dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 79
  1. #41

    Domyślnie

    Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, teraz wiem, żę 10% to żadna rewelacja i trzeba szukać gdzie indziej.

  2. #42

    Domyślnie

    Duzy wybor glazury ma Softbud, jeden jest na Modlinskiej, a drugi w Lomiankach.

  3. #43

    Domyślnie

    Polecam skład na Bartyckiej ale jadąc od Czerniakowskiej po prawej stronie za salonem Renault po betonowej drodze. Firma nazywa się DAV Import. Mają na prawdę super towar i co ważne dostępny na zamówienie w tydzień (w poniedziałki przychodzą transporty z Włoch)

  4. #44

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam Cię do mojego salonu z glazurą terakotą oraz sanitariatami. Posiadam w swej ofercie płytki wszystkich krajowych producentów
    Zapraszam
    Mój adres Warszawa ul Grochowska 333a
    pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    TTW Opex przy Makro - firma Anbar, przy Łuckiej- firma Marazzi.
    monig

  6. #46

    Domyślnie

    Z tego co się zorientowałem to w TTW Opex jest drogo, ten sam towar można kupić dużo taniej w innych miejscach.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja byłem w Marazzi też drogo . A tak na marginesie, potrzebuję zwykłej szarej matowej glazury i nie mogę dostać. Owszem jest w Marazzi, ale nie za takie pieniądze . Może ktoś widział?
    Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

  8. #48

    Domyślnie

    Zapytaj się lw73 on się ogłasza parę postów wyżej

  9. #49

    Domyślnie

    Ja na przykład zrobiłem ostatnio rajd po sklepachz glazurami. Okazuje się, że nawet na Bartyckiej można znaleźć różnice w cenie rzędu 15-25% na tym samym materiale (szczególnie z Europy - euro tanieje, więc cenami mogą zejść, ale z przyzwyczajenia większość nie schodzi). Trzeba szukać bezpośrednich importerów i próbować targować. To ważne, bo ci co biorą z innych hurtowni zazwyczaj niewiele już mogą zejść z ceną.

    Zamówiłem terakotę z firmy Azteca - płacę po 53 (bez targowania, bo cena arakcyjna) a widziałem i po prawie 80. To b. duża róznica!

    Dzisiaj się pojawię na Kłobuckiej i zobaczę to tam się dzieje.

    Pozdr,

  10. #50
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie drzwi 60-tki warszawa gdzie? pomocy, prosze...

    hallo,

    jak w temacie - obdzwaniam wszystkie markety budowlane w calej warszawie i nie ma nigdzie, nigdzie nie ma drzwi sosnowych nielakierowanych 60-tek pelnych, na dodatek, wiekszosc ma jakies miniokienka, ktorych ja miec nie moge

    znacie jakies takie miejsca? jakiegos stolarza, ktory robi takie rzeczy uczciwie?

    z gory dziekuje

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aneks

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    7

    Domyślnie

    znam stolarza, z usług którego jestem bardzo zadowolona i z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Rok temu robił nam drzwi wewnętrzne do domu i naprawdę co do jakości wykonania nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń a jeśli chodzi o kształt/formę drzwi, jest w pełni elastyczny i dostosowuje się do pomysłów klienta.
    Nie wiem skąd jesteś, ale gość którego mam na myśli jest z Garwolina, nazywa się Stasiek Wielgosz, nr tel. 501 769 500. Polecam go szczerze.

  12. #52
    Guest

    Domyślnie

    Stolarz zrobi Ci jakie będziesz chciał, ale...
    gdzie chcesz wsadzić te drzwi?
    Bo z tego co wiem, obecnie, wedle przepisów, w budynkach mieszkalnych drzwi nie mogą być węższe niż 80 cm.
    Znam takiego, co sobie powkładał 70-tki, bo mu taniej wyszło, przyszli na odbiór budynku i kazali mu wszystkie powymieniać.
    Dopiero zaoszczędził...
    Pozdr.

  13. #53

    Domyślnie

    Znowu mogę polecić mojego stolarza:

    Robert Rogiński: 608-65-11-49

    Drzwi robi również
    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...zykładowe&k=2

  14. #54

    Domyślnie

    Ja też mogę polecić stolarza, jest z Głoskowa wprawdzie, ale jeśli to nie za daleko, to służę namiarami. Bardzo solidny.

  15. #55
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    znalazlem w lery merlin, przypadkiem, i to juz po kilku telefonach, czy to aby nie maja (odpowiedz byla, ze nie maja). znalazlem sosnowe pelne szescdziesiatki, tyle ze jak idiota kupilem lakierowana futryne, bo sprzedawca mi akurat taka podal, a w mojej swiadomosci lakierowane drewno nie istnieje, wiec po co sprawdzac?

    drzwi 60-tki do srodka, do przejscia miedzy kuchnia a pokojem, kuchnia ma jeszcze jedno wejscie, z przedpokoju, a do pokoju sa drugie drzwi z wiekszego pokoju, a 60-tki bo takie byly, skoro takie mialem to mam wymieniac na szersze? bez sensu to chyba

  16. #56

    Domyślnie

    Na ogół 60-tki nie są w ofercie bo są to drzwi nie spełniające norm szerokości.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał tripper
    znalazlem w lery merlin, przypadkiem, i to juz po kilku telefonach, czy to aby nie maja (odpowiedz byla, ze nie maja). znalazlem sosnowe pelne szescdziesiatki, tyle ze jak idiota kupilem lakierowana futryne, bo sprzedawca mi akurat taka podal, a w mojej swiadomosci lakierowane drewno nie istnieje, wiec po co sprawdzac?

    drzwi 60-tki do srodka, do przejscia miedzy kuchnia a pokojem, kuchnia ma jeszcze jedno wejscie, z przedpokoju, a do pokoju sa drugie drzwi z wiekszego pokoju, a 60-tki bo takie byly, skoro takie mialem to mam wymieniac na szersze? bez sensu to chyba
    do odbioru domu, sciągnij drzwi i zostaw sama ościeżnicę

  18. #58

    Domyślnie tekstylia i koszt szycia (Warszawa i okolice)

    mam pytanko dot. wszędobylskich hurtowni z materiałami (szczególnie w stronę Sękocina); czy można u nich kupić 10m materiału czy tzreba całą belę???
    i czy za uszycie mb zasłony za 20PLN + koszt taśmyok 4zł to dużo czy mało?? (zwykła zasłona na taśmie); to samo pytanie dotyczy rolet rzymskich 65-70 zł za metr kwadratowy + koszt mechanizmu;

    bede wdzieczna z amoze tańsze namiary w Warszawie i okolicach

  19. #59

    Domyślnie

    fajne hurtownie są na ul. Cybernetyki w Wawie. To jest jakby trochę dalej za Galeria Mokotów.Ake czynne tylko do 16:00 więc jak sie normalnie pracuje to masakra. te 60 zł to za materiał czy za szycie ??jak za matertial za szer. 140 to tanio.ja robiłam rolety w Renomarze i tam jest od 100 zł za bryt szer. 140 - ale niektóre mateiały sa 280 i to juz nie wychodzi tak drogo.

  20. #60

    Domyślnie

    za szycie bez materialu i bez mechanizmu

    a w sobotę są czynni???

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony