dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 33
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 641
  1. #181
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Znamy sie nie od dzis
    Prawda EdytoM. Jak my tu wszyscy - tylko cosik "nowych" mało przybywa. A przydałoby się zamachnąć licznikiem taj porządnie

    No to dobrego dnia Szanowni Kochani. Niech się kręci


  2. #182
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Udanego dnia i nowych uczestników aukcji
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #183
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Udanego dnia i nowych uczestników aukcji

    Dzień dobry, dołączam i udanego dnia!!!... a propos nowych uczestników ....

    Cytat Napisał Liliputek Zobacz post
    Ja kupuję 5 cegiełek
    serdecznie witamy nową uczestniczkę i pięknie dziękujemy

  4. #184
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Cytat Napisał AgnesK Zobacz post
    Ogromnie się cieszę z tak wysokich cen za ksiażki Redakcjo, Mmeliso

    A teraz do roboty - chciałabym (ponownie) przebić Melisę o dyszkę
    7. Pora na kawę - Mmelisa 40 zł
    moje Ci one Pora na kawę za 100zl poproszę

  5. #185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Dzień dobry



    moje Ci one Pora na kawę za 100zl poproszę
    Słuszna decyzja Mmeliso ...kawa z rana jak śmietana zwłaszcza jak za oknem szaro i deszczowo.

  6. #186
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    W Gdańsku słonecznie, wiosennie, lekko wietrznie Niech się rozprzestrzenia i dobre wieści nawiewa
    Komu licznik na czwórkę uda się przekręcić? Jeszcze tylko niecała stóweczka


  7. #187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    .. a propos nowych uczestników .... serdecznie witamy nową uczestniczkę i pięknie dziękujemy
    I na kolejne nowe duszyczki czekamy. Warto do nas dołączyć. Dobra zabawa, dobre towarzystwo, mooooc dobrych uczynków, co to zmarszczki na ciele i duszy wygładzają. No po prostu WARTO


  8. #188
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    W Gdańsku słonecznie, wiosennie, lekko wietrznie Niech się rozprzestrzenia i dobre wieści nawiewa
    Komu licznik na czwórkę uda się przekręcić? Jeszcze tylko niecała stóweczka
    Szczęściara.

    Jak pisałam u mnie paskudnie ciśnienie trzeba czymś podwyższyć...
    Dla równego, mojego rachunku i przekręcenia licznika na czwóreczkę ...anSi dorzucam sobie jeszcze 5 uśmiechów Dominik
    i

  9. #189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Edziu kochana - ciśnienie - mam nadzieję - wyrównane Jeszcze tylko uśmiech na twarz, bo .......4000 - jak nic na liczniku mamy

    A nawet 4015


  10. #190
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kontradmiral86

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    295

    Domyślnie

    Ręka w kieszeni - toskańskie za 100 zł poproszę
    Pozdrawiam słonecznie.

  11. #191
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    A proszę Haniu- słoneczna

    Opuszczam Was teraz - bo mniej przyjemne zajęcia przede mną. Życzę wielu zamachów na nasze forumowe koło fortuny. Niech się kręci


  12. #192
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dzien Dobry
    To ja poprosze :
    - Toskanskie wspomnienia za 120 zl.
    - oliwkowy gaj 70 zl.
    - prowansja 70 zl.

    Milego dnia dla Wszystkich

  13. #193

    Domyślnie

    Dobry wieczór
    czapeczka nr.6 przebijam na 30 zł.

  14. #194
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Ooo, jak miło


  15. #195
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Nowi licytujący pojawiaja się Witamy Cię Grześku Powoli czołgamy się do piątki z przodu


  16. #196

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie, cieszę się że mogę dołożyć od siebie przysłowiowe pięć groszy, w sobotę po powrocie z delegacji wystawię na licytację wiśniową nalewkę którą końcem lata "wystrugała" moja małżonka, jest bardzo niepozorna - klarowna, słodka i naprawdę rozgrzewa.

  17. #197
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    A nie ma nikt jakieś naleweczki, serweteczki, poduszeczki, słoiczka domowych przysmaków.., do wystawienia? Jakiś nieudany prezent świąteczny nie leży gdzieś tam w szafie i udaje, że jest potrzebny??? A tutaj wszystkooo jest potrzebne i pożyteczne. Prosimy poszperać i śmiało wystawiać, a chętni na pewno się znajdą.

  18. #198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzeesiek Zobacz post
    Witam wszystkich serdecznie, cieszę się że mogę dołożyć od siebie przysłowiowe pięć groszy, w sobotę po powrocie z delegacji wystawię na licytację wiśniową nalewkę którą końcem lata "wystrugała" moja małżonka, jest bardzo niepozorna - klarowna, słodka i naprawdę rozgrzewa.
    Super grzeesiek, bardzo się cieszymy! No patrz, jakoś czułam zapach wiśniówki w powietrzu,bo razem pisaliśmy.

  19. #199
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Żelko,no mam serweteczkę małą,jak te oliwkowePowiedzcie jaki kolor wstawić,trochę mam

  20. #200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Prababko kochana, Ty się już naszydełkowałaś i to nie mało, ale jeśli chcesz to kolor nie ma znaczenia. Ja bardziej chciałam przywołać tutaj Tych co to jeszcze się wahają, bo myślą, że nic nie mogą zrobić, a to wcale nie prawda, bo mogą zrobić bardzo dużo darując choćby małą cegiełkę dla Dominiki.

    No, żeby nasza Prababka po nocach na szydełku robiła serwetki, a wcale tak dużo z forum nie korzysta. Przyleci wesprzeć i leci dalej, pracować na kolejne aukcję... A gdzie stali bywalcy, haaaalo.. Nie tylko budową człowiek żyję. Jest tam Ktoś kto się czai? Proszę przestać się czaić i śmiało tutaj działać. Z resztą cegiełka to też budowlana rzecz! Jeszcze jak!!!

Strona 10 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony