Witam,

Wprawdzie na wybór okien mam jeszcze dość sporo czasu, ale wolę się dowiedzieć pewnych spraw zawczasu...

Na forum w każdym wątku okiennym jak mantra powtarzane jest zdanie, że dobre okna to raptem połowa sukcesu, ważniejszy jest ich odpowiedni montaż. Szukam więc naprawdę dobrego i sprawdzonego dostawcy okien z okolic Poznania, który nie spartoli dobrego produktu niefachowym montażem.

Niestety, wpisy na forumowej białej liście wykonawców z Wielkopolski mają już kilka lat i nie wiem, jak wygląda ich aktualność. Przeszukiwanie forum po nazwach firm nie bardzo przynosi rezultat. Przypadkowym opiniom z Google albo FB nie za bardzo wierzę, bo wiadomo jak się je wystawia... Może więc jest ktoś w stanie polecić solidnych montażystów z Poznania? Oczywiście tzw. ciepły montaż (na taśmach), plus ciepłe parapety, wśród okien jeden HS, do tego rolety zewnętrzne podtynkowe w nadprożach.

Albo inaczej. Wstępnie mam wytypowanych kilka firm. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś odnośnie jakości montażu, jaki oferują? Moje typy tak na sucho bez rozmów i wycen, to wstępnie:

1. Stolpoz i Vetrex (tu akurat można znaleźć pozytywne opinie na forum)
2. Domega i Oknoplast
3. Ventano i MS Okna
4. Pan Wygodny i Dako
5. Inspiron i Petecki
6. Centrum Okien i Drzwi i Awilux (nie wiem czy się z budżetem zmieszczę...)

Ktoś coś?