dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 25
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 492
  1. #261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nuxe - u mnie na monitorze ten szary kredens jest bardziej błękitny niż szary.

  2. #262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    nuxe - u mnie na monitorze ten szary kredens jest bardziej błękitny niż szary.
    U mnie też, a do tego granatowy nie ma nic wspólnego z granatem raczej wrzosowy, jakieś odcienie fioletu. Ale to może przekłamania na monitorach.
    Pozdrawiam
    Katka

  3. #263
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tak samo widzę jak Elfir i Katka. To co widać na monitorze różni się zależnie od ekranu.
    Jestem grafikiem i całe życie pracuję na komputerze z kolorami. To co widzimy różni się czasem dość zaskakująco od tego co chcemy uzyskać posługując się procentowymi składnikami kolorów. CMYK to skład kolorów (Cyan, czyli jasny niebieski; Magenta, czyli mocny różowy; Yellow, czyli żółty jasny i Kontur, w zasadzie czarny), który jest wymierny wyłącznie w druku i to nie zawsze. Różni się kolor uzyskany przez rastrowanie od koloru tzw. puszkowego. Różni się ten sam kolor zależnie od techniki druku, a jest ich kilka. CMYK widziany na ekranie jest tylko zbliżony do tego co uzyskuje się w druku. Trzeba dużo doświadczenia i świetnie skalibrowanego ekranu, by efekt widziany na ekranie był tym co chcemy uzyskać na fotografiach w albumie lub gazecie.
    Poza tym o czym napisała Elfir, że zależnie od oświetlenia kolory zmieniają odcienie i przebarwiają się, kolory zmienia też sąsiedztwo innej barwy. Najczęściej stają się albo cieplejsze – więcej czerwieni, żółtego, albo zimiejsze – więcej niebieskiego.
    To tak w skrócie
    Twój problem rozwiążą wyłącznie próbki farb
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 25-08-2018 o 14:47
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #264
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    No to fatalnie, że tak widzicie u siebie te kolory. Podmieniłam te ostanie zdjęcia ale to i tak pewnie nic nie da.
    Kupiłam dziś te szarą farbę NCS S 4010-R90B i zobaczę jak to wygląda na większej powierzchni.
    Gdyby szarość mi nie podeszła, to zrobię NCS S 5020-R90B lub nie wiem co...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180825_142033.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	417900

  5. #265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja jestem ciekawa jak wyjdzie porównanie farby na ścia z tym barwami we wzorniku
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #266

    Domyślnie

    Z mojego doświadczenia farby dobrych producentów nie różnia się na ścianie od wzornika za to farby “marketowe” i gorszych marek już tak. Farby do mebli wybieram z próbników na drewnie nie z papierowych wzorników. To problem stolarza by zrobił odcień jaki żadam .
    Pozdrawiam
    Katka

  7. #267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    po zmianie widać, że to szary ale taki nieco policyjny z niebieskimi refleksami.
    Jak pisałam - mnie się ten granat podoba.





  8. #268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zimny szary to trudny kolor, szczególnie gdy ma więcej niebieskiego.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #269
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuxe Zobacz post
    Wojtku, wierzę że możesz nie widzieć różnicy pomiędzy kolorami, jesteś mężczyzną więc nic już z tym nie zrobisz.

    .

    Wojtku, jak mi już pomagasz z tymi kolorami, to wybrałbyś szary czy granatowy kredens?
    Załącznik 417898 Załącznik 417899

    ad1. Muszę Cię zmartwić, różnice chromatyczne i tonalne, w tym i te co są ciepłe, zimne, neutralne najlepiej wyłapują niestety faceci o niebieskich tęczówkach. To mit ,że facet jest ślepy na kolory. Przez lata kalibrowałem monitory, wykonywałem kopie obrazów, testuję też wzrok co roku i potrafię dobrać odcień lepiej niż niejeden lakiernik samochodowy. Znam też więcej niż przysłowiowe 3 kolory. Używam też w w swojej pracy prawidłowych określeń barw a nie jak kobietom się wydaje tylko zwyczajowych: fajny, niefajny i pedalski. Pracuję w branży architektury wnętrz i grafiki tyle lat i jeszcze mnie na szczęście moje oko nie zawiodło. Owszem, nie umiem wymyślać tak finezyjnie nazw kolorów jak to robi kobieta ale do pracy wystarcza mi przyjęte zwyczajowo nazewnictwo i dowolna skala. Zamiast czerwieni strażackiej widzę rodopsynę a błękitu Thenarda nie mylę z niebieskim. Przyznaję, jednak , że mam problem z siwo koperkowym brązem czy Barbie-oczojebem, z czym panie dają werbalnie radę i nawet na poczciwą sienę częściej mówią sraczkowaty , co dla mnie nie jest oczywiste.Ale może nie jedną sraczkę widziałem i stąd to.
    Wolę jednak osobiście określoną skalę, którą widzę i odczytuję oraz poprawne nazwy, choćby i opisane w systemie hexadecymalnym.
    ad2. Pytanie o to, jaki kolor ja bym wybrał, jest dla architekta wnętrz nie na miejscu. To byłoby tylko moje subiektywne zdanie i jaki efekt to ja bym wolał , a nie to, co Tobie bardziej odpowiada.
    Zawsze powtarzam ( tak mnie też uczono), że nie ma złych kolorów, są co najwyżej nietrafione ich połączenia.Mogę powiedzieć ( klientowi wyjaśnić) jaki efekt synestezyjny wprowadza dana barwa, co powodują dane proporcje barwne i zestawienia, kiedy kompozycja kolorystyczna wyje a kiedy sprawia określone i zamierzone wrażenie, którego oczekuje inwestor.

    Życzę Wam dalszych i niestety nadal jałowych dyskusji o kolorach pt. " ja to bym widziała tak, bo mi się akurat tak podoba".

    PS Śledziłem ten wątek jedynie z czystej ciekawości i odreagowania stresu, po dwóch latach mozolnej pracy w pocie czoła z domem o tym własnie charakterze i inwestorką z podobnym podejściem.

  10. #270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    2112wojtek, Miał być kciuk w górę, ale nie ma tu odpowiedniej ikonki.
    Co do facetów z częściowym daltonizmem, mam takiego w domu. Ma kłopoty z koperkowymi i zbliżonymi do niego zółtymi, ale cyfrowo potrafi ładnie ustawić kolory. Od lat robi to sprawniej niż ja
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 25-08-2018 o 22:35
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #271
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Co do facetów z częściowym daltonizmem, mam takiego w domu. Ma kłopoty z koperkowymi i zbliżonymi do niego zółtymi, ale cyfrowo potrafi ładnie ustawić kolory. Od lat robi to sprawniej niż ja
    Nawet, podobno goryla można nauczyć pewnych rzeczy a co dopiero w miarę rozgarniętego faceta z analitycznym umysłem. Chociaż u niektórych pań zdania na ten temat są widać mocno podzielone.
    Ja mam w domu u siebie odwrotnie niż Ty. Dostaję od kobiety skomplikowaną nazwę koloru czegoś, co mi trudno sobie nawet wyobrazić, po czym po kilku pytaniach pomocniczych podaję z pamięci nr NCS-u.
    Jeszcze się nie wyłożyłem.
    Powiem Ci, że mam tyle anegdot z życia zawodowego przy dobieraniu barw, że przewyższają chyba ilość wszystkich facetów z daltonizmem .

  12. #272
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Kochani, wszyscy macie rację. A już na koniec najlepiej wszystko podsumowała Pestka:
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Zimny szary to trudny kolor, szczególnie gdy ma więcej niebieskiego.
    Otóż jak tak sobie siedziałam i czekałam aż wyschnie ściana to powoli do mnie docierało, że ten nowy szary to jest niestety siny! Pomysł z niebieską szarością odpada. Kredens musi być granatowy albo neutralnie szary.

    Widzę teraz jak strasznie Was umęczyłam. Wybaczcie, jestem całkowitym amatorem w materii projektowania wnętrz. Do tego czuję się już wyeksploatowana z pomysłów i brak mi ikry.
    Na szczęście wiem, że jak brakuje weny to trzeba iść na ulicę, bo najlepsze pomysły leżą właśnie na ulicy.
    Tak było gdy utknęliśmy z projektem wejścia do domu. Tak długo łaziliśmy po Mokotowie i Żoliborzu aż znaleźliśmy właściwą inspirację.

    Pojechałam dziś na Bartycką odebrać płytki i kupić próbkę farby. Obie sprawy załatwiłam szybko, ale nie mogłam wrócić do samochodu, bo mi się zgubił. Kiedy tak chodziłam szukając tego łosia, na jednej z alejek znalazłam nowo otwarte studio mebli kuchennych a w nim - granatową kuchnię!!! Zobaczyć na żywo granatowe meble i to jeszcze w świetle dziennym to dopiero fart. Miałam przy sobie kupioną tę szarą farbę i już wtedy poczułam, że to nie to. Ten niespodziewany granat - mocno mnie zdezorientował.

    Dobrze, że niedziela jest handlowa więc mogę pojechać obejrzeć więcej mebli. Jeszcze boję się granatu, no i przyzwyczaiłam się do szarego kredensu - bo od zawsze miał być taki. Ale granat mam zaplanowany w salonie i w jadalni już wisi testowo granatowa zasłona więc miałby on swoje uzasadnienie.

    Podpowiecie mi proszę na jakie kolory z granatów powinnam zerknąć (NCS, RAL).

  13. #273
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie Oświetlenie w kuchni

    Zmieniając temat - muszę kupić do kuchni 4 szt. plafonów, znalazłam dwa modele:
    1. PP Design P 1055/1W Spot (średnica 9cm, wys. 11,5cm) https://bajkowelampy.pl/product-zul-...5-1W-Spot.html
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PP-Design-P-1055-1W-Spot-17103_2.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	30,0 KB
ID:	417930
    2. Oprawa sufitowa MOMA R12044 - RedLux (średnica 8,5cm, wys. 11,5cm) https://www.otolampy.pl/moma-kierunk...2a-gu10-r12044 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moma-bia-c5-82a-gu10-3-r12044.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	29,2 KB
ID:	417931 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moma-kierunkowa-bia-c5-82a-gu10-0-r12044.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	28,0 KB
ID:	417932

    Chodzi mi o taki efekt:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia-plafony.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	49,0 KB
ID:	417933 Czy ta ze szklaną obwódką nie będzie za ostra?

  14. #274
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Sprawdzałaś u Nowodvorskiego? Wiem, że sporo forumek kupowało lampy sufitowe.
    https://www.lampynowodvorski.pl/lampy-nowoczesne-nowodvorski,16?gclid=Cj0KCQjwn4ncBRCaARIsAFD5-gVNV4V7WMZQznu5wo_xAappLKHONUF8VhLAIPe9EvJOZhYve0X H4qUaAggREALw_wcB

    Po NCS i RAL nie pomogę. Ja niestety cmykowa jestem więc kolory na ściany dobieram na żywo. Szukam kolorów w skali Pantone i dobieram do nich farby.
    Podobają mi się Indygo, Navy, Kobalt.

    Może te zestawienia kolorów ci pomogą.

    Benjamin Moore (od lewej zgodnie z ruchem wskazówek): Mineral Alloy 1622 + Silver Mist 1619 + Hudson Bay 1680
    Nazwa:  Benjamin_Moore-Mineral_Alloy_1622+Silver_Mist_1619+Hudson_Bay_1680.jpg
Wyświetleń: 510
Rozmiar:  55,5 KB


    Ta sama farba Benjamin Moor Van Deusen Blue, ale na dwóch zdjęciach. Zobacz jaka różnica
    Nazwa:  Benjamin Moore-van_deusen_blue.jpg
Wyświetleń: 508
Rozmiar:  2,4 KB
    Nazwa:  Benjamin Moore-van_deusen_blue HC-156.jpg
Wyświetleń: 508
Rozmiar:  12,0 KB


    I dla porównania Van Deusen Blue z dwiema ciemniejszymi. Znowu inne zdjęcie i inny odcień
    Nazwa:  benjamin-moore-old-navy-choosing-navy-paint-colors-benjamin-moore-navy-blue.jpg
Wyświetleń: 510
Rozmiar:  48,9 KB


    2 zestawienia – ciepłe i zimne
    Nazwa:  Shades-of-indigo-black-and-gray-paint-colors.-Moody-Monday.jpg
Wyświetleń: 510
Rozmiar:  64,5 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #275
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Kolory Benjamina są unikalne i nie ma szansy dobrać coś podobnego z NCS lub RAL. Miałam ze sobą kilka próbników BM ale nic nawet zbliżonego nie ma. Kupiłam 3 farby (NCS S 5020-R90B, NCS S 5030-R90B, NCS S 6020-R30B) i tylko 6020 w miarę się nadaje tylko jak dla mnie jest ciut za ciemny. Muszę jeszcze sprawdzić bardziej czerwoną wersję NCS S 5030-R90B - dodałam do farby różowego pigmentu i poszło to w dobrym kierunku. Efekty na zdjęciu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180828_090414.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	418032

    Zamówiłam plafon i niestety okazało się, że do listopada nie będzie dostępny.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moma-bia-c5-82a-gu10-3-r12044.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	29,2 KB
ID:	418033
    Nie chce mi się szukać podobnych, bo ten ze wszystkich był najładniejszy. Może zamówię ten drugi ze szklaną obwódką, tylko
    czy nie będzie za bardzo rzucał się w oczy ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PP-Design-P-1055-1W-Spot-17103_2.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	30,0 KB
ID:	418034

  16. #276

    Domyślnie

    poszukaj na aliexpress wyjdzie ci pewnie 3x taniej i dostepne od reki raczej w tym nie ma sie co popsuc

  17. #277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tikkurila ma usługę „Color Service”. Zanosisz do ich Studia Koloru próbkę np. tkaninę, której kolor ci się podoba. Mają urzadzenie, które mierzy widmo i mieszają taki kolor jaki chcesz. W Warszawie jest takie Studio na Placu Mirowskim.
    Znalazłam ich stronę http://www.erra-farby.pl/
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #278
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie Przemalowana szafka

    Lakiernik, z którego usług korzysta stolarz nie zgadza się na używanie innej farby niż te na których pracuje od lat. Nie będę więc walczyła, żeby wymyślać jakieś specjalne odcienie granatu, bo na ostatniej prostej do końcowego wyboru zostały mi 2 kolory z NCS. Dziś będę miała próbki więc mam nadzieję podjąć szybko decyzję.

    Z dobrych wieści to stolarz przywiózł wreszcie przemalowaną szafkę do szarej łazienki. Jestem bardzo zadowolona z nowego koloru - idealnie pasuje do płytek i jest od nich o jeden ton jaśniejszy. Szkoda, że stolarz nie podłączył mi jeszcze umywalki ale to dla niego typowe, że na wszystko trzeba czekać

    Zastanawiam się jakie uchwyty będą pasowały do tej szafki. Trochę żałuję, że w zabudowie wnęki nie zrobiłam dwóch drzwiczek, bo wyszedł strasznie długi i wąski front.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180829_065300.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	418063 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180829_065511.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	418064 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180829_065345.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	418065

  19. #279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ładne te fronty, ale będziesz miała sporo mycia na krawędziach. Jestem zwolenniczką prostych krawędzi z powodu tego co potrafi z nimi zrobić kurz.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #280
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie Remont gościnnego

    Z tym sprzątaniem to zgoda, trzeba będzie trochę się natrudzić ale raczej nie powstrzymuje mnie to przed robieniem tych wszystkich kurzołapnych ozdobników.

    Wybrałam granat na kredens - zostałam przy tym najciemniejszym: NCS S 6020-R80B. Jest najbardziej zbliżony do tego koloru szafy co Elfir pokazała.
    Przez chwilę zastanawiałam się też czy nie przemalować białych szafek na szaro ale nas trochę ogranicza styl podłogi więc biały został.

    Będziemy dziś kończyli sztukaterię w gościnnym, trzeba podmalować łączenia ze ścianą żeby efekt był taki jak kiedyś katka pokazywała.
    Mam pytanie, czy ramkę wokół tapety zrobić białą czy seledynową?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gościnny1.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	418185
    Ostatnio edytowane przez nuxe ; 01-09-2018 o 09:51

Strona 14 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony