dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 33
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 641
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Dominiczko przesyłamy uściski dla Ciebie i Rodziców, pamiętamy w modlitwie
    Poproszę nalewkę pomarańczową od Tarci za 200zł.
    Dzięki!

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post
    Dominiczko przesyłamy uściski dla Ciebie i Rodziców, pamiętamy w modlitwie
    Poproszę nalewkę pomarańczową od Tarci za 200zł.
    Dzięki!
    Naleweczka Nelli jest na razie Twoja

    Fajnie, że takie optymistyczne wieści o Dominice. Myślę , że nasze wsparcie finansowe i duchowe wybudzi ją skutecznie.

  3. #63
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Nelciu - serce Ty nasze, jak Ty te spadające serduszka robisz?


  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kamilo, bpis dzięki serdeczne!
    Kamilo, widzę, że Nelcia ciapnęła nalewkę, ale tutaj akurat baaardzo nam się to podoba, że jeden drugiemu sprzed nosa coś wyrywa!!!

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Puk, puk... Kolejny dzień i kolejna szansa aby obudzić piękną Królewnę, aby pomóc Dziecku spełnić marzenia przerwane przez chorobę...
    Czy Wy wiecie jaka siła jest w Was, jakich rzeczy możecie dokonać, drodzy Forumowicze? Możecie spełniać czyjeś marzenia!!! To są, proszę Państwa, rzeczy nie z tej ziemi! Tu się odrywamy od wszystkiego co nas ciągnie w dół i lecimy tam gdzie działają Dobre Anioły!!!
    No to już, poprawiać piórka, otrząsać siebie z zbędnego ciężaru negatywnych myśli, typu, co ja jeden biedny mogę zrobić i fruwać tutaj z nami wszystkimi!!!
    Są jeszcze rzeczy do kupienia, są i takie które można innym dla zabawy sprzed nosa sprzątnąć, a jest też i uśmiech Dominiki do kupienia..., uśmiech który dziesięć, dwadzieścia, milion razy Wam się zwróci w postaci czegoś, lub kogoś co wywoła uśmiech na Waszej buzi....
    No to jak?
    Komuś coś??? Coś dla kogoś???
    Ostatnio edytowane przez Żelka ; 18-03-2017 o 06:48

  6. #66
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Piękny wpis, dziękujemy Żelko. Z wielką radością witamy te same niezawodne osoby, które pomagają w każdej aukcji. Razem tworzymy jakby komitet pomocy Dominice.

    Ranga tej aukcji jest wyjątkowo poważna - jesteśmy pierwsi, którzy dowiedzieli się o dramacie Dominiki, nasza akcja dodaje otuchy jej zrozpaczonym Rodzicom, dziewczynę motywuje do obudzenia się, a zebrane pieniądze pozwolą na rehabilitację i pobyt rodziny, a są z Kalwarii Zebrzydowskiej, w Warszawie. Sami widzicie, że stawka jest duża...
    Co możemy zrobić? Prosimy, szukajmy wspólnie możliwości pomocy. Jeśli nasza aukcja zakończy się kwotą 20 tys. zł, to można powiedzieć, zadanie wykonane.

    Gorąco zapraszamy wszystkich Forumowiczów do przyłączenia się do akcji. Wystarczy cegiełka - uśmiech Dominiki - a z cegiełek jak wiadomo buduje się całkiem solidne budowle.

    Damy radę. A wielka satysfakcja przed nami - gdy Dominika się obudzi, gdy wróci do życia, to powiemy sobie z radością: Mamy w tym udział! Nie pozostaliśmy obojętni...

    To co? Walczymy?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-03-2017 o 07:57
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #67
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Dzień dobry!
    Po takiej zachęcie trzeba! zalicytować

    Poproszę:
    6, Cyprysowe chusteczki - cena wywoławcza 20 zł za 30zł

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Zelcia jak zwykle wspaniale zagrzewasz do walki
    Ja dzisiaj poprosze pieknego Aniolka od Niechaj nr. 1 za 50 zl. i Aniolka nr. 2 za 50 zl

    Duzo zdrowia zycze DOMINICE i wspieram modlitwa Jej Rodzicow

  9. #69
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Zelcia jak zwykle wspaniale zagrzewasz do walki
    Ja dzisiaj poprosze pieknego Aniolka od Niechaj nr. 1 za 50 zl. i Aniolka nr. 2 za 50 zl

    Duzo zdrowia zycze DOMINICE i wspieram modlitwa Jej Rodzicow
    A Ty Edytko jak zwykle ogromne serducho okazujesz - dziękuję

  10. #70

    Domyślnie

    No cóż... skoro Nelcia ma chęć na nalewkę za 200 zł to spróbuję powalczyć za 210 zł
    Strasznie ciekawa jestem smaku

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Halo, jest tu ktoś prócz echa? ((

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Echo daleko niesie, na pewno dobre dusze przybędą, niech też fanty nowe przybywają, bo cel do osiągnięcia ambitny


  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    AnSi też mam taką nadzieję.
    Dominika gdzieś tam śpi i czeka na przebudzenie.... 16 lat!!! Dziś sobota, mogłaby właśnie gdzieś u koleżanek lekcję odrabiać, lub razem do kina z nimi pójść..., a w tym czasie Rodzice czekaliby na Nią w domku przygotowując na kolację Jej ulubione naleśniki z serem i cynamonem, lub sama nie wiem, wszystko jedno..., a tu taka walka...
    Ale nadzieja jest wielka, większa niż strach, większa niż niepewność... Wiem, bo też jestem matką, siostrą, córką.., człowiekiem (to akurat Bóg jeden tylko wie a ja pewności nie mam)..., ale boli serce..., pomagajmy Ludzie..., tyle ma człowiek ile drugiemu od siebie podaruje....

  14. #74
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Jesteśmy raczej uparci, Dominika chce żyć, jej Rodzice zrobią wszystko, co w ich mocy, a do tego mózg dziecka jest jak pączki na drzewach - szuka dróżek, buduje nowe połączenia, by rozkwitnąć - więc Kochani, przyłączajcie się - niech ta wiosna będzie wiosną Dominiki.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    I niiiic???? A Wielkanoc przecież idzie, wiosna też tupocze...może jakieś zające zaległy szuflady, może wieńce wiosenne,, może rzadkie cebulki kwiatowe, może pisanki, drapanki, kraszanki...może naleweczki, może usługi turystyczno-wypoczynkowe, może weekend w Warszawie Redakcja zasponsoruje, może jakaś profesjonalna sesja fotograficzna, albo perfekcyjny makijaż, fryzura, może czyszczenie dywanów, tapicerki i mycie okien przed świętami, może malowanie ścian ( Oj przydałoby mi się) ktoś zaoferuje...No różne są możliwości, żeby tylko chciało się chcieć. To co? Pomyślicie nad tym, co, kto mógłby zaoferować?


  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    To ja przebijam o dyszkę Mmelisę
    7. Pora na kawę - cena wywoławcza - Mmelisa 20 zł

  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    1870 - czy zdarzy się cud sobotniej nocy i licznik na dwójkę się przekręci? Jeszcze są fanty bez przydziału. Rękam podopiecznych Marymontu wykonane.


  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Ja poproszę Anioła Stróża nr.1 od Niechaj za 100zł i wyszycie imienia mojej córci w komplecie za kolejne 50zł
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Juz sie nie moge doczekac sie na ten piekny swiadomy usmiech Dominiki , jakiz swiat bylby ponury bez usmiechu dlatego poprosze 5 cegielek swiadomych usmiechow Dominiki SMIEJ SIE KOCHANA DO KONCA SWIATA I O JEDEN DZIEN DLUZEJ
    Buziaki dla wszystkich licytujacych

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał artix1 Zobacz post
    Ja poproszę Anioła Stróża nr.1 od Niechaj za 100zł i wyszycie imienia mojej córci w komplecie za kolejne 50zł
    Nie moze to byc Aniolek jest moj poprosze aniolka nr 1 za 160 zl.

Strona 4 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony