dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: drzwi Porta

  1. #1

    Domyślnie

    Przeżyłam dziś mały szok. Chciałam złożyć poważne zamówienie na kilkanaście drzwi Porty, które sobie oglądałam i w katalogach i na targach. Jak się okazało przy konktretnej rozmowie, drzwi z szybkami (nota bene cały urok tych drzwi, to własnie te szybki)firma sprzedaje ... bez szybek. Pan powiedział: wezwie sobie Pani szklarza, to sie ucieszy, ze będzie miał tyle roboty! Drugi kwiatek: drzwi do garderoby robią tylko białe. I nie ma możliwości dostać w innym kolorze. Ludzie i kto tu mówi o kryzysie w tym kraju?

  2. #2

    Domyślnie

    A by się wydawało, że taka dobra firma i do tego taka fajna strona i do tego centrala tak blisko Gdyni.

    Powiem Ci szczerze że trudno w to uwierzyć. Rozumiem, że znasz stronę w internecie. Jeśli na www są z szybkami to może dealer jest do niczego.

    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Ford robił tylko czarne samochody i zbyt miał jak cholera. Nie bawił się w kolory. Białe drzwi do garderoby - co za problem weźmiesz pędzel lub malarza i po krzyku - kolor jaki chcesz.
    Co do szklarza to myślę, że te szybki są po prostu drogie - na rynku recesja, trzeba zjechać ceną więc się wyrób odchudza. Gorzej jak wyrób wpadnie w anoreksję. A może ten dystrybutor ma cichą umowę ze szklarzem i działkę od niego. Był taki film - jeden smarkacz szyby wybijał a szklarz zaraz się pojawiał i szyby wstawiał. Może tu jest tak samo - tworzenie nowego rynku.
    Tak na poważnie to bym to zgłosił do firmy jako reklamację.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Nie jestem wprawdzie na tym etapie jeszcze, ale się rozglądam i zauważyłam, ze drzwi do garderoby są tylko biale, co mnie bardzo zdziwiło.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    a co do szybek-to dziadostwo po prostu. takie drzwi bez szybek to kupowalam na jakiejś promocji za grosze. i rozumiem, ze mogą być bez szybek, ale firma ktora się tak reklamuje nie powinna sprzedawac niepełnego produktu, chyba, że klient sam życzy sobie bez nich.ja też uważam-za dobrze!!!!

  6. #6

    Domyślnie

    A to ci kwiatuszek, mysle ze chyba dystrybutor cos kreci. W poniedzialek zamawialem komplet drzwi Port (Toledo), wszystkie z szybkami-niebylo problemu. Jedynie czas oczekiwania to ponad 6 tygodni.
    Maro

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki Wam wszystkim za komentarze. Też moje podejrzenie pada głównie na dystrybutora - spróbuję może w innym punkcie. Ten był dobry, bo chciałam tam także zamówić okna (mam ich całe mnóstwo, niestety, + 8 połaciowych) i drzwi wejściowe, no i dobrać przede wszystkim "na żywo" kolory, żeby nas potem zęby nie bolały. A tak, to stracili klienta! Nie martw się Kodi - Gdynię i okolice i tak lubię!!! Co do garderoby, to w sypialni jeszcze by mi ta biel tak nie przeszkadzała, ale w holu, gdzie kolorystyka raczej z bielą nie będzie miała nic wspólnego byłaby to biała plama. Prawie, jak na honorze! Malowania chyba się nie podejmę, raczej zrobię drzwi przesuwane. Pozdrowienia

  8. #8

    Domyślnie

    Luśka,
    dwa lata temu kupowałam drzwi Porta do mieszkania, owszem szybek w standardzie nie było, ale można je było domówić ... za darmo .

    Magda

  9. #9

    Domyślnie

    No to Madziu masz pewno duży wdzięk i urok osobisty! Gratuluję Sprawdziłam jeszcze raz na stronie Porty i faktycznie robią z szybkami, a dodatkowo drzwi garderobiane mogą być w 3 kolorach: biały, szary (popielaty) i brąz. Nie tracę więc nadziei, że będę musiała wybrać czarnego Forda! A propos, widocznie Forda odchodząca klientela też zmusiła do wprowadzenia pełnej gamy kolorów. Ha!

  10. #10

    Domyślnie

    Ja osobiście rezygnuję z Forda a nad drzwiami Porta też się poważnie zastanawiam .Dwa lata temu kupowałem drzwi ,chciałem by miały regulowaną ościeżnicę to był dopiero problem.Po 7 tygodniach zamiast Porty kupiłem innego producenta .Zrezygnowałem też z ościeżnic gdyż w czasie oczekiwania obejrzałem takie drzwi u znajomych .Biel ościeżnicy miała inny odcień od bieli drzwi a na dodatek ościeżnica cała się rozłaziła.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony