dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wg moich informacji tu:

    http://polskie-drewno.pl
    przyjzalem sie ale nie sadze...jutro podzwonie..oczywiscie nie do nich...i zweryfikuje..dzieki za namiar.
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34 Zobacz post
    Powoduje ale w mniejsym stopniu. Ciekaw jestem kto tak robi tarasowke w polsce bo sam chetnie bym kupil..teoretycznie brzmi niezle..tylko jak szukalem to zaden z producentow rodzimych tak nie czyni.
    Nie tylko rodzimych. Pierwszy raz słyszę, by ktoś się tak bawił.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Nie tylko rodzimych. Pierwszy raz słyszę, by ktoś się tak bawił.
    to jeszcze zaden dowod..to raz dwa sadzac po cenach..z pewnoscia nie jest to "parzony" taras...w zaden sposob..w takie rzeczy jesli chodzi o drewno bawi sie tylko kilka firm w europie...a zadna w polsce zadna...ale jak powiadam podzwonie..jesli ten "technolog drewna" jest z rybnika..to chyba wiem kto..i ma i mial zawsze inklinacje do plecenia takich głupot..mgr.inz elektryk-automatyk..jesli zas nie on..no to zweyfikuje..tak czy tak..bo zalatuje z daleka..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.641
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34 Zobacz post
    przyjzalem sie ale nie sadze...jutro podzwonie..oczywiscie nie do nich...i zweryfikuje..dzieki za namiar.
    Podziel się efektami rozmowy.


    A tak w ogóle, to wiesz, kto w okolicy oferuje przyzwoite deski ?
    Chodzi mi konkretnie o taki ryfel:


    Byłem w Euroclass w Czyżowicach i ryfel jest OK, ale jakość mocno zależy od aktualnej partii drewna.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 29-05-2016 o 12:10
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Podziel się efektami rozmowy.


    A tak w ogóle, to wiesz, kto w okolicy oferuje przyzwoite deski ?
    Chodzi mi konkretnie o taki ryfel:


    Byłem w Euroclass w Czyżowicach i ryfel jest OK, ale jakość mocno zależy od aktualnej partii drewna.
    Zawsze zalezy..drewno to material niejednorodny..jesli miesci sie w normach to jest klasowosc warunki spelnia i czesc piesni.
    99% modrzewia na naszym rynku ma taki ryfel ale od dolu Weź np obczaj sobie w googlarce tartak ostravice kiedys od nich bralem mieli bardzofajna deske tarasowa glownie na niemcy i do holandii produkowali.Nie wiem jak teraz ..teraz to bralbym 40mm gruba deske z wlkopolski na taras badz bardzo malo usecznianą 28mke z okolic krakowa.Jeśli chodzi o modrzew..ale co do parzenia owych tarasow nie wierz w takie rzeczy ..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.641
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No nie, 99% to ma taki ryfel:

    http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...g/3.jpg?screen

    Czyli gruby, ale i szeroki.
    Ja szukam trochę innego...



    Jak się ogląda zachodnie realizacje, to tam często deski kładzie sie grubym ryflem do góry...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dwa-rodzaje-deski-tarasowej1.JPG
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	357052  
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 29-05-2016 o 13:11
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    wiekszego znaczena nie ma to wlasciwie tylko estetyka..ktorym sobie zechcesz polozyc
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony