dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BeataK

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Pomocy - czym obsadzić skarpę z kamieni, aby nie zarastała niepotrzebnym zielskiem.Mam działkę na skale. Aby dojechać do garażu musiałam wykopać drogę prawie w skale, teraz droga jest położona niżej. Różnica poziomów na całej działce ładnie wygląda, lecz w wystających kamieniach rośnie wszystko, łącznie z akacją. Na całej działce rośnie dosłownie wszystko i to w bardzo krótkim czasie. Na wiosnę będę ją chciała zagospodarować, ale nie mam pomysłu.

  2. #2

    Domyślnie

    NIE MA POWODU DO PANIKI NA SKALNIAKACH MOGĄ PIĘKNIE ROSNĄĆ ROŚLINKI SKALNE KTÓRYCH W NASZYM KLIMACIE JEST BARDO DUŻO. TAKI NATURALNY SKALNIAK JEST PIEKNĄ OZDOBĄ I TO WIELOLETNIĄ Z MOICH ULUBIONYCH MOGĘ CI POLECIĆ ŻAGWIN I RÓŻNE ODMIANY PŁOMYKA A JESLI CHCESZ WIĘCEJ TO PROPONUJĘ STRONĘ http://www.OGRODNIK.PL TO MASA WIADOMOŚCI SZUKAJ SKALNIAKÓW POWODZENIA

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam też coś co się nazywa suchy murek. Jeśli ta skarpa jest od południa... Moja droga, możesz wzbudzić zazdrość u sąsiadów. Poszukaj dobrej ksiązki o skalniakach najlepiej z opisanymi gatunków roślin. Polecam smagliczkę, zawciąg nadmorski, żagwin, dzwonki drobny i karpacki, wiesiołka. Większość z nich jest prosta w uprawie. Można też taką skarpę obsadzić nie tylko bylinami, ale i karłowatymi iglakami o małych wymaganiach czy roślinami zimozielonymi, by zimą skarpa nie straszyła tylko kamieniami.

    iga

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Irga ploaza lub troche wyzsza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony