dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie egzotyki nie tylko z ameryki

    mam pytanie do uzytkownikow podlog egzotycznych gdybyscie jeszcze raz mieli ukladac podlogie napiszcie dlaczego nie ulozylibyscie podlogi z drewna egzotycznego lub dlaczego ulozylibyscia ja ponownie
    lhd
    A jak chcecie to pytajcie [email protected]

    A ich po prostu lubie - www.parkiet.net

  2. #2

    Domyślnie Re: egzotyki nie tylko z ameryki

    Cytat Napisał lhd
    mam pytanie do uzytkownikow podlog egzotycznych gdybyscie jeszcze raz mieli ukladac podlogie napiszcie dlaczego nie ulozylibyscie podlogi z drewna egzotycznego lub dlaczego ulozylibyscia ja ponownie
    Połozyłbym ponownie i nawet położe. Póki co lezy merbau w salonie przedpokoju cześciowo w kuchni. A bedzie lezał w sypialniach na pietrze i obłozone bedą schody ( przemysłowy merbau)
    Dlaczego? Bo krótko mówiąc jest olejowany merbau jest piekny i pasuje mi do koncepcji wystroju calości

  3. #3

    Domyślnie Re: egzotyki nie tylko z ameryki

    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał lhd
    mam pytanie do uzytkownikow podlog egzotycznych gdybyscie jeszcze raz mieli ukladac podlogie napiszcie dlaczego nie ulozylibyscie podlogi z drewna egzotycznego lub dlaczego ulozylibyscia ja ponownie
    Połozyłbym ponownie i nawet położe. Póki co lezy merbau w salonie przedpokoju cześciowo w kuchni. A bedzie lezał w sypialniach na pietrze i obłozone bedą schody ( przemysłowy merbau)
    Dlaczego? Bo krótko mówiąc jest olejowany merbau jest piekny i pasuje mi do koncepcji wystroju calości
    A masz może jakieś zdjęcia tej podłogi?Ja aktualnie waham się pomiędzy finish parkietem a panelami, które nadają sie pod ogrzewanie podłogowe, ale co do kolorystyki nie moge się zdecydować.

  4. #4

    Domyślnie Re: egzotyki nie tylko z ameryki

    Cytat Napisał minuszka
    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał lhd
    mam pytanie do uzytkownikow podlog egzotycznych gdybyscie jeszcze raz mieli ukladac podlogie napiszcie dlaczego nie ulozylibyscie podlogi z drewna egzotycznego lub dlaczego ulozylibyscia ja ponownie
    Połozyłbym ponownie i nawet położe. Póki co lezy merbau w salonie przedpokoju cześciowo w kuchni. A bedzie lezał w sypialniach na pietrze i obłozone bedą schody ( przemysłowy merbau)
    Dlaczego? Bo krótko mówiąc jest olejowany merbau jest piekny i pasuje mi do koncepcji wystroju calości
    A masz może jakieś zdjęcia tej podłogi?Ja aktualnie waham się pomiędzy finish parkietem a panelami, które nadają sie pod ogrzewanie podłogowe, ale co do kolorystyki nie moge się zdecydować.
    Nie mam zdjęc ale powiem Ci że zdjecia raczej nigdy nie oddaja prawdziwie kolorów. Poza tym musiałbym usunąć z salonu i przedpokoju dużo gratow i kartonów z ksiazkami (bo to jest teraz składzik ksiazek, rumpli starych jak i kupionych własnie nowych elementów wyposażenia na po remoncie ) zeby cyknąć zdjecie. Jak Ci się nie spieszy ( nie masz w planach kładzenia podłogi w październiku) i poczekasz kilka tygodni to bedę miał już zrobiony "klar na pokładzie". Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    mam Finish Parkiet Yatoba - wygląda pięknie . Co do koloru to potwierdzam - nikt nie zagwarantuje, że dostaniesz taki odcień, jaki widziałeś na wystawie. My widzieliśmy Yatobę wpadajacą w czerwień, a mamy wpadającą w brąz.

  6. #6

    Domyślnie Re: egzotyki nie tylko z ameryki

    [/quote]Nie mam zdjęc ale powiem Ci że zdjecia raczej nigdy nie oddaja prawdziwie kolorów. Poza tym musiałbym usunąć z salonu i przedpokoju dużo gratow i kartonów z ksiazkami (bo to jest teraz składzik ksiazek, rumpli starych jak i kupionych własnie nowych elementów wyposażenia na po remoncie ) zeby cyknąć zdjecie. Jak Ci się nie spieszy ( nie masz w planach kładzenia podłogi w październiku) i poczekasz kilka tygodni to bedę miał już zrobiony "klar na pokładzie". Pozdrawiam[/quote]

    a gdzie kupowałes ten finish parkiet może gdzieś w Warszawie?? I jaki to jest kolor, to może go obejrze na >zywo<

  7. #7

    Domyślnie Re: egzotyki nie tylko z ameryki

    a gdzie kupowałes ten finish parkiet może gdzieś w Warszawie?? I jaki to jest kolor, to może go obejrze na >zywo<[/quote]

    Ja nie mam finish parkiet ja mam deski 60cm, 90 cm, 120cm ( merbau) kupowane w DLH na Modlińskiej. Układane równolegle jak pokład okrętowy. Natomiast olej wybierałem na Bartyckiej 26 ( w pietrowym najwiekszym pawilonie zaraz przy bramie) Jest tam stoisko niedaleko wejscia. Sa wyeksponowane próbki robione róznymi olejami. Ja wybrałem Berger-Saidla. To jest trudny wybór bo rózne oleje nadaja rózny odcien drewnu. W firmie Studio PArkiety egzotyczne maja jeszcze inne oleje. Wszystkie jednakże na merbale daja rózne odcienie brazów

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Takie drewno wymaga odpowiedniego doboru mebli i wystroju wnętrza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony