dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Unhappy Problem z aranżacją pokoju dziennego z aneksem

    Witam Państwa,

    Mam olbrzymi problem z aranżacją pokoju dziennego. Kuchnia jest obecnie zainstalowana jak na rzucie, natomiast miejsce na TV/net jest obojętne ponieważ wszystko idzie przez WiFi. Zależy mi na przestrzeni jadalnej dla rodziny 2+2 oraz kącie do oglądania TV i wypoczynku. Próbowałem już dwie opcje:

    1. Kanapa przodem do miejsca na TV na środku pokoju, stół jadalniany za plecami - zaburza mocno komunikację oraz daje poczucie klaustrofobii.
    2. Kanapa dosunietą do ściany w miejscu TV a telewizor hen 5m dalej na ścianie przeciwległej z komunikacją/stołem pomiędzy i kuchnią na lewo...

    Ogólnie obie opcje jakoś mi nie leżą i jestem gotów zmienić układ kuchni jeżeli dałoby to jakiś sensowniejszy pokój. Załączam rzut:

    https://imagizer.imageshack.com/img924/9152/SOEqAD.jpg

    Będę wdzięczny za każdą sugestię

    Pozdrawiam,
    Łukasz

  2. #2

    Domyślnie

    Mam podobne rozmieszczenie salonu z kuchnia i jestem ciekaw jakiejs propozycji rozwaizania tego tematu.

  3. #3

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    skprs

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    brak sygnału GPS
    Posty
    23

    Domyślnie

    pytanie, na jakiej wysokości jest parapet w oknie po lewej stronie tarasu, jesli na wysokosci blatu, to ok, w innym przypadku będzie słabo;

    okno otwiera siędo wewnątrz - co z myciem? od biedy można wstawić fix'a i myć go z tarasu
    Ostatnio edytowane przez skprs ; 23-09-2019 o 20:18
    w razie niedostępności na forum proszę pisać na priv

  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    I taka propozycja, która nie wymaga przerabiania instalacji bo pozostawia kuchnię w tym samym miejscu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	435648

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony