dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Lista sprawdzonych instalatorów

    Witam Serdecznie,

    Ostatnio na forum zawitał wątek z 'Listą najgorszych instalatorów'. Jak, że lista nadal jest pusta, proponuje wątek przeciwny

    Oczywiście nie jestem pewien czy taka lista jest akceptowalna bez 'płatnych kont'.

    A tak na poważnie to szukam sprawdzonych instalatorów PC i podłogówki, może ktoś by podzielił się spostrzeżeniami jak taką perłę wyłowić wśród innych instalatorów, co by z jednej strony nie zgolili a z drugiej żeby układ działał sprawnie?

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez piqiu ; 19-01-2017 o 22:16

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.519
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał piqiu Zobacz post
    Witam Serdecznie,

    ...

    A tak na poważnie to szukam sprawdzonych instalatorów PC i podłogówki, może ktoś by podzielił się spostrzeżeniami jak taką perłę wyłowić wśród innych instalatorów, co by z jednej strony nie zgolili a z drugiej żeby układ działał sprawnie?

    Pozdrawiam.
    Jakbys jeszcze podał lokalizację to moze odzew byłby wiekszy, a tak nie podałes zadnych danych to i nie dziwne ze ofert nie ma.

  3. #3

    Domyślnie

    Proszę:
    • Poznań
    • Dom 200m2, pow do ogrzania + 100m2 piwnicy( nie planuje jej ogrzewać)
    • Zapotrzebowanie na ciepło 11,5kW
    • 100% podłogówka
    • Rozważam PC PW, ale cały czas zastanawiam się czy gaz nie lepszy. Energia tańsza z PC, ale instalacja droższa 2x, a do tego naprawy, serwis itp, nie wiem czy to się kiedykolwiek zwróci.
    • WM + Reku

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.519
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał piqiu Zobacz post
    [*]Zapotrzebowanie na ciepło 11,5kW
    [/LIST]
    To jest pewne? a tak przy okazji to nie jest zapotrzebowanie na ciepło, a projektowe obciązenie cieplne + (cwu- ewentualnie)
    Mam pewne wątpliwosci ale nie wiem jak ocieplony jest dom, chociaz Poznan to II strefa czyli -18 oC

  5. #5

    Domyślnie

    No niestety trochę dużo, na swoją obronę podam że dom stoi już w stanie surowym zamkniętym 15 lat, więc najwięcej strat idzie przez okna 25%. Do tego jest to bliźniak, a sąsiada nie ma (druga połowa w identycznym stanie) i raczej nie prędko się pojawi, wobec czego jedna ścian (80m2) jest ocieplona MAXem 25cm i ona też zjada kolejne 25%. Dalej jest wentylacja, która mimo reku też zjada 25%.

    Tak czy siak myślałem że oferty posypią się jak z kapelusza, w końcu jest kasa do zarobienia, a tu nic ludzie jacyś nieśmiali, to może na PW?

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.679

    Domyślnie

    Cytat Napisał piqiu
    Tak czy siak myślałem że oferty posypią się jak z kapelusza, w końcu jest kasa do zarobienia, a tu nic ludzie jacyś nieśmiali, to może na PW?
    Nic dziwnego, roboty w tej branży jest nie do przerobienia, ja jeszcze nie dokończyłem zeszłorocznych planów (jeszcze 3szt i wyjdę na prostą)
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rwojtek

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-509
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał wihajster Zobacz post
    Nic dziwnego, roboty w tej branży jest nie do przerobienia, ja jeszcze nie dokończyłem zeszłorocznych planów (jeszcze 3szt i wyjdę na prostą)
    Wszystko przez te dalekie wyjazdy w Polskę
    "D172 Zbigniew z garażem" ciut powiększony, 147m2 grzanych podłóg. OZC by ASolt - 4,7kW +1kW cwu. Podłogi 2x10cm eps100-0.038, ściany Lewkowo LPW-25 + 20cm grafit-0,031. Na stropie 40cm eps80-0,038. WM - Nikol 320. Całość podłogówka + dwie drabinki, PPC C9 + 2x100m odwierty. Okna Amberline trzy szyby Ug=0,5.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.529
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    jak bym był uszczypliwy i pamiętliwy to bym napisał pewnie czemu się grafik rozleciał....
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał wihajster Zobacz post
    Nic dziwnego, roboty w tej branży jest nie do przerobienia, ja jeszcze nie dokończyłem zeszłorocznych planów (jeszcze 3szt i wyjdę na prostą)
    No nie planuje tej instalacji na teraz zaraz, raczej perspektywa ok pół roku.

  10. #10

    Domyślnie

    To może ktoś kto już znalazł instalatora i jest z niego zadowolony podeśle jakieś namiary?

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.529
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    No jak chcesz pompę to ja Ci pomogę, bo reszta kolegów udaje zapracowanych chyba..., albo boi się że podpucha i ich oferta zaraz wyfrunie na forum muratora i potem będzie besztana że drogo, źle i na tanich materiałach heheh
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.032
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał piqiu Zobacz post
    To może ktoś kto już znalazł instalatora i jest z niego zadowolony podeśle jakieś namiary?
    Witam !

    Tutaj masz mapę z naszymi autoryzowanymi partnerami w Twojej okolicy. Warto przedzwonić do kilku najbliższych i zapytać od wycenę, a także dodatkowe rabaty na urządzenia marki Viessmann.

    Pozdrawiam !
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony