dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie piec firmy SEKO

    Chciałabym się dowiedzieć coś o tego typu piecach. Czy może ktoś z formułowiczów ma tego typu piec i mógłby się podzielić informacjami.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam posiadam taki piec tj Seko Eko II 18 KW bez nadmuchu. Jestem w tej chwili po pierwszym sezonie grzewczym. Paliłem grabem,brzozą i weglem. Załadowany częściowo drewnem i węglem około godz 22, trzymał o 6 rano temperatuę koło 40-45 stopni. Nieco kłopotliwy w czyszczeniu, tak mniej wiecej 1 na 2 tygodnie czyściłem go.Ogólnie śmiało mozna go polecić. I bardzo ważne jest aby zainstalowac tzw miarkownik ciagu.

  3. #3

    Domyślnie piec

    dziękuję za opinię, a możesz mi powiedzieć co to jest. Ja zamawiając piec usłyszałam że mam wszystko w komplecie

  4. #4

    Domyślnie

    czy to dokupuje się osobno i montuje gdzieś dodatkowo ?

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety tego nie ma w zestawie. W zestawie sa narzedzia (pogrzebacz, szufelka i takie cos do czyszczenia) oraz termometr i tyle. Nadmuch, i pozostałe mozna dokupić.

  6. #6

    Domyślnie

    To urzadzenie które reguluje dopływ powietrza do spalanie poprzez zamykanie i otwieranie drzwiczek na dole pieca za pomoca łańcuszka.
    Kosztuje to około 120 zł i montowane jest na górze pieca. Dzieki niemu nie zagotujesz wody i dłużej trzyma temperaturę i zaoszczedzisz opał.

  7. #7

    Domyślnie piec

    dzięki, ja to mam bo sprzedawca sprzedał mi to osobno ale potrktowałam to jako komplet bo bez tego ani rusz

  8. #8

    Domyślnie piec

    a tak z czystej ciekawości możesz mi powiedzieć ile ten piec cię kosztował

  9. #9

    Domyślnie

    1900 zł w kwietniu 2004

  10. #10

    Domyślnie

    ja mam piec SEKO i razem z miarkownikiem ciągu zapłaciłam 1900 zł ale ty masz chyba inny typu EKO / ja mam bez nadmuchu i bez urządzenia pomiarowego

  11. #11

    Domyślnie

    mówią mi że przepłaciłam że tego typu piec kosztuje 800 zł ale to chyba bzdura

  12. #12

    Domyślnie

    Oczywiście, że bzdura. Ja mam tez bez nadmuchu .

  13. #13

    Domyślnie

    dzięki 19 za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony