dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Mikser

  1. #1

    Domyślnie Mikser

    Jaki według was bardziej opłaca sie kupić mikser? ręczny czy może lepiej taki stojący? jaki Wy macie?

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam wielofunkcyjny blender, że tak powiem. Jedno urządzenie i wymienne końcówki, m.in. do blendowania i miksowania

  3. #3

    Domyślnie

    Ja też posiadam blender. Jednak o wiele wygodniejszy i bardziej praktyczny niż taki kielichowy.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam i taki blender kielichowy i zwykły mikser z łopatkami. W kielichowym śmietany nie ubiję

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tftf

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-876
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja posiadam blender kielichowy, kupowałem go z zamiarem by służył mi do robienia koktajli i z tej funkcji wywiązuje się znakomicie. , ale faktycznie jajek w nim raczej nie ubije

  6. #6

    Domyślnie

    moim zdaniem również najlepszy jest blender, lubię takie wielofunkcyjne urządzenia

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam i blender ręczny i kielichowy. Ręczny najlepiej się sprawdza jak robię zupę krem, natomiast kielichowy jest idealny do miksowania koktajli, przygotowaywania sosów, robienia pesto itp.

  8. #8

    Domyślnie

    Mikser stojący jest dużo stabilniejszy i wygodniejszy.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam mikser jeszcze ze ślubu, z piętnaście lat już ma, a doskonale służy.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam blender ręczny z wymiennymi końcówkami - w tym jest tam końcówka do ubijania śmietany i pojemnik do siekania baklani. Rewelacyjny! Firmy Broun - niestety ostatnio chyba spaliłam w nim silniczek i czuję się w kuchni jak bez jednej ręki.

  11. #11

    Domyślnie

    u mnie w domu równiez mam taki z wymiennymi końcówkami.

  12. #12

    Domyślnie

    Zależy do czego potrzebujesz, bo jak dużo się u Ciebie piecze i gotuje w domu, to prosty mikser może być "taki se" i lepiej zainwestować w coś bardziej wszechstronnego

  13. #13

    Domyślnie

    Zdecydowanie robot kuchenny. Ja dużo gotuję i piekę, dlatego dzięki robotowi kuchennemu mogę zaoszczędzić więcej czasu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony