dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 273 z 337
Pokaż wyniki od 5.441 do 5.460 z 6726
  1. #5441
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    748
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Planuję wziąć kredyt RNS na 150 000zł. Myślę, że najprawdopodobniej będą konieczni współkredytobiorcy. Zanim wybiorę się do banku chciałbym poznac opinię Eksperta, zeby mnie nie wyśmiali
    Moja sytuacja:
    zarobki: 3050zł / mc brutto. Dwie umowy o pracę. Jedna na czas nieokreślony (2000 brutto), druga do 1.07.2013 (od 8.2011 i raczej będzie przedłużona).
    obciążenia: kredyt studencki do spłaty 10 000 (rata 330), karty kredytowe na 7500zł . Obecnie dysponuję gotówka w kwocie około 6tys. i chce tym spłacić karty, tak żeby zostało 1500 (chyba, że lepiej nadpłacić kredyt studencki?). Mam Żonę i Dziecko w tym roku urodzone. Żona nie pracuje. Nie mam samochodu (to podobno wpływa na zdolność?). Mamy działkę 2ha rolną na której będziemy budować siedlisko. Czy jej wartość ma jakiś wpływ na zdolność? Czy jest jakaś szansa? Ewentualnie mogę wziąć na współkredytobiorców rodziców. Tylko czy ich wiek tj, 53 lata nie byłby problemem przy kredycie na 25 lub 30 lat?
    pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Robaczywy ; 06-07-2012 o 19:57

  2. #5442
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    banki kredytują do 75 roku życia a nawet do 80 więc z rodzicami można przystąpić (w zależności jaki będą mieli dochód)

    Sam dochód Pana nie starczy na 150 tyś.

    Proszę spłacać kredyty lub karty w całości. Nadpłacenie kredytu studenckiego nic nie da więc lepiej jest spłacić karte kredytową.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  3. #5443
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    748
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź.

    Byłem w Open Finance (wiem,że trzeba uważać, ale to tak na początek) i faktycznie po sprawdzeniu zdolności w Pekao i Pocztowym wyszło mi 50 000 - 70 000 zł. Natomiast w GetInBanku 180 000 zł. Wszystko liczone w założeniu, że karty są spłacone. Podobno w przypadku RNS GetIn jako jedyny bank liczy zdolność od kwoty raty po uwzględnieniu dopłaty i stąd ta różnica. Czy to prawda, że tylko ten bank tak korzystnie liczy? Może doradca ma z niego poprostu najwyższą prowizję?

    Warunki jakie zaoferowano:
    prowizja 3,25 (dużo nie?)
    marża 1,04 %

  4. #5444

    Domyślnie

    Witam !

    Jakie są obecnie osiągalne wartości marży w bankach przy kredycie w PLN ? Czy są banki oferujace jeszcze kredyty w Euro ?

    3 miesiące temu jak miałem podpisana umowę wstepną dostałem ofertę w DB na 0,8% marży oraz ok 1% w WBK. Dla euro było to wtedy 1,4%, ale DB zawiesił udzielanie kredytów w Euro .
    Niestety z winy sprzedającego do transakcji nie doszło .

    Pytanie jakie marże teraz można dostać ? Słyszałem, że jeszcze w Eurobanku potrafią zejść poniżej 0,9%

    Warunki to kredyt hipoteczny na 350kzl, 20-30 lat, LTV, wkład własny zależny od warunków (progów), od 0-40% - im mniej tym lepiej.

  5. #5445
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Open Finance i Getin bank to jeden właściciel dlatego zawsze doradcy z OF ofertują Getin.
    Marża 1,04%, to chyba jakiś błąd. Nie ma tam czasem 1,40%?
    Prowizja spora ale kredytowana... Ja Getin proponuję zawsze gdy mamy probelmy ze zdolnością a nie można dopuścić do utraty płynności.

    Po 5 latach można zawsze refinansować bez kosztów.

    Cytat Napisał sherif Zobacz post
    Witam !

    Jakie są obecnie osiągalne wartości marży w bankach przy kredycie w PLN ? Czy są banki oferujace jeszcze kredyty w Euro ?

    3 miesiące temu jak miałem podpisana umowę wstepną dostałem ofertę w DB na 0,8% marży oraz ok 1% w WBK. Dla euro było to wtedy 1,4%, ale DB zawiesił udzielanie kredytów w Euro .
    Niestety z winy sprzedającego do transakcji nie doszło .

    Pytanie jakie marże teraz można dostać ? Słyszałem, że jeszcze w Eurobanku potrafią zejść poniżej 0,9%

    Warunki to kredyt hipoteczny na 350kzl, 20-30 lat, LTV, wkład własny zależny od warunków (progów), od 0-40% - im mniej tym lepiej.
    NA froncie z EUR zotało BZ WBK, które odradzam ze względu na dużą marże i bardzo małłą ilość decyzji pozytywnych.

    Co do PLN to bardzo nikłe szanse na marze 1%. Nie wiem jaki jest wkład własny ale po ostatnich podniesionych marżach w 60 % banków, realnie możemy zdobyć 1,2%-1,5%, w zależności od wkładu własnego i negocjacji. Oczywiście zawsze można próbować w DB na start dają 1,1% więc to już mało brakuje zamierzonego celu
    Ostatnio edytowane przez Murator FINANSE ; 10-07-2012 o 08:38
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  6. #5446

    Domyślnie

    Niestety, masz racje, przez ostanie 3 miesiące sporo się zmieniło, oczywiście na gorsze

    DB zaproponował wyjściowo: 1.2% z możliwością obniżenia do 0,9% (przy LTV 0.9), jest też możliwość negocjacji, z której będe chciał skorzystać aby osiągnąć 0,8% (3m 0,8% dawali bez łaski)
    W Euro marża powyżej 3% (gdzie w kwietniu zaproponowali 1,4% )

    Zostaje jeszcze WBK z ofertą 1,4%(w pln) i może da coś sie ugrać, Nordea daje 1,2% ale bez możliwości negocjacji.
    Podobno jeszcze Eurobank może zejść poniżej 1% - muszę to sprawdzić.

  7. #5447
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pistolero
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Łódz/Warszawa/cała Polska
    Posty
    98

    Domyślnie

    1.0% da ING przy LTV-80% (1,15 przy 90%)

    minus - jest prowizja 1,9 za uruchomienie - niekredytowana
    plus - szybka decyzja która jest umową i ważna 3 m-ce

    Pozdrawiam
    Tu była reklama...

  8. #5448
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał sherif Zobacz post
    Niestety, masz racje, przez ostanie 3 miesiące sporo się zmieniło, oczywiście na gorsze

    DB zaproponował wyjściowo: 1.2% z możliwością obniżenia do 0,9% (przy LTV 0.9), jest też możliwość negocjacji, z której będe chciał skorzystać aby osiągnąć 0,8% (3m 0,8% dawali bez łaski)
    W Euro marża powyżej 3% (gdzie w kwietniu zaproponowali 1,4% )

    Zostaje jeszcze WBK z ofertą 1,4%(w pln) i może da coś sie ugrać, Nordea daje 1,2% ale bez możliwości negocjacji.
    Podobno jeszcze Eurobank może zejść poniżej 1% - muszę to sprawdzić.
    DB z EUR się juz prawie skończyło... z tego co widze decyzje są pozytywne tylko dla osób zarabiających w tej walucie... bardzo żadko udaje się uzyskać pozytywną w innych przypadkach.

    ING tak jak zostało już napisane, ale mają dla większości tu zebranych wadę... nie mają RnS, i trzeba dobrego rzeczoznawcę bo cepiają się operatów.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  9. #5449

    Domyślnie

    Panowie, ING niestety od dziś zmienił warunki - skończyłą się im promocja

    Oto mój rezultat wywiadu z rynku (może komuś się przyda, może ktoś podrzuci coś lepszego) Dla parametrów, kredyt 360ktyś, wkład własny 0-30%:

    1. DB stanęło na 0.9% marży, 0% prowizji, ale: karta kredytowa, plan oszczędzania na 190zl, ubezpieczenie na życie 0.03, czyli jakby marża to 0,93%. Można z tego zrezygnować kosztem prowizji 2%.
    Jak na razie to najlepsza oferta, aha wkład własny to tylko 10%.

    2.WBK 1,2% i prowizja 2,5%, ale mają to jeszcze potweirdzić, wkład 10%

    3. ING
    Marża 1,15% i prowizja 2,9% (możliwa obniżka na 2,4%), wkład 10%, przy wkładzie 20% marża 1%

    4. Nordea
    Marża 1,2%, przy 0% wkładu, ale plan oszczędnościowy na 400zl/m, prowizja AFAIR 2%

    5. Eurobank
    1,29% marża, 2% prowizja przy 20% wkładu

    6. Citi - nie kredytują niezabudowanych działek

    Dodatkowy problem dla mnie, to, że muszę się wyrobić w 5 tygodni, licząć juz wraz z podpisaniem umowy a tu z DB może być różnie. Chyba złożę wnioski do DB, Wbk oraz Nordea lub ING.
    Jeszcze jutro dowiem się w Raiffaisen.

  10. #5450
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał sherif Zobacz post
    Panowie, ING niestety od dziś zmienił warunki - skończyłą się im promocja

    Oto mój rezultat wywiadu z rynku (może komuś się przyda, może ktoś podrzuci coś lepszego) Dla parametrów, kredyt 360ktyś, wkład własny 0-30%:

    1. DB stanęło na 0.9% marży, 0% prowizji, ale: karta kredytowa, plan oszczędzania na 190zl, ubezpieczenie na życie 0.03, czyli jakby marża to 0,93%. Można z tego zrezygnować kosztem prowizji 2%.
    Jak na razie to najlepsza oferta, aha wkład własny to tylko 10%.

    2.WBK 1,2% i prowizja 2,5%, ale mają to jeszcze potweirdzić, wkład 10%

    3. ING
    Marża 1,15% i prowizja 2,9% (możliwa obniżka na 2,4%), wkład 10%, przy wkładzie 20% marża 1%

    4. Nordea
    Marża 1,2%, przy 0% wkładu, ale plan oszczędnościowy na 400zl/m, prowizja AFAIR 2%

    5. Eurobank
    1,29% marża, 2% prowizja przy 20% wkładu

    6. Citi - nie kredytują niezabudowanych działek

    Dodatkowy problem dla mnie, to, że muszę się wyrobić w 5 tygodni, licząć juz wraz z podpisaniem umowy a tu z DB może być różnie. Chyba złożę wnioski do DB, Wbk oraz Nordea lub ING.
    Jeszcze jutro dowiem się w Raiffaisen.
    Raifkiem nie ma co sobie zawracać głowy.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  11. #5451
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pistolero
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Łódz/Warszawa/cała Polska
    Posty
    98

    Domyślnie

    Raiff ma delikatnie mówiąc średni produkt. Sprawdziłbym raczej Pocztowy....

    sherif
    Jeśli zależy Ci na czasie to mam dziewczynę w DB, która szybko i sprawnie ogarniała dla mnie tematy, może by się przejechała dla Ciebie do Wawy.

    Ja osobiście mogę przypilnować Ci aplikacji w ING, bo tu mam narzędzia jako mobilny. W każdym tygodniu jestem w Warszawie, więc jeśli będziesz zainteresowany, służę pomocą.

    W razie zainteresowania proszę o PW.
    Tu była reklama...

  12. #5452
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Przy budowie domu pocztowy to najgorsze możliwe rozwiązanie...

    Najważniejsze jest to że liczą 2500 tyś za metr ale pow. całkowitej a nie użytkowej, co powoduje że wg nich klient musi zapłacić kolosalne sumy.
    Dodatkowo oferta nie powala, ubezpieczenie Aviva 2,5%.
    Jedyna ciekawa rzecz to brak opłat za wcześniejszą spłatę.

    Chyba że coś w ostatnim miesiącu się zmieniło, a ja gdzieś, coś przegapiłem.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  13. #5453

    Domyślnie

    Panowie, dzieki za chec pomocy. Na razie stawiam na DB, gdzie mam kontakt z dosc dobrym doradca. Niestety wniosek sie troche opozni z racji problemow, zwiazanych z zakupem dzialki .

    Jeszcze odnosnie DB, mala korekta, bo zle odczytalem oferte. Ubezpieczenie, ktore pozwala obnizyc marze o 0.1%, jest platne 0.03% ale miesiecznie, weic bez sensu. Takze finalna oferta to 0.9% i 2% prowizji lub 1% marzy i 0% prowizji.

  14. #5454
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pistolero
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Łódz/Warszawa/cała Polska
    Posty
    98

    Domyślnie

    W takim razie zostają faktycznie w/w oferty.

    Pozostaje liczyć na pozytywne zamknięcie tematu
    Gdyby timing był niebezpiecznie krótki, to ja potrzebuję ok 1,5-2 tyg na wyciągnięcie ostatecznej/umowy w ING.

    Pozdrawiam
    Tu była reklama...

  15. #5455

    Domyślnie

    Witam,
    właśnie dostałam wstępną umowę kredytu hipotecznego z PKO BP kredyt RnS na budowę domu, kwota kredytu 230.000,00 PLN na 30 lat stawka referencyjna 4,98%, marża 1,15%, prowizja 1%, oprocentowanie 6,13%, czy uważacie że to dobre warunki czy lepiej szukać gdzie indziej?

  16. #5456
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    A ja zapytam o refinansowanie kredytu. Mam w tej chwili zakończoną budowę, 119tys do spłaty w PEKAO SA z marżą 2%, zostało jeszcze 28 lat.
    Po wstępnej rozmowie w OF mam propozycję refinansowania w Getinie:
    - 25 lat
    - marża 1,49%
    - ubezpieczenia 3,25% (na życie i nieruchomości - to drugie i tak gdzieś muszę opłacić, póki jest kredyt)

    Do tego proponują konto oszczędnościowo- cośtam, 200zł/mies. Pozwoli to zejść trochę z marży - nie wiem dokładnie ile. Pozwoli też zamknąć kredyt o 10 lat wcześniej redukując koszt odsetkowy z 113tys do 55tys.

    Czytając ostatnie wpisy, nie jest to rewelacja. Ale czy w mojej sytuacji mogę liczyć na lepsze warunki? Ograniczeniem jest mój dopiero rozpoczęty urlop macierzyński - do końca roku. Podobno nie wszystkie banki zaakceptują moje dochody.
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  17. #5457
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał azja100 Zobacz post
    Witam,
    właśnie dostałam wstępną umowę kredytu hipotecznego z PKO BP kredyt RnS na budowę domu, kwota kredytu 230.000,00 PLN na 30 lat stawka referencyjna 4,98%, marża 1,15%, prowizja 1%, oprocentowanie 6,13%, czy uważacie że to dobre warunki czy lepiej szukać gdzie indziej?
    Nie wiem jaka jest wartośc nieruchomości ale jak na teraz to b. dobre warunki. PKO juz nie ma tej oferty więc można śmiało brać.

    Cytat Napisał monika.KIELCE Zobacz post
    A ja zapytam o refinansowanie kredytu. Mam w tej chwili zakończoną budowę, 119tys do spłaty w PEKAO SA z marżą 2%, zostało jeszcze 28 lat.
    Po wstępnej rozmowie w OF mam propozycję refinansowania w Getinie:
    - 25 lat
    - marża 1,49%
    - ubezpieczenia 3,25% (na życie i nieruchomości - to drugie i tak gdzieś muszę opłacić, póki jest kredyt)

    Do tego proponują konto oszczędnościowo- cośtam, 200zł/mies. Pozwoli to zejść trochę z marży - nie wiem dokładnie ile. Pozwoli też zamknąć kredyt o 10 lat wcześniej redukując koszt odsetkowy z 113tys do 55tys.

    Czytając ostatnie wpisy, nie jest to rewelacja. Ale czy w mojej sytuacji mogę liczyć na lepsze warunki? Ograniczeniem jest mój dopiero rozpoczęty urlop macierzyński - do końca roku. Podobno nie wszystkie banki zaakceptują moje dochody.
    Prosze nie brać tego kredytu w Getini. Open Finance, zawsze proponują Getin bo jest to jedna grupa kapitałowa i pieniądze zostają u jednego człowieka.

    Nawet gyby nie było innych bankó to poczekał bym rok i wtedy refinansował.
    Drogą odstępstwa można maciężyński zrobić w Millennium, dodatkowow w PKO, ale trzeba napisać oświadczenie że po macierzyńskim wraca Pani do pracy.
    Ostatnio edytowane przez Murator FINANSE ; 19-07-2012 o 08:51
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  18. #5458
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Murator FINANSE Zobacz post
    Prosze nie brać tego kredytu w Getini. Open Finance, zawsze proponują Getin bo jest to jedna grupa kapitałowa i pieniądze zostają u jednego człowieka.

    Nawet gyby nie było innych bankó to poczekał bym rok i wtedy refinansował.
    Drogą odstępstwa można maciężyński zrobić w Millennium, dodatkowow w PKO, ale trzeba napisać oświadczenie że po macierzyńskim wraca Pani do pracy.
    Dlaczego odczekać rok? Chodzi o to, bym wróciła do pracy po macierzyńskim?

    Mąż porobił jakieś symulacje w exelu i to samo stwierdził, tzn nie opłaca się.
    Najlepsza opcja jaką wykombinował, przy tych warunkach, to przejście na raty równe przy zachowaniu obecnego poziomu raty, czyli ok.1100zł i skróceniu okresu z 25 do 15 lat. Szybciej się uwolnimy i koszt odsetkowy spadnie ze 115tys do 74tys. (uwzględniając powiększenie kwoty kredytu o ubezpieczenie Getina i prowizję za wcześniejszą spłatę). Ale i tak ta opcja mnie nie przekonuje.

    Może po prostu zmusić się do odkładania i co rok spłacać dodatkowo do 15% kwoty kredytu - do tej wartości PEKAO SA nie pobiera dodatkowych opłat?
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  19. #5459
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pistolero
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Łódz/Warszawa/cała Polska
    Posty
    98

    Domyślnie

    jaka jest wartość zabezpieczenia?

    jaki jest dochód na gospodarstwo i źródła uzyskiwania? może być na PW
    Tu była reklama...

  20. #5460
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał Murator FINANSE Zobacz post
    Nie wiem jaka jest wartośc nieruchomości ale jak na teraz to b. dobre warunki. PKO juz nie ma tej oferty więc można śmiało brać.



    Prosze nie brać tego kredytu w Getini. Open Finance, zawsze proponują Getin bo jest to jedna grupa kapitałowa i pieniądze zostają u jednego człowieka.

    Nawet gyby nie było innych bankó to poczekał bym rok i wtedy refinansował.
    Drogą odstępstwa można maciężyński zrobić w Millennium, dodatkowow w PKO, ale trzeba napisać oświadczenie że po macierzyńskim wraca Pani do pracy.
    Ten rok to taka data wyssana z palca
    Ogólnie chodziło mi że po macierzyńskim byłoby łatwiej i taniej

    Prosze napisać do mnie na maila. Wyślę wszystkie informacje które mi będą potrzebne i sprawdzimy co i jak.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

Strona 273 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony