dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Pekajace stopnie schodow

    Witam.
    miesiac temu wykonano mi schody zabiegowe. W umowie mam, ze stopnie maja byc z jesiona. Minal miesiac a 3 stopnie juz pekly na calej dlugosci w miejscu klejenia bo sa sklejone jakby z 3 desek.
    Zauwazylem, ze te pekniete stopnie sa oklejone czyms drewnianym o grubosci 1-2mm
    Dalem za schody 10tys zl.
    Tak sie teraz robi schody czy zostalem poprostu oszukany ? ?

    Nie wiem jak sie tutaj wrzuca zdjecia bo robilem kilka zeby pokazac jak to wyglada.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    w zaleznosci od tego na co sie umawiales masz albo to za co zaplaciles albo ktos cie wy...
    z opisu wynika, ze to co masz jest czyms oblogowane- czyli najprawdopodobniej w srodku jakis tani material a na wierzchu drozszy oblog- grubszy fornir.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gambit565 Zobacz post
    w zaleznosci od tego na co sie umawiales masz albo to za co zaplaciles albo ktos cie wy...
    z opisu wynika, ze to co masz jest czyms oblogowane- czyli najprawdopodobniej w srodku jakis tani material a na wierzchu drozszy oblog- grubszy fornir.
    Umowilem sie na stopnie z jesiona, czyli ze stopien bedzie z litego drewna.
    Nie wiefzialem ze w schodach da sie tak leciec w uja.
    Nie wiem co teraz poczac. Wdzustko mam juz zabudowane i w kaflach. Nie wyobrazam sobie rozwalania tego.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzwoń do wykonawcy...

  5. #5

    Domyślnie

    Najlepiej zgłoś reklamację w formie pisemnej i poproś o naprawę.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Najlepiej zgłoś reklamację w formie pisemnej i poproś o naprawę.
    Dzwonilem. Przyjechal sprawdzil. Zpytalem dlaczego okleil skoro umowa byla na lite drewno. Powiedzial, ze okleil tylko te 3 pekniete stopnie bo seki mial i musial sie ratowac czasowo. Mowil ze rozbierze i wymieni je. Powiedzialem, ze bede stal i sprawdzal pozostalem stopnie bo pewnie tez oklejone. To zapewnial, ze sa lite..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony