dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adamina

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Koło
    Kod pocztowy
    62-600
    Posty
    1

    Domyślnie Jak wydać książkę?

    Witajcie, chciałaby wydać swoją książkę - poradnik, poświęconą architekturze ogrodowej. Szperałam sporo w internecie i trafiłam na ofertę Wydawnictwo Witanet, która mnie zainteresowała. Zanim nawiążę z nimi współpracę chciałbym Was zapytać czy może polecacie jakieś alternatywne sposoby wydania książki. Pozdrawiam.
    Adamina.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-10-2016 o 14:40

  2. #2

    Domyślnie

    Nie słyszałem o czymś takim. Zawszę sądziłem, że trzeba biegać od wydawnictwa do wydawnictwa. Jak widać czasy się zmieniły

  3. #3

    Domyślnie

    Warto wysłać książkę do wielu wydawnictw i czekać. ALbo wydać samodzielnie.
    Kochać, to znaczy czekać.

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawe, pytanie tylko jak z dystrybucją. Na stronie chwalą się, że ich książki sprzedawane są w Empiku, czy Merlin. Często bywam w tych miejscach i żadnej z wymienionych na stronie książek jeszcze nie widziałem, no chyba że szukam w nieodpowiednich działach Niestety nie ma na stronie żadnego opisu jak przebiega współpraca. Warto wypytać dokładnie jak to wygląda.

  5. #5

    Domyślnie

    Moja znajoma obecnie jets na etapie wydawania, też zastanawiała się nad jakąś alternatywną, ale nie bardzo to wyszło, pozostała przy wydawnictwie, bo inaczej są to duże koszta no i bak korekty itp może skutkować później w sprzedaży

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba najrozsądniejszym wyjściem jest kontakt z co najmniej kilkoma wydawnictwami, żeby się dowiedzieć jak mogłyby wyglądać warunki współpracy

  7. #7
    Banned
    inbox32

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Grabowno
    Kod pocztowy
    56-345
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jest wiele mozliwosci mozna wlasnie wyslac ksiazke do wszystkich wydawnictw i czekac na odpowiedz.Ciezko w tych czasach sie przebic na rynku wydawniczym..ale nigdy nie mozna rezygnowac z marzen)

  8. #8

    Domyślnie

    Można spróbować samemu wydać książkę w Internecie. Tylko nie wiem co wtedy z prawem autorskim.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony