkretnych informacji.

    Jeżeli kogoś interesuje, mogę uporządkować te informacje i przesłać.

Strona 150 z 693

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony