dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 45
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 889
  1. #681
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Masakra - 4 razy!!! W tym kontekście pzp na które psioczę jest cudne - 10 dni na odwołanie się, po godzinie informacja o terminie rozprawy (w mniej niż 10 dni) i orzeczenie po jakichś 4 dniach. Podkreślę - rozprawa jest jedna. Strona przegrywająca traci opłatę (15 tys.) i koszty zastępstwa prawnego (max. 3.6 tys) oraz dojazdu wygrywającej strony.

  2. #682
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    jest - jest po 15 miesiącach decyzja.....
    w końcu nie odpowiedź - ale wydana decyzja - która powodować powinna konsekwencje prawne , bo przecież wydał ją podległy ministrowi Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego w Warszawie....
    No sama nazwa w tytule pisma powodować powinna co najmniej pewność prawidłowej odpowiedzi....
    15 miesięcy - oznacza że przemyślana będzie, konkretna no i penie skuteczna w końcu.
    Nic bardziej mylnego - kochani.....
    Nie ma w niej nic!
    jest możliwość odwołania się od tego tego bełkotu robionego z premedytacją w ciągu 30 dni - oczywiście odpłatnie za jedyne 500zł do tegoż samego od lat sądu........

    Może i niejednego ten organ w końcu by zniechęcił.,...
    Mnie - nie!

    PS:
    w poniedziałek wkleję jpg-a bo rano na ryby jadę....
    Ostatnio edytowane przez bobiczek ; 01-09-2012 o 00:59
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  3. #683
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dzielnie się trzymają mam nadzieję, że do czasu, panie, do czasu..

  4. #684
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    EE nie !! Jak jest decyzja tak ważnego organu w państwie to na bank COŚ w niej musi być. Bobiczek, przyznaj się, zaślepiony wizją rybołóstwa - niedoczytałeś

    Czekam z niecierpliwością na szczegóły . A z kosztami sądowymi to kurde szkoda gadać.

  5. #685
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Bobiczku, mogę w niedzielę myknąć Twoją autostradą czy we Wieszowej mam zjechać
    chyba mnie sumienie zeżre

  6. #686
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    zatrąbisz trzy długie - dwa krótkie - to będę wiedział że to Ty - i nie będę w tym momencie przeklinał pod nosem
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  7. #687
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    to jeszcze flagę klubową wywieś

  8. #688
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    oczywiście odpłatnie za jedyne 500zł do tegoż samego od lat sądu........

    PS:
    w poniedziałek wkleję jpg-a bo rano na ryby jadę....
    Dajno tego JPG-a.
    A to nie jest tak, że jak w sądzie się wygrywa - z tego co kojarzę to akurat sądy raczej Cię słuchały, to przegrywający musi Ci zwrócić koszty. Oczywiście wpisowego i prawnika, bo o tym że powinieneś pracować i zarabiać, zamiast użerać się o swoje, to nasze prawo jakoś nie pamięta. Wiem, że Temida jest ślepa, ale nikt nie mówił, że jest ich kilka, a ta nasza to jakaś sklerotyczka.

  9. #689
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frankai Zobacz post
    Dajno tego JPG-a.
    A to nie jest tak, że jak w sądzie się wygrywa - z tego co kojarzę to akurat sądy raczej Cię słuchały, to przegrywający musi Ci zwrócić koszty. Oczywiście wpisowego i prawnika, bo o tym że powinieneś pracować i zarabiać, zamiast użerać się o swoje, to nasze prawo jakoś nie pamięta. Wiem, że Temida jest ślepa, ale nikt nie mówił, że jest ich kilka, a ta nasza to jakaś sklerotyczka.
    no niby tak - ale za pierwszym razem nikt mi ich nie zwrócił - bo się pisemnie o zwrot nie zwróciłem - za 2 razem zwróciłem się ale okazało się że to przed sprawą trzeba - ale sądowi bezpośrednio przed rozpraw.ą - a jak raz przed rozprawą wniosłem za 3 razem - to okazało się że zwrot kosztów wnosi się przed rozprawą w kancelarii...
    Kto cokolwiek zrozumiał więcej niż ja w końcu regulujący należność - niech da znać........
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  10. #690
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frankai Zobacz post
    Dajno tego JPG-a.
    A to nie jest tak, że jak w sądzie się wygrywa - z tego co kojarzę to akurat sądy raczej Cię słuchały, to przegrywający musi Ci zwrócić koszty. Oczywiście wpisowego i prawnika, bo o tym że powinieneś pracować i zarabiać, zamiast użerać się o swoje, to nasze prawo jakoś nie pamięta. Wiem, że Temida jest ślepa, ale nikt nie mówił, że jest ich kilka, a ta nasza to jakaś sklerotyczka.
    zagubiłeś się między postępowaniem administracyjnym - a wnioskiem do sądu z powództwa cywilnego.///
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  11. #691
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    to jeszcze flagę klubową wywieś
    wiesz - zaczynam się zastanawiać że być może pora skończyć wojować - a zacząć jakoś na sytuacji zarabiać????


    PS:
    uspokajam wierzących w sprawiedliwość w RP
    żartowałem
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  12. #692
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    na portalu - gdzie byłem czasami tylko niewygodny z treściami o budowaniu autostrad w Polsce - przy próbie logowania otrzymuję komunikat....

    Tú has sido excluido por las siguientes razones:
    No reason was specified.

    Fecha en que será levantada tu exclusión: Nunca


    Może mi ktoś z nie polskiego na nasze o co chodzi?
    Będę wdzięczny
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  13. #693
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Dostałeś, banana.
    Nie określono z jakiego powodu.
    Czas na jaki zostałeś zabananowany – dożywotnio.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  14. #694
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tomek4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    nord
    Dzielnica
    pólnoc
    Posty
    321

    Domyślnie

    Nie wierze...
    Aż sprawdziłem za co dostałeś tego bana, bo forum wieżowców zawsze wydawało mi się poczytne i musiałeś tam nieźle przegiąć.
    Ale wygląda to raczej na inny punkt widzenia.
    Jeszcze potrafię zrozumieć bana na elektrodzie, twój inny pogląd na elektryczność może kogoś nieźle połaskotać.
    Ale żeby aż taki zachwyt autostradą ?
    X.2010 - IV.2012 Mission completed

  15. #695
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Ja bym odwołał się od takiej decyzji, powołując się na Regulamin, oraz zagroziłbym sprawą przed sądem. A sprawa wygrana w cuglach, o czym tamtejszy Admin doskonale wie.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  16. #696
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ja bym odwołał się od takiej decyzji, powołując się na Regulamin, oraz zagroziłbym sprawą przed sądem. A sprawa wygrana w cuglach, o czym tamtejszy Admin doskonale wie.

    No ja baaardzo Cie proszę Siwy !!!!!
    Aż tak mocno zakochany to nie byłem - żebym teraz alimentów czy innych roszczeń - po sądach się domagał
    Admin wymyślił - Admin zrealizował - jakoś postaram się z tym żyć
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  17. #697
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Może mi ktoś z nie polskiego na nasze o co chodzi?
    Będę wdzięczny
    może ten admin jechał jak ja trąbiłem ...... słyszałeś

  18. #698
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    może ten admin jechał jak ja trąbiłem ...... słyszałeś
    ja Twój klakson- zawsze poznam
    Dzisiaj Gazeta Polska - dzięki mnie - rozreklamowała forum które mnie zbanowało - w artykuliku o którym nie miałem zielonego pojęcia
    To się dopiero nie mieści, no nie?
    Co prawda wykorzystał najbardziej były Minister Polaczek - ale ok.
    Jest portal.
    Jest tylko mój Nick - więc nie ma sprawy....
    Na zdrowie wszystkim innym......
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  19. #699
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    czytam na stronce GDDKiA taki bajer...opublikowany w maju 2012

    http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/10945/...askie-Maciejow


    i aż mnie śmieszy w kontekście z przed 2 lat
    szczególnie pkt 2.. - o przetargu i utylizacji

    2. Na budowanym węźle „Bytom” w trakcie wykonywania wykopu pod obiekt węzłowy stwierdzono obecność materiału nieprzydatnego do wbudowania w nasyp autostrady, który musiał zostać odwieziony w całości na składowisko do utylizacji. Roboty te zostały zlecone nowemu Wykonawcy po przeprowadzeniu procedury przetargowej. Po uzyskaniu decyzji na eksploatację i utylizację nieprzydatnego materiału – Wykonawca przystąpił do odwozu materiału odpadowego spod obiektu węzłowego, koryta łącznic węzła „Bytom” oraz zbiornika retencyjnego w obrębie węzła. Po wywiezieniu zbędnego materiału roboty przy budowie węzła będą prowadzone do 28 września 2012 roku.







    ale to jest Pan Pikuś
    muszę Wam wkleić list - z kancelarii Pana Premiera
    w złotej oblamówce koperta.....
    I treść - że wszelakie od teraz decyzje przez tę kancelarię mają bezwzględnie przechodzić....
    To jest dopiero bajer
    Ostatnio edytowane przez bobiczek ; 20-09-2012 o 02:19
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  20. #700
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Forumowicze - przepraszam.
    Ostatnio mam mało czasu - ale nadrobię.
    Podeślę Wam kopertę z kancelarii Premiera

    Złotymi oblamówkami krzyczące - uwaga - to nie jest taka sobie "zwykła poczta"
    I ten efekt.

    Osrany - zbojkotowany przez Wojewodę i podległych mu Dyrektorów Infrastruktury przy tymże jego urzędzie - dzwonią i samochody podsyła służbowe i się umawiają na spotkania - które wcześniej - a jakże - odbywały się - wyczekiwane zgodnie z kalendarzem sekretarki .....
    Kto wierzy w tym kraju w sprawiedliwość ważniejszą niż polityk i polityczny układ - jest głupi....
    Przepraszam

    obiecuję - powklejam - tylko VAT i podatki zaległe pospłacam.....
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

Strona 35 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony