dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie sauna, łaźnia parowa z materiałów klienta

    Witam !

    Wykonam na zlecenie, saunę lub łaźnię parową, z materiału własnego klienta. Wyceny, projekty, porady.
    Pozdrawiam
    Akson

    P.S. 9 lat doświadczenia, lista referencyjna !!!

  2. #2

    Domyślnie czy sauna parowa idzie w parze z sauną fińską ?

    Niedługo planuje wykonanie sauny w domu.
    Korzystałem osobiście z sauny fińskiej tzw. suchej , jak i łażni parowej która wykonana była cała z plastiku.
    Ostatnio zauważyłem na allegro,ze sprzedają piece do sauny tzw. kombi które niby wydzielają pare.
    Moje pytanie jest takie , czy ten piec kombi to taka sama para jaka jest w łazni parowej, czy tylko jakaś para np. do aromatoterapi itp.
    Czy mając saune fińską z drzewa można tam używać pieca parowego jaki jest w łażniach tureckich ?

  3. #3

    Domyślnie sauna

    Witam Robsona !

    Piec w wersji kombi wytwarza taką sama parę jak generator pary w łaźni ale jest jej poprostu zdecydowanie mniej i rzeczywiście piec KOMBI w saunie można traktować jako element aromaterapii.
    Odpowiadając na drugie pytanie... generatora pary, taki jaki jest w łaźniach nie można stosować w typowej drewniane saunie fińskiej.
    A propos łaźni parowej to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od łaźni z tworzywa jest łaźnia wyłożona ceramicznymi płytkami lub innym tego typu materiałem. Zdecydowanie lepszy klimat w takiej łaźni.
    Pozdrawiam
    Akson

  4. #4

    Domyślnie

    wielkie dzięki, rozwiałeś moje wątpliwości i teraz wiem że to co chce mieć w domu to dwie osobne sauny..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony