dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Nieustawne? mieszkanie 45 m2

    Cześć,

    Piszę z wielką nadzieję na Waszą pomoc.
    Kupiłam 45 metrowe mieszkanie, składające się z małej kuchni, 2 pokoi, i malutkiej łazienki. Chciałabym wyburzyć scianę między pokojem a kuchnią zeby uzyskać wrażenie większej przestrzeni - jednak nie do końca wiem jak zaplanować układ w salonie z aneksem (potrzebuję tu zmieścić część wypoczynkową z widokiem na telewizor: kanapę, fotel, stoliczek kawowy) oraz spory stół składany - po rozłożeniu mieszczący 10 os.

    Szczególną bolączką tego mieszkania jest mało miejsca na przechowywanie. w sypialni myślę o narożnej szafie na ścianie przy wejściu, dalej łóżko. Kolejna szafa przy wejściu - planuję przedłużyć ścianę o aktualne wejście do kuchni i tam wstawić szafę 'od drzwi', jednak to nadal za mało miejsca na przechowywanie... Pomóżcie bo niedługo będę musiała zgodzić się z pomysłem męża i wstawić szafę do 'salonu'.

    HELP
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.JPG
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	27,3 KB
ID:	402946  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak duży jest stół przed złożeniem?
    Bo do rozkładania możesz np. wynieść fotel z pokoju, by było więcej miejsca.

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć Elfir, dziękuję z odpowiedź!

    Nie mam jeszcze stołu, ale przed rozłożeniem powinien spokojnie mieścić 4 osoby.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    To nie rozumiem idei wstawiania stołu na 10 osób to małego mieszkanka. Taki stół musiałby mieć po rozłożeniu 3 m długości. (zakładając po 60 cm miejsca na osobę)


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony