dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 450

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    Wracając do tematu przewodniego.
    Znalazłam właśnie na mailu kilka zdjęć ze stanu po tynkach.
    Zacznę od schodów, z powodu których m in. nasz stolarz od mebli - Pan Jacek miał 2 tygodnie opóźnienia.
    Schody tymczasowe to te same ,które zrobili dla nas Panowie od SSZ:



    Podczas kolejnych etapów były w kółko ściągane i zakładane. Strach było po nich chodzić, a pod koniec ruszało się już połowa stopni i schody trzymały się stropu tak na słowo honoru.

    A docelowo miały być takie:


    Stolarz - Pan Jacek miał do zamontowania na górze całą dużą garderobę oraz dwie wnękowe szafy u dziewczyn oraz zaprojektowaną przeze mnie biblioteczkę, którą trzeba było wnieść w całości, bo nie dało się jej wykonać w częściach skoro miała wyglądać dokładnie tak jak chciałam. Biblioteczka ma wisieć na tej ścianie (na górze)

    Stolarz - P. Jacek nie zdecydował się wnieść biblioteczki po schodach tymczasowych. Tak samo Stolarz od drzwi wewnętrznych na górze - Pan Marian, Szklarze, którzy wykonywali barierkę szklaną na antresoli. Dziewczyn też nie puszczaliśmy do ich pokojów bo bez barierki na antresoli było niebezpiecznie.
    Także wszyscy czekaliśmy na schody
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schody.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	366890  
    Ostatnio edytowane przez sitoo ; 13-09-2016 o 06:40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony