dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie POMOCY! Poszukuję elektyryka. Zakład Energetyczny Pruszków

    Potrzebuję namiarów na sprawdzonego elektryka, który może dopiąć temat w ZE Pruszków. Mam podpisaną dosyć dawno temu umowę z tymże zakładem, elektryk, który robił mi w domu instalacje przegiął totalnie pałę. Nie chcę tego opisywać w szczegółach ale chodzi o nieustanne wyciąganie ręki po pieniądze, olewanie terminów, niedotrzymywanie warunków umowy w zakresie ilości punktów, jakości etc. Wprawdzie po ostrej wymianie słów z tym gościem obiecał poprawę i dokończenie roboty ale ja już mam tego dosyć. Gość przestrzegał mnie żebym tylko nie brał kolejnego elektryka bo oni w Pruszkowie mają takie układy, że nie biorą po kimś roboty. Nie wiem na ile w tym szantażu a na ile prawdy w każdym razie nie zamierzam z tym gościem rozmawiać. To co teraz potrzebuję to przede wszystkim zeby nowy elektryk zlozył papier w ZE i żeby przyjechali z licznikiem. W ZE oficjalnie twierdzą, że oni nie widzą problemu, zeby mi dac prąd tylko elektryk musi przywieść papiery a jak nie mogę dogadac się z tym to żeby to zrobił inny.
    Jestem świadomy, że to wiąże się z kasą. Z postów, które przejrzałem wynika, że jest to cecha ZE Pruszków. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś zabierze się za tą mafię Jedna pani od przepisywania umów, inna pani od zawierania, inny pan od wydawania warunków technicznych i każdy w swoim pokoiku sobie siedzi, klient chodzi od pokoju do pokoju a kaska leci... Ach szkoda gadać. Bardzo was proszę pomóżcie!!!
    I jeszcze jedno czy można na tym forum podać nazwisko tego nierzetelnego elektryka jako ostrzeżenie dla innych?

  2. #2

    Domyślnie

    Z pewnością można...ba nawet trzeba....fakt faktem że musisz to wziąść na własne sumienie i odpowiedzialność...na tym forum wiele razy padały nazwiska w złym świetle opisane...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  3. #3

    Domyślnie elektryk

    Cześć! Też niestety jestem w rejonie energetycznym Pruszków. Specjalnych kłopotów nie miałam, ale rzeczywiście do wykonania przyłącza brałam elektryków z zakladu oczywiście nieoficjalnie. Fakt, że jak na tym zarobili to papiery w zębach mi przynieśli. Instalację w budynku robil mi zupełnie inny elektryk po prostu z ogloszenia i byłam bardzo zadowolona. Publikowanie nazwiska na forum na razie odradzam bo dopiero mogą Ci zacząć rzucać kłody pod nogi. Poczekaj aż wszystko zakończysz i umowę będziesz miał w ręku. Potem to Ci mogą....... Mogę Ci dać namiar na trzech elektryków z którymi miałam doczynienia i było w porządku
    Powodzenia i Wesołych Świąt !!!

  4. #4

    Domyślnie

    Ale narozrabialam chciałam na priv tę wiadomość może moderator mi pomoże HELP!!! Wszystko przez te porządki świąteczne

  5. #5

    Domyślnie

    Możesz sama swoją informację edytować.

  6. #6

    Domyślnie Re: elektryk

    Cytat Napisał bogusia
    Cześć! Też niestety jestem w rejonie energetycznym Pruszków. Specjalnych kłopotów nie miałam, ale rzeczywiście do wykonania przyłącza brałam elektryków z zakladu oczywiście nieoficjalnie. Fakt, że jak na tym zarobili to papiery w zębach mi przynieśli. Instalację w budynku robil mi zupełnie inny elektryk po prostu z ogloszenia i byłam bardzo zadowolona. Publikowanie nazwiska na forum na razie odradzam bo dopiero mogą Ci zacząć rzucać kłody pod nogi. Poczekaj aż wszystko zakończysz i umowę będziesz miał w ręku. Potem to Ci mogą....... Mogę Ci trzech elektryków z którymi miałam doczynienia i było bez problemu.
    Powodzenia i Wesołych Świąt !!!
    Dzięki. Na szczeście żadnen z nich to nie ten mój. Jeżeli ktoś ma jakieś jeszcze nazwiska to proszę o pomoc

  7. #7

    Domyślnie

    Usuń proszę ten post jeśli to możliwe wysłałam Ci namiary na priv PROSZĘ

  8. #8

    Domyślnie

    Co mi z tego że zmieniłam, kiedy zaraza wróciła jak bumerang w poście od marekpattersen HELP !!!!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogusia
    Co mi z tego że zmieniłam, kiedy zaraza wróciła jak bumerang w poście od marekpattersen HELP !!!!
    spokojnie usunałem te namiary ze swojego postu, chociaż tak swoją drogą nie wiem dlaczego tak chcesz utajniać te kontakty, jeżeli są dobrzy to można ich promować

  10. #10

    Domyślnie

    DZIĘKI! Tak sobie myślę, że nie każdy może sobie życzyć by jego nazwisko i nr telefonu znalazło się na publicznym forum, jeśli ktoś będzie potrzebowal to wyślę na priv, no chyba, że znowu coś pokręcę, dzisiaj czuję się usprawiedliwiona bo piszę w ramach odpoczynku pomiędzy myciem kolejnych okien. Swoją drogą po co w domu tyle okien????? Święta tuż, tuż a ja wciąż do tyłu ze wszelkimi pracami. Pozdrawiam wszystkich świątecznie!!!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony