dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 88
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 1751
  1. #721
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #722
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał tkaczor123 Zobacz post
    Jakie są Wasze czasy oczekiwań - może jakaś sonda??
    PS średni czas dla poprawnie wypełnionego wniosku to 6 tygodni.
    U mnie coś*koło tego, składane ostatniego dnia w zeszłym roku, pieniądze przyszły końcem stycznia (no to biorąc pod uwagę święta byłoby bliżej miesiąca).

  3. #723
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lesiu681
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Okolice Żor i Jastrzębia-Zdroju
    Dzielnica
    Śląsk,blisko granicy czeskiej
    Posty
    131

    Domyślnie

    I cyk, przelew na koncie !!! Wniosek wysłany 17.12.2019r.
    20.01.2020 otrzymałem maila potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie wniosku a wczoraj przyszedł przelew.

  4. #724

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesiu681 Zobacz post
    I cyk, przelew na koncie !!! Wniosek wysłany 17.12.2019r.
    20.01.2020 otrzymałem maila potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie wniosku a wczoraj przyszedł przelew.
    Jaką metodą składany wniosek?
    parterówka na płycie 250m2 - pod płytą 20cm XPS, 25cm EPS pod podłogówką, sciany h+h 24 + 30 cm grafitowego + cegła klinkierowa, strop monolit + 10cm grafinowego i 30cm wełny na nim. Pompa gruntowa 12kW + 10kWp fotowoltaiki.

  5. #725
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lesiu681
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Okolice Żor i Jastrzębia-Zdroju
    Dzielnica
    Śląsk,blisko granicy czeskiej
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał enermos Zobacz post
    Jaką metodą składany wniosek?
    Listownie.

  6. #726
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesiu681 Zobacz post
    I cyk, przelew na koncie !!! Wniosek wysłany 17.12.2019r.
    20.01.2020 otrzymałem maila potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie wniosku a wczoraj przyszedł przelew.
    Na której liście byłeś ?

  7. #727

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    U mnie coś*koło tego, składane ostatniego dnia w zeszłym roku, pieniądze przyszły końcem stycznia (no to biorąc pod uwagę święta byłoby bliżej miesiąca).
    Ja jestem chyba fenomenem Wniosek złożony 25 listopada a na kasę dalej czekam więc napewno nie jest to kwestia tygodnia ważne że mam decyzję to mogę sobie poczekać.

  8. #728
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anatema

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    138

    Domyślnie

    Ja składałem 12.11.2019. Pieniądze na koncie 15.01.2020. Ponad 2 miesiące.

  9. #729

    Domyślnie

    Mój wniosek został odrzucony wraz z takim opisem:
    OCENA NEGATYWNA – POWÓD: BRAK DATY OSTATNIEJ PŁATNOŚCI;

    Ktoś podpowie o co chodzi ? Do wniosku załączone były 2 potwierdzenia przelewów na całą kwotę faktury za instalacje

  10. #730

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomekp0 Zobacz post
    Mój wniosek został odrzucony wraz z takim opisem:
    OCENA NEGATYWNA – POWÓD: BRAK DATY OSTATNIEJ PŁATNOŚCI;

    Ktoś podpowie o co chodzi ? Do wniosku załączone były 2 potwierdzenia przelewów na całą kwotę faktury za instalacje
    Może tu dowiesz się czegoś więcej ? https://globenergia.pl/moj-prad-wiem...rzuca-wnioski/
    Ale najlepiej zadzwonić i się zapytać o co chodzi

  11. #731

    Domyślnie

    Ja wniosek złożyłem 5 grudnia. Wpierw dostałem meila z potwierdzeniem że mój wniosek został rozpatrzy pozytywnie i że mam sprawdzać listy rankingowe, Przy sprawdzeniu statusu wniosku na ich stronie widnieje informacje że mam być na liście nr 78 (niestety mnie tam nie ma). Zadzwoniłem do nich (60 min oczekiwania) i dowiedziałem się że jestem jednak na liście nr 81. Moim zdaniem to oni tam mają jeden wielki bałagan i jeszcze bezczelnie coś opowiadają o średnim tygodniu oczekiwania

  12. #732

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenon wiertara Zobacz post
    Ja wniosek złożyłem 5 grudnia. Wpierw dostałem meila z potwierdzeniem że mój wniosek został rozpatrzy pozytywnie i że mam sprawdzać listy rankingowe, Przy sprawdzeniu statusu wniosku na ich stronie widnieje informacje że mam być na liście nr 78 (niestety mnie tam nie ma). Zadzwoniłem do nich (60 min oczekiwania) i dowiedziałem się że jestem jednak na liście nr 81. Moim zdaniem to oni tam mają jeden wielki bałagan i jeszcze bezczelnie coś opowiadają o średnim tygodniu oczekiwania
    Tych instalacji powstaje bardzo dużo i myślę że mają po prostu dużo pracy ze sprawdzaniem tych wszystkich wniosków.

  13. #733
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    danSO

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-776
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesiu681 Zobacz post
    I cyk, przelew na koncie !!! Wniosek wysłany 17.12.2019r.
    20.01.2020 otrzymałem maila potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie wniosku a wczoraj przyszedł przelew.
    WOOOOW , gratulacje. Patrząc na inne komentarze na prawdę ci się poszczęściło

  14. #734
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.266

    Domyślnie

    u mnie wniosek złożyłem 22 listopada po 7 dniach był majl na tak a po kolejnych 5 dniach przelew w sumie 12 dni czekałem

  15. #735

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja się nie martwię, mam co jeść

    Po prostu kiedy widzę, jak zaczyna działać ten program, czuję lekki niesmak.
    Ciekawe, kiedy będą płacić tym, który dołączają instalację teraz

    Mam podobne odczucia.
    W grudniu złożony wniosek. 13 grudnia odpisali mi na maila ze widzę że jest ok i faktycznie również 13 grudnia pojawiłem się na liście 72.
    I na tym koniec żadnego maila o zatwierdzeniu tak jak inni dostają nie dostałem.
    Na moje maile już nikt nie odpowiada
    No i oczywiście żadnych pieniędzy na koncie nie mam. Zastanawiam się gdzie uderzyć ale nie mam pomyslu

  16. #736

    Domyślnie

    Możecie zdradzić czy osoba które mają wypłacone. I sprawdzają się na liście zmienił się status. Bo u mnie tylko jest takie info. Pozytywnie rozpatrzony do zatwierdzenia

  17. #737
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    ha, ja jestem na liście, a wniosek ma nadal status:
    WNIOSEK NIE ZOSTAŁ JESZCZE ZAREJESTROWANY LUB WPROWADZONO NIEPOPRAWNE DANE.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #738

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    ha, ja jestem na liście, a wniosek ma nadal status:
    Ja tak miałem jak źle wprowadzałem maila lub prod... Musi być z dużych liter czyli PROD_I NUMER

  19. #739
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nie ma znaczenia
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #740
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lesiu681
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Okolice Żor i Jastrzębia-Zdroju
    Dzielnica
    Śląsk,blisko granicy czeskiej
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Na której liście byłeś ?
    Lista nr 79.

Strona 37 z 88

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony