dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Będę chrzestną

    Będę chrzestną dziecka koleżanki ze studiów. Nie widziałam jej ok 10lat, tylko katki na święta. A tu taki klops.Z jednej strony cieszę się, z drugiej zastanawiia mnie dlaczego ja? Pewnie nigdy sie nie dowiem.

    Poradźcie : co temu dziecku dać ?
    pieniądze?- wyjdę na prostaczkę
    kolczyki?
    ksiązki?

    Proszę o rady

  2. #2

    Domyślnie

    Ja na twoim miejscu porozmawialabym z ta kolezaka. Nie widzialas jej tak dlugo, czy na pewno chcesz byc chrzestna? My na chrzestnych naszej dwojki wybralismy osoby bardzo bliskie (brat, siostry, kuzyn), z ktorymi jestesmy w stalym kontakcie. Wiem sama z doswiadczenia ze nie jest fajnie miec chrzestnych, z ktorymi nie ma sie kontaktu.

  3. #3

    Domyślnie

    Rozmawiałam wczoraj, są nieustępliwi:"dziecku sie nie odmawia"
    Tak więc będę

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: Będę chrzestną

    Cytat Napisał feyrus
    Z jednej strony cieszę się, z drugiej zastanawiia mnie dlaczego ja?
    Jestes zamozna ?


    Cytat Napisał feyrus
    Poradźcie : co temu dziecku dać ?
    pieniądze?- wyjdę na prostaczkę
    Dlaczego na prostaczke ? A moze wysaduj ich czego sie spodziewaja... Mysle, ze zloty lancuszek ze stosownym medalikiem bedzie OK. Jesli nie chcesz dawac pieniedzy.

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie to bzdura.Koleżanka ze studiów,nie widziana od 10 lat,dziecka na oczy nie widziałaś.
    Żarty jakieś.

  6. #6

    Domyślnie

    Jasne ,bzdura. Bzdura i zart.
    Chrzest w niedzielę.
    Zamozna nie jestem.
    Zeby było smieszniej , jej tata taki mi się zawsze ateista wydawał.
    To sobie pogadamy o starych czasach

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał feyrus
    Zeby było smieszniej , jej tata taki mi się zawsze ateista wydawał.
    A co to ma do rzeczy ?

  8. #8

    Domyślnie

    Ja swojej cheśnicy kupiłam taki obrazek a'la ikona. Na drewnie, posrebrzana Matka Boska z Dzieciątkiem. Coit mniejsze od zwykłego zeszytu. Z tyłu grawer przyczepił tabliczkę z wygrawerowanym podanym przeze mnie tekstem.

    Chciałam żeby to było coś co po latach dalej przedstawia jakąś wartość. Sama lubię oglądać tego typu pamiątki z dzieciństwa. A z fotelika do samochodu w prezencie po paru latach to nawet wspomnienie nie zostanie. Może to i praktyczny prezent, ale czy w prezentach o praktykę właśnie chodzi? Zwłaszcza z takiej okazji.

    Rodzicom też się bardzo spodobało. Stoi na półce w salonie.

  9. #9

    Domyślnie

    Crześnicy kupiłem czarną perłę o średnicy ok.10-12mm i oprawiłem w srebro.Piękna pamiątka.

  10. #10

    Domyślnie

    Nie widziałaś koleżanki tyle czasu, pytanie, kiedy dzieciak następnym razem zobaczy ciebie... oby nie dopiero przy I Komunii... bo tak to często bywa z przypadkowo wybranymi chrzestnymi. Jeśli już się zgodziłaś (ja bym w takiej sytuacji odmówiła) to myślę, że taka funkcja zobowiązuje i to na wiele lat. I nie mówię tu o prezentach, ale raczej zainteresowaniu i kontakcie, który teraz powinnien być znacznie częstszy.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony