dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 152 z 334
Pokaż wyniki od 3.021 do 3.040 z 6661
  1. #3021

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Edybre, poszukam zdjęć i wkleję.
    Witam
    Soniko, wysyłałem Ci na maila prośbę o przesłanie aktualnych zdjęć Twoich łazienek, nie wiem czy dostałaś tę prośbę , możesz mi przesłać na maila [email protected]
    Pozdrawiam
    Konrad

  2. #3022
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    No śliczne, ale... druk oznacza krzyk, a chyba nie ma potrzeby krzyczeć?
    przepraszam, ale w pracy mam tylko duza czcionke i nawet jakbym chciała nie moge inaczej napisac

  3. #3023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Żartujesz? Czyżby szef tak się zabezpieczał, żeby mu pracownicy po forach nie latali? )))))

  4. #3024
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Żartujesz? Czyżby szef tak się zabezpieczał, żeby mu pracownicy po forach nie latali? )))))
    nie, mamy program w krorym uzywa sie tylko duzych literek

  5. #3025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Edybre - oto zdjęcia szafek, wszystkie 60-ki, oprócz wysokiej:










    pod oknem - narożna, zmywarka i dwie zwykłe:




    i dwie wiszące kostki - moje ulubione



    Na resztę pytań odpowiem później, bo coś mi net pada..

  6. #3026

    Domyślnie

    Soniczko podpatruje z ukrycia Twój domek i zanim Cie o cos zapytam to musze wyrazic podziw i zachwyt nad Twoim domkiem i jego wykonczeniem.Znalazłam wiele inspiracji podgladajac wnetrza .A teraz jesli pozwolisz zapytam o ilość i rozmieszczenie kontaków w kuchni.Troszke udalo sie podejrzec na tych ostatnich zdjeciach ale nie wszystko.....Pozdrawiam Monika

  7. #3027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moni89 - meble nazywają się Arrmanio i można je kupić w salonach Vinotti.

    qqrq5 - ścieranie kurzu z tych konkretnych mebli by mi nie przeszkadzało, gorzej z ich gabarytami


    KonradJot - maila nie dostałam, ale w łazienkach w sumie niewiele się zmienilo.
    Mała jest nadal niedokończona, brakuje lustra i lamp:













    za to dużo lepiej pod tym względem wygląda łazienka w kolorze blue - lustra są i to dwa i nawet normalne światło jest, że o kwiatkach nie wspomnę :
















    ziemia - dzięki , miło mi że tutaj zawitałaś.
    Kontakty są do lodówki, do piekarnika, płyty gazowej - zapalarka, zmywarki, parę nad blatem, do podłączenia okapu, lampek podszafkowych i jeszcze do tej świecącej półki.
    Trzeba pamiętać, żeby te do podłączenia sprzętów dawać z boku, a nie za nimi.

    Pozdrawiam serdecznie .

  8. #3028

    Domyślnie

    Firanki szyłam na Stradomiu, ale jeszcze nie polecam, bo do sypialni uszyli za krótkie , mają uszyć na nowo, więc czekam i się zastanawiam jak długo
    No to ja też czekam
    Ja tak w sumie od paru lat zawsze na coś czekam .
    Mam to chyba w geny wpisane czy cuś .
    Nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale nie jestes sama ...
    Nie wiem jak z mozaiką nad kuchenką, bo tam byłoby chyba dużo fugi, a to mogłoby być moim zdaniem niepraktyczne.
    Ale może się mylę.
    Możliwe, że masz rację, rozmawiałam o tym z naszym wykonawcą. Mówił cos o duzych gresowych płytach polożonych pionowo, tak, że od blatu do szafki będzie jedna płyta. Nie bardzo mi sie to widzi , a co Ty myślisz???

  9. #3029

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za odpowiedz,chcialam jeszcze raz podpatrzec wszystkie zdjecia ale widze same krzyzyki Czy to tylko ja?

  10. #3030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    [.


    Pozdrawiam serdecznie .
    czy to są luksfery?

  11. #3031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Soniko pieknie u Ciebie jest. Juz tyle razy te fotki ogladalam ale za kazdym razem podziwiam.
    p.s. dzieki, ze mnie dzis pocieszalas.., wiem, ze Ty tez nie mialas latwa droge do przeprowadzki, wiec moze sie i nam uda.., kiedys....

  12. #3032

    Domyślnie

    Ja tak chciałabym zobaczyć wnetrza Twojego domku i nie mogę Mam same krzyzyki

  13. #3033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kamieniczko, firmy firankowej nadal nie polecam, bo znowu uszyli za krótkie . Teraz mają przyjechać do domu z krawcową , żeby zobaczyła w czym rzecz i dlaczego wychodzi jej to nie tak jak trzeba - więc czekam dalej .
    Ew-ka ma w kuchni nad blatem ułożony ten sam gres co na podłodze - duże płytki i wygląda to bardzo fajnie. Popatrz u Ewy w dzienniku.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ziemia, Beti - zdjęcia są, w każdym razie ja je widzę .

    Aka - tak to są luksfery.

    Zeljko - chciałam Cię pocieszyć, a potem coś majstrowałam w poście i mi się skasował , więc pocieszam Cię jeszcze raz - zobaczysz doczekasz się na pewno!!!!! Ja jak wiesz bardzo mocno cały czas ściskam kciuki.

    W domu niewiele się dzieje, właściwie nic nowego nie przybyło, lamp jak nie było tak nie ma, meble zresztą też , przestawiam sobie od czasu do czasu durnostojki , a tak w sumie to wzięłam się za kopanie ogrodu, a że ugór straszny , to idzie mi to strasznie powoli.

    Parę nowych/ starych zdjęć:

    wieczorową porą:




    widok na niebo - no prawie



    w stronę salonu:



    zabek_ox - gres myje się łatwo - jak dotąd nie ma żadnych plam, ale jakby to było z matowym nie wiem.

    Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

  14. #3034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Soniko co z tym ogrodem?

  15. #3035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Soniko co z tym ogrodem?
    Ano kopię i kopię i kopię.... , ale straszny beton, nawet łopaty nie idzie wbić .


    mbrycz
    zdjęcia parkietu

    po ułożeniu - tutaj byłam przerażona, bo kolor był jakiś taki zielono/ bury



    początek olejowania - zaczyna być lepiej, akacja zaczęła zmieniać kolor, zaczęło być widać piękne usłojenie parkietu



    i po skończeniu prac



    a teraz wygląda tak - zdjęcie nie są najlepsze niestety, znowu jakby zmieniła kolor - chyba dojrzewa:







    Jesteśmy bardzo zadowoleni, nic się z parkietem nie dzieje, ma piękne usłojenie, piękny kolor i w ogóle polecam jeśli o takim myślisz.

  16. #3036

    Domyślnie

    Soniko, widzialam na zdjeciach ze w Twoim domu jest na podlodze duzo jasnych kafli w polerze. Chcialam sie zapytac jak sie sprawuja? Czy latwo je myc? Czy nie zostaja smugi? Czy w kuchni nie lepiej byloby zrobic mat? Czy przy wejsciu do domu tez masz poler czy moze mat? Jak wyglada kwestia poslizgu?
    Wdzieczna bede za Twoja opinie. Stoje wlasnie przed ostatecznym wyborem : mat czy poler i chetnie poslucham rad uzytkownika
    Pozdrawiam serdecznie i gratuluje pieknych wnetrz

  17. #3037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zabek - płytki polerowane mamy na całym parterze oprócz salonu i tak jak już pisałam powyżej nie ma z nimi żadnych problemów. Myją się bardzo łatwo, smugi ani zacieki nie zostają.
    Gres został zaimpregnowany, więc brudu nie przyjmuje.
    W wejściu też mam poler i tam też nic się nie dzieje.
    Sliski także nie jest, ale po domu chodzimy w pantoflach - nie wiem jakby to było gdyby chodzić np. w butach na skórzanych podeszwach .

    Jak widać poniżej, gres nadal się błyszczy i nie ma na nim smug, chociaż myję go dosyć często











    Odnośnie gresu matowego nie mogę się wypowiedzieć, bo po prostu nie wiem. Nie mam pojęcia czy takie gresy się impregnuje i czy brud w nie wchodzi czy nie.

    Ew-ka ma też gresy polerowane i też zero problemów, ale może znalazłby się ktoś, kto nie byłby zadowolony .
    Nie wiem niestety kto ma matowe i kogo by można zapytać.
    Pozdrawiam serdecznie

  18. #3038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Sonisiu , trzymaj się ....
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  19. #3039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Soniczka , nie trac wiary !!!
    nie jestes sama , trzymamy kciuki
    musi byc lepiej !!!!!
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  20. #3040

    Domyślnie

    srgettkkjef erhgojerg kefrgm?
    nfjjfjj!!!!skfhgf

    jfhuhrdfjvh


Strona 152 z 334

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony