dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie architekt Poznań i okolice

    Witam,

    Czy ktoś może polecić architekta z Poznania lub okolic w celu stworzenia projektu architektoniczno budowlanego? Założenia są takie, że mniej więcej wiem co mnie interesuje i głowny projekt będzie opierał się na gotowcu domu w zdrojówkach. Będzie kilka znaczących zmian, więc kupno gotowego i ich nanoszenie raczej nie wchodzą w grę. Póki co, koncepcje tworzę w Sketchupie (jak skończę napewno będę chciał odpytać również co forum o tym myśli), ale chciałbym temat ugryźć z drugiej strony i dać wykazać się architektowi i pozwolić żeby przedstawił swoją koncepcję przy ogólnych moich założeniach.
    No i najważniejsze to cena usługi aż do uzyskania PNB, wiem że są biura, które świadczą takie usługi za 20tys, ale są osoby które są w stanie to zrobić za 5-7 tys. Raczej celuję w tą drugą grupę, tym bardziej że projekt raczej prosty - stodoła (jeśli ma to w ogóle jakieś znaczenie).
    Tak, więc jeśli ktoś zna i może polecić taką osobę to bardzo proszę o namiary.

    Z góry dziękuje.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mój dom projektowała Agnieszka Kołodzińska
    w tej niższej strefie cenowej
    [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Elfir, widzę że na Ciebie zawsze można liczyć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony