dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja łazienki, zmiany

    Witam,

    Niedawno kupiłam mieszkanko od dewelopera. W piątek dowiedziałam się że mam czas do 17.04.14 na zgłoszenie pomysłów na zmiany aranżacyjne w nim, czyli tak naprawdę do piątku.
    Od tego czasu myślę nad łazienką, proponowane ustawienie nie do końca mi odpowiada a samo pomieszczenie nie jest zbytnio ustawne.

    Na ten moment widzę takie rozwiązania:

    1. Wywalenie pralki do kuchni, toaletę przesunąć do rogu a na jej miejsce umywalkę. Tylko mam obawy czy pralka w aneksie znacznie nie zmniejszy komfortu przebywania tam.
    2. Jak wyżej plus przesunięcie drzwi bardziej na środek i próba zmieszczenia pralki (pakowanej od góry) na węższym boku.
    3. Zmianę wanny na prysznic, w tym wypadku przerobienie całości instalacji. Prysznic nie zmieści się w rogu przy pionie sanitarnym, a wolałabym szerszy niż 70 cm. Więc przeniesienie go na przeciwny róg i w jego miejsce pralka a reszta jak w pkt. 1.

    Szczerze to mam dylemat czy chce pozbyć się wanny na rzecz prysznica, ale z wanną nie widzę sensownego ułożenia by wszystko zmieścić i było komfortowo.

    Prosiłabym o jakieś sugestię. W załączniku rzut.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0001.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	386254  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    obecne rozwiązanie na planie wygląda w porządku.
    Możesz wrysować swoje zmiany?

  3. #3

    Domyślnie

    Obecne rozwiązanie sprawia że nie mam wyboru i tylko wannę mogę postawić. Dodatkowo wydaje mi się że wystająca umywalka nie będzie zbyt dobrze wyglądać.
    Przez dzień zmieniła mi się koncepcja po tym jak zaczęłam rozrysowywać rzut. Toaleta i pralka zostają tam gdzie były, za to umywalka i wanna/prysznic zmieniają miejsca. Drzwi o jakieś 10 cm bliżej środka.

    Na rzucie są dwie możliwości - prysznic 90cm (opcjonalnie 80), oraz wanna asymetryczna - zwężająca się z 90 cm do 35 cm. (znalazłam taki model). Tylko teraz się zastanawiam czy przestrzeń między poszczególnymi elementami nie będzie za mała.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt-1.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	386343  

  4. #4

    Domyślnie

    Nie rozumiem co zyskasz wstawiając umywalkę w kat między kibelek a wannę (lub prysznic) bo nie wydaje mi się żeby tak miało być ładniej i wygodniej. Łazienka jest ustawna, układ oryginalny niezły - umieściłabym płytką pralkę(ok.45cm) pod blatem obok umywalki czyli drzwi trzeba by przesunąć o 16-20cm. Obok stelaża wc np. kosz na brudy lub niski regalik a nad nimi szafki albo przestrzeń obok i nad stelażem zabudowana na tę samą głębokość szafkami +mały brudownik przy drzwiach.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaz1.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	41,0 KB
ID:	386376

  5. #5

    Domyślnie

    Tutaj trochę większa łazienka. Pralka została zabudowana koło wc w wysokiej szafie. Po przeciwnej stronie szafka z umywalką.
    http://www.homebook.pl/inspiracje/la...l-skandynawski

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony