dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie przekształcenie drogi prywatnej w działkę

    Dzień dobry,

    borykam się z zagwozdką.

    Jestem właścicielem działek zaznaczonych na czerwono na mapie. Miałem plan wybudować na załączonych działkach osiedle, jednak zmieniłem plany, i chcę sprzedać działki. Sprawa się jednak komplikuje, gdyż wystąpiłem o wydzielenie gruntu na drogę wewnętrzną. Warunki zabudowy zostały wydane. Działkami są zainteresowani ludzie mieszkający na przeciwko mojej działki. Jednak pod warunkiem że sprzedam im działki, przy okazji dzieląc drogę wprost proporcjonalnie do drogi. Czyli działka + wycinek działki obok.

    Czy mam możliwość przywrócić teraz działkę do poprzedniego stanu? Nadmienię że obok mojej drogi jest jeszcze droga sąsiadów, co daje nam dwie drogi obok siebie.

    Sytuację obrazuje lepiej mapa.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	droga problem.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	404254

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz sprzedać sąsiadom z istniejącym podziałem, a oni wystąpią o nowe warunki zabudowy, tak aby ich droga stanowiła dojazd do działek.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź.

    Chodzi o to że te podziały, które zaznaczyłem na mapie jako "Podziały" są to podziały działek które chcę wykonać. W rzeczywistości ten pas, na którym oznaczyłem "Podziały", nie jest podzielony, gdyż jest to właśnie ta problematyczna droga, której chcę się pozbyć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony