dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 120
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Maksiu jakoś daleko mamy do tej stolicy

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    Maksiu


    widac tylko Ty zostales entuzjastą....
    A ja już sama nie wiem, czy jestem entuzjastką ...
    Bo do tej pory byłam przekonana, że jestem entuzjastką i Forum i spotkania i nawet Redakcji (pomimo wpadek).
    Ale przez ostatnie dwa dni Redakcja usilnie pracowała nad tym, aby mnie wyprowadzić z błędu . Dzięki akcji edukacyjnej w listach prywatnych do mnie (sztuk 6) , dowiedziałam się, że entuzjastką nie jestem, baa - jestem jednostką szkodliwą społecznie, czego dowodem są moje wrogie wypowiedzi w tym wątku. W dodatku wypowiedzi niczym nie uzasadnione, bo powołuję się w nich na "absurdalne prawo, robiące tajemnicę ze wszystkiego" , i jeszcze w dodatku owo "absurdalne prawo" czynię " najwłaściwszą normą przyzwoitości i uczciwości".
    Tyle nowej wiedzy o sobie przez dwa dni... Aż migreny dostałam od przemyśleń...

    Jedynym światełkiem w tunelu jest wspaniałomyślność Redakcji nawet dla dla takich czarnych owiec, jak ja:
    "Chciałbym zauważyć, że z formalnego punktu widzenia nie spełniła Pani minimalnych wymogów rejestracji i w związku z tym nie ma Pani na liście uczestników forum. Oczywiście zapraszamy, bo takie niedopatrzenie nie jest dla nas powodem, by komuś odbierać przyjemność uczestniczenia w spotkaniu. Proszę jednak rozważyć, jeśli nasza działanie w dobrej wierze na rzecz forumowiczów, znów miałoby być powodem Pani krzywdy, czy warto podejmować to ryzyko."

    Przejęta i wzruszona jestem dbałością Redakcji o moje dobro , dlatego od wczoraj siedzę i rozważam, "czy warto podejmować to ryzyko".
    W każdym razie, jeśli stwierdzę , że jednak warto, to jako osoba nie spełniająca minimalnych wymogów rejestracji, zasilę grono osób towarzyszących incognito. A kto będzie chciał, to mnie znajdzie .

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Ella: no ladne rzeczy tu przeczytalem, a wydawalo mi się ze juz mnie nic nie zaskoczy. Posluchaj mojego zdania jesli chcesz: założ sobie ze idziesz spotkać się ze znajomymi z forum, a nie z redakcją. Ja chetnie się z Tobą spotkam
    pozdrawiam
    m.

  4. #104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Poczytałąm i mam takie oczy
    Czasami jak oglądam zdjęcia w galeri to mi wypada szczęka, teraz wyszły mi oczy
    Ella podpisuje się pod tym co napisał Maksiu przyjedź dla nas

  5. #105
    Guest

    Domyślnie

    Droga Redakcjo czy ja tez zdazylam sie zalapac na spotkanie w ilosci :sztuk 2????

  6. #106

    Domyślnie

    Witaj Monis!!

    Mam nadzieje ze cie redakcja zapisala, bo my na pewno bedziemy!!
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

  7. #107

    Domyślnie

    a ja tak czytam i czytam - a gdzie ten formularz rezerwowy

    czy mozna się jeszcze zgłosic ????
    tylko na goscinne występy może być bez krzesła na stojaka
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  8. #108

    Domyślnie

    Droga Redakcjo,
    czy jest jeszcze jakiś cień szansy na dostanie się na spotkanie forum?
    Dziś dowiedziałem się, że potrzebne jest zgłoszenie za pomocą formularza w sieci. Ale ani formularza znaleźć nie mogę, ani - jak czytam - możliwości uczestniczenia na spotkaniu też za bardzo już nie ma...
    A z żoną bardzo chcieliśmy wziąć udział...
    Pozdrowienia dla wszystkich
    Wojtek

  9. #109
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ella
    Cytat Napisał Teska
    Maksiu


    widac tylko Ty zostales entuzjastą....
    A ja już sama nie wiem, czy jestem entuzjastką ...
    Bo do tej pory byłam przekonana, że jestem entuzjastką i Forum i spotkania i nawet Redakcji (pomimo wpadek).
    Ale przez ostatnie dwa dni Redakcja usilnie pracowała nad tym, aby mnie wyprowadzić z błędu . Dzięki akcji edukacyjnej w listach prywatnych do mnie (sztuk 6) , dowiedziałam się, że entuzjastką nie jestem, baa - jestem jednostką szkodliwą społecznie, czego dowodem są moje wrogie wypowiedzi w tym wątku. W dodatku wypowiedzi niczym nie uzasadnione, bo powołuję się w nich na "absurdalne prawo, robiące tajemnicę ze wszystkiego" , i jeszcze w dodatku owo "absurdalne prawo" czynię " najwłaściwszą normą przyzwoitości i uczciwości".
    Tyle nowej wiedzy o sobie przez dwa dni... Aż migreny dostałam od przemyśleń...

    Jedynym światełkiem w tunelu jest wspaniałomyślność Redakcji nawet dla dla takich czarnych owiec, jak ja:
    "Chciałbym zauważyć, że z formalnego punktu widzenia nie spełniła Pani minimalnych wymogów rejestracji i w związku z tym nie ma Pani na liście uczestników forum. Oczywiście zapraszamy, bo takie niedopatrzenie nie jest dla nas powodem, by komuś odbierać przyjemność uczestniczenia w spotkaniu. Proszę jednak rozważyć, jeśli nasza działanie w dobrej wierze na rzecz forumowiczów, znów miałoby być powodem Pani krzywdy, czy warto podejmować to ryzyko."

    Przejęta i wzruszona jestem dbałością Redakcji o moje dobro , dlatego od wczoraj siedzę i rozważam, "czy warto podejmować to ryzyko".
    W każdym razie, jeśli stwierdzę , że jednak warto, to jako osoba nie spełniająca minimalnych wymogów rejestracji, zasilę grono osób towarzyszących incognito. A kto będzie chciał, to mnie znajdzie .
    O kurcze Ella, nie podejrzewalam Redakcji o taki emocjonalny i niepotrzebny komentarz! Nikt po twoich postach nie pownien w Redakcji poczuc sie dotkniety czy urazony , dziwne, dziwne...
    Skoro przeciez forum zaklada pewna doze anonimowosci i podajemy niki a nie nasze pelne personalia, a w dodatku jest jeszcze na to odpwoiednia ustawa o ochronie danych osobowych , do ktorej poprostu trzeba sie stosowac, czy to akceptujemy, czy nie (chocby i nawet byla absurdalna) to nie wiem o co te dąsy do Elli; moim zdaniem jej uwaga o wypisywaniu jedynie ników na identyfikatorach a nie pelnych danych jest w pelni uzasadniona. Pozdrawiam Ellu i mam nadzieje na spotkanko w sobote!
    Redakcjo to sobotnie spotkanko ma byc przeciez przyjemnoscia i dla Was i dla nas, wiec niech tak zostanie dobrze?
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  10. #110

    Domyślnie

    redakcja nie odpowiada - zajęta ostatnimi przygotowaniami

    to chociaż może kto podpowie jak, gdzie i kiedy ta kamera on - line - co by gryżć paluchy i ludziów podglądać
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  11. #111

    Domyślnie

    Droga Redakcjo,
    Ja wiem ze napewno wszystko dzialalo swietnie, ale bylbym wdzieczny jeslibyscie potwierdzili iz jestem wraz z zonka na liscie. Po prostu pomyslalem co mi zona zrobi jak zostaniemy zawroceni "spod drzwi"
    Pozdrawiam!

  12. #112
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Potwierdzamy obecność na liście. Bardzo cieszymy się ze spotkania forumowiczów i gorąco wszystkich zapraszamy. I jeszcze informacja: myślimy też o Waszych dzieciach. Będą dla nich konkursy i upominki.
    Zapraszamy!

  13. #113
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    z przykrością musze poinformować, że niestety ze względów zdrowotnych nie będę mogła przyjechać na spotkanie. Bardzo mi szkoda, tym bardziej, że wcześniej na prośbę Maksia i Edzi Redakcja specjalnie dla mnie zrobiła wyjątkek i znalazło się dla mnie miejsce... Przepraszam wszystkich za zamieszanie....
    Ciągle mam jednak nadzieję, że uda mi się zorganizować nieformalne spotkanie w maju dla Grupy śląskiej i nie tylko.
    Pozdrawiam serdecznie.
    gaga2

  14. #114

    Domyślnie

    no to klamka zapadła : biorę Nygusa ( prrrrawie 5 lat ) - niech się chłopak wciąga

    jeszcze raz - dzięki
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  15. #115

    Domyślnie

    Cytat Napisał paprotka
    no to klamka zapadła : biorę Nygusa ( prrrrawie 5 lat ) - niech się chłopak wciąga
    Suuper! Moja córcia (też 5 lat) bardzo się martwiła czy będzie miała się z kim wygłupiać.
    Zapowiada się spore stadko dzieciaków "forumowych"

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  16. #116

    Domyślnie

    Rydzu
    po prawdzie to ja go biorę ekhem... dla kurażu bo nikogo nie znam zupełnie i na doczepkę sie wprosiłam

    ale też z duszą na ramieniu bo to przy okazji jaki blamaż wyjdzie a i może sie okazać, że słowo stało się ciałem i niektórzy to naprawdę " nie lubią dzieci "

    córka powiadasz hmmm... no jak ma takie bardziej "chłopaczyńskie zainteresowania" to dobrze będzie bo on do dziewczyń ( poki co ) nie teges
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  17. #117
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojty
    Witaj Monis!!

    Mam nadzieje ze cie redakcja zapisala, bo my na pewno bedziemy!!
    Wlasnie dostalam potwierdzenie. BEDE!!!

    Podziekowania dla Redakcji.

  18. #118
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Życzę wszystkim dobrej zabawy. Może w przyszłym roku uda mi się do was dołączyć.
    Pozdrowienia
    Agnieszka

  19. #119
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar trach
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    842
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    No i niestety mnie też nie będzie. Wiedziałem o tym już wcześniej i nawet nie wysyłałem zgłoszenia. A i widzę że nawet jakbym był, strasznie dużo spośród najbliższych, że tak powiem wirtualnych znajomych, i tak bym nie spotkał - bo i Wy nie jedziecie...

    No to - dobrej zabawy życzę tym, co będą jutro u Gospodarza, i może do zobaczenia następnym razem...

    Hej!
    Andrzej (Trach)
    --------------------------------------------------
    Dziennik Tracha: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35389
    ... i komentarze: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35390

  20. #120

    Domyślnie

    Mnie też niestety nie będzie.. Myślałem że już jestem zdrowy a jak się obudziłem dziś to niestety a nie będę przecież szedł i zarażał forumowiczów

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony