dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie

    Ile za odeskowanie + papa dachu o powierzchni 380m2. Mieszkam pod Warszawą i majster, który robi konstrukcje dachu chce 3800 PLN. Myślę że to sporo za drogo. Ale ile powinien dostać?

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: redakcja dnia 2002-10-14 16:56 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Ekipa ze wschodnich krańców Mazowsza - 5pln/m2 netto, bez negocjacji, solidni.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2002-11-04 15:40 ]</font>

  3. #3

    Domyślnie

    Jeżeli jesteś zainteresowany dokonaniem własnoręcznej kalkulacji on-line, według polskich norm, zapraszam na Kosztorysy budowlane on-line, http://www.informatorbudowlany.pl/13kosztorysy.

    Kategoria: Konstrukcje dachowe, kosztorys: Deskowanie połaci dachowych

    Po wprowadzeniu obmiaru system automatycznie poda kwoty robocizmy oraz materiałów, poczym będziesz w stanie wygenerować:
    - Zestawienie nakładów pracy
    - Szczegółowe zestawienie materiałowego
    - Zbiorcze zestawieni materiałowego
    - Tabele elementów scalonych
    - Książke obmiarów

    Po czym zachowac wszytskie dane w pliku PDF.

    Konto testowe:
    login: user
    haslo: user323

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Redwald
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    U mnie za deskowanie + papa, ten sam pan co robi więźbe, powiedział 7zł za m2.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Impregnowanie desek, deskowanie i pokrycie papą - 12zł /m2


  7. #7

    Domyślnie podbijam

    Ile daliście za deskowanie i papowanie albo deskowanie i folię?
    Budujemy !
    Nikt się nie oszczędza

  8. #8

    Domyślnie

    Deskowanie + papowanie 10zł/m2, dach 2-spadowy 280m2 - Wielkopolska

  9. #9

    Domyślnie

    Podciągam temat.

    Ile aktualnie płacicie za deskowanie i papowanie? Mi cieśla co robił więźbe powiedział 15zł/m2 (okolice warszawy). Z tego co widze to najwyższa cena z tych wyżej podanych ale i inne czasy...

    Dodatkowo za przygotowanie desek (wyjęcie gwoździ, oczyszczenie i zaimpregnowanie), ktore były użyte do szalownia stropu800zł. Nie wiem ile tych desek mam ale napewno na cały dach nie starczy.

  10. #10

    Domyślnie deskowanie

    Ja zapłaciłem 12 zł/m2 z wykorzystaniem desek z szalowania.
    Budujemy !
    Nikt się nie oszczędza

  11. #11

    Domyślnie Re: deskowanie

    Cytat Napisał pazook
    Ja zapłaciłem 12 zł/m2 z wykorzystaniem desek z szalowania.
    No to widze, że mój się wysoko ceni Możesz dać jakieś namiary na priv na swojego cieśle?

    Może ktoś jeszcze zdradzi ile ostatnio płacił za deskowanie...

  12. #12

    Domyślnie Re: deskowanie

    Cytat Napisał himlaje
    Możesz dać jakieś namiary na priv na swojego cieśle?
    Aktualnie robi mi płot, więc nie wiem jak z terminami. Moge się spytać i ewentualnie wyślę ci na priv.
    Budujemy !
    Nikt się nie oszczędza

  13. #13

    Domyślnie

    ja zaplacilem 2000 za ok 240 mkw w 2007. Robila mi to ekipa ktora wczesniej zrobila mi wiezbe - 5000. Ciezko bylo sie z nimi umowic,zwlaszcza na to deskowanie. Nie moge teraz sprawdzic,ale chyba uzytkownik jarenovate oferowal mi tez calkiem niezla cene. Bliskie okolice Wwy.

  14. #14

    Domyślnie Ile za odeskowanie dachu????

    Witam.
    Trafiła mi się fucha a mianowicie muszę zerwać stary walący się dach z desek na budynku gospodarczym ok. 30m2 i położyć nowy a także przykryć to papą. Te nowe deski warto pewnie jeszcze zaimpregnować. Ile mogę za cały ten bałagan wziąść???

  15. #15

    Domyślnie

    witam . my robimy podobnie co piszesz spokjnie mozesz zawołac za to wszystko w sumie rozwalenie i połozenie na nowo 60zł m2 taniej to niech chinczykow sprowadzi sobie pozdro.
    MAXIU

  16. #16

    Domyślnie

    Ok wielkie dzięki za pomoc kuba80max. Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    witam . po prostu taniej ci sie nie opłaca brac przelicz sobie 60 zł razy 30 m2 prosty rachunek 1800 zł a to masz z 4 dni roboty we dwoch nawet wiecej zawołaj hejka pozdro powodzenia.
    MAXIU

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony