dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Oświadczyny

  1. #1

    Domyślnie Oświadczyny

    Witam
    Chciałbym oświadczyć się mojej kobiecie, podpowiedzcie mi jak wpowinien wyglądać ten wyjątkowy moment?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie szukaj takich spraw na forum. Jeśli znasz swoją kobietę na tyle dobrze i wiesz co lubi to sposób oświadczyn powinien być dla Ciebie oczywisty.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.623

    Domyślnie

    Facebook.

    Romantycznie i najważniejsze na czasie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Facebook.

    Romantycznie i najważniejsze na czasie.
    chyba żartujesz ... ehm mam nadzieje że żartujesz
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.623

    Domyślnie

    Na ile znam FM zaraz pojawi się jednopostowiec z opisem jakie to świetne zaręczyny zorganizowała mu firma X /obowiązkowo link/.
    I ... .Ban dla obojga

  6. #6

    Domyślnie

    Aha ... to fakt, no się dałem zrobić w kuku
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    makal

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-077
    Posty
    4

    Domyślnie

    Haha, cóż na pewno jeśli znasz swoją narzeczoną będziesz wiedział jak się do tego zabrać.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anatolijo34 Zobacz post
    Witam
    Chciałbym oświadczyć się mojej kobiecie, podpowiedzcie mi jak wpowinien wyglądać ten wyjątkowy moment?
    Zarejestruj swoją kobietę na FM i tam jej napisz swoje oświadczyny

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Kobax
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Kalwaria Zebrzydowska
    Kod pocztowy
    34-130
    Dzielnica
    Zebrzydowice 289a
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zarejestruj swoją kobietę na FM i tam jej napisz swoje oświadczyny
    Dawno się tak nie uśmiałem dzięki!


    Ps. Mam nadzieję, że wątek jednak z fake-owego konta bo inaczej może być komuś przykro.
    Meble?

    Z Kobax to proste!
    Jesteśmy z TOBĄ od inspiracji po niezbędne materiały.

    PS. Uwielbiamy być pomocni! Nie czekaj, tylko pisz do nas!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony